Porodnice České Budějovice. Máte zkušenost?

yasmin07
9. lis 2007

Ahoj holky, nikde jsem nenašla tohle téma a docela by mě zajímaly zkušenosti těch, které rodily v ČB 😉

liebehexe
19. led 2016

@kamony9 děkuju. Asi si teda radši něco ještě pořídím, páč ten andělík ukáže i to co nemá 😀

kamony9
19. led 2016

@liebehexe Já sem si taky říkala, že anděla nikdy a koupila jsem si dvě noční košile, který pěkně zakrývali....ale je fakt, že nakonec je ti to tam úplně jedno. Tam sou na tom všechny tak nějak stejně :D

kasyma
30. čer 2016

Ahoj holky prosím o radu. Nebyla jsem na prohlídce nové porodky nějak mi to nepřijde až tak důležité. Jediná věc,která mi není jasná a chci se zeptat je jestli jdete na příjem tam dolů na ženské kudy se chodilo ještě před tím než otevřeli nový pavilon porodnice nebo už je příjem rovnou udělaný v tom novém? A kde nejlépe parkovat? Jakoby z boku nemocnice jak je chirurgie a dětské oddělení? Předem děkuji všem kdo poradí 🙂

maceek
30. črc 2016

@kasyma v nové jsem tedy nerodila,ale urcitě vše bude v nové budově. Parkovat asi nejlépe hned před (tj. jak píšeš),ale pokud tam bude chtít manžel či partner zůstat na porod, tak možná lépe někde v přilehlé ulici (mám pocit, že je to tam zpolatněné).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru