• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Jičín. Máte zkušenost?

4. listopadu 2016 
Naši bydlí v Bydžově,a ani se ti nedivim že ti je divne,v tomhle počasí a ještě s dvojčátkama,já mám co dělat a to čekám jen jedno,jsem zvědavá jak dopadnu zítra na KO,tak se držte
17. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim prichod od doktora. Jako stale nic. Proste se nic nedeje. Tak se bud priroda smiluje nebo mam 27.8. nastup.
17. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš za pár,já taky furt nic,i když posly mám teda slušný.
17. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mrkni se na moji vanu do alba Vorvani mlade. Mam pocit, ze musim prasknout....
17. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to máš pěknej pupík,hold dvojčátka,ale za chvilu je už budeš mít v náruči a né v bříšku,tak zkusit je "vyhnat" sexováním,já ho taky snad začnu vyhánět,břicho mám už tvrdý skoro pořád,a ještě to počasí co,pěkně hnusný,už mě ty vedra vysilujou
17. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lady, ja nemuzu, zitra musim do Kostelce nad Orlici pro auto......
17. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes byla na KO a dr na moji otázku jak to vypadá odpověděl že kdybych měla v děloze pinpongový míček tak mi vypadne,jsem otevřená asi na 3cm a malej už tlačí hlavičku dolu,co ty arwen,už máš autíčko doma?Doufám že jsi to přežila bez újmy
18. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lady, nebudes tomu verit, ale v me deloze se nedeje vubec nic, klidek, tabacek, asi se zblaznim. Rikal Ti neco o moznem terminu porodu?
Auti doma je a je super :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkal mi že můžu rodit každym dnem,tak nevim,ale nepřikládám tomu moc váhu,páč u prvního jsem to měla taky tak,od 37tt jsem byla otevřená na 4cm a nakonec jsem přenášela a hrozila mi vyvolávačka,ale jak řekla sestra,je to fyziologie a až malý bude chtít ven tak si prostě řekne,jinak já budu rodit s kapačkou,mám positivního streptokoka.Copak máte za autíčko,taky budeme nějaký kupovat,ale asi až na jaře
19. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lady, koupila jsem vcera Renault Megane Scenic, serie Kaleido, je krasny, pohodlny, prostorny a v plny vybave. Pan se o nej staral jako o miminko :slight_smile:
Ja mam dojem, ze budu rodit uz fakt asi mesic a ono furt nic, jen ty pitomi poslicci a nocni bdeni. Danecka jsem prenasela 147 dni.
Prosim Te, jak se poznal ten pozitivni streptokok? Mne zadny takovy testy nikdo asi nedelal....
19. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobě ještě nedělal dr výtěr z pochvy?to je právě na toho streptokoka
19. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja bych dala za to, ze ne - a kdyz ano, bylo to nekdy uz hoooooooooodne dlouho a zadnyho nemam...to by snad nezapomnel
19. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad by něco řekl,tahle kultivace se dělá právě zhruba na 36tt,tak se ho radši na to při KO zeptej
19. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenko: pořád v celku?ja měla zase v noci poslíčky jak prase,od půlnoci asi do třech jsem měla bolesti,ale šli ze zad a jen do spodní části břicha,ale zaspala jsem to,co ty?jak ty je?
20. srp 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je docela sila, Lady, ja mela totez, jenomze driv, asi kolem 23. hodiny a taky jsem to zaspala....treba e vazne potkame :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
jak Ti je?
20. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted je to celkem v poho,prave dodělávám polévku na zítřek,jinak se mi chce strašně spát,ale myslim že se dnes snad nic nechystá,no uvidíme.
20. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla celej den v pohode a ted mam bricho jako skalu, budu se muset malinko natahnout. Mam nastup ve stredu....treba se to spusti samo driv
20. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš,třeba ta bouřka co má přijít zítra navečer to trochu popožene.
20. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, na jednu stranu bych asi radsi, ale na druhou bych nemela u porodu Gregora :frowning2:
20. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo-jo,vše má své pro a proti.Venku už je zase pěkný vedro,takže se dnes naložim do bazénu a nic nebudu dělat,oběd jsem si na dnešek uvařila už včera.Jinak já jsem pořád vcelku.
21. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak co, jeste zadna predzvest? My jsme tomu rano pomohli a ono nic :angry:
22. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky nic nezebralo,zatim ani dopolední vybírání brambor,jen se to projevilo tak že jsem spala po obědě 4hodiny a teď jsem pořád utahaná,jen mám slabé poslíky a navíc jsem měla sen že jsem jela do JIčína rodit a oni měli tak plno že se rodilo i na chodbě a tak jsem si to rozmyslela a rodit přestala. :grinning:
22. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, ja mam uz asi dve hodiny kvalitni posliky, docela sila, pockam, co to udela a kdyby to neustalo, rano tomu pomuzu horkou vanou. Prece nema cenu to oddalovat.....to jsi vybirala brambory?????
22. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,vybírala,ale nic se neděje,ani horká koupel nepomohla,ještě večer zkusíme intimčo,ale jak říka můj dr.mimi si samo řekne kdy chce ven,jinak mám v plánu příští týden omýt okna :slight_smile:
Tak třeba se to konečně hne a do rána porodíš
22. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lady, no, tak jsme to ted pred chvili zkusili znovu a navecer k tomu pridam teplou vanu. Pak uz nevim. K bramboram bych se neohnula, to mas teda muj obdiv :dizzy_face: :dizzy_face:
Diky za cisilko, ulozeno, poslu Ti moje :dizzy_face:
23. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz ho mám uložený,tak si pak písnem,já jsem pořád v cellku,zkrátka nic nezabírá,taky nosíš dvojčátka tak se nediv že by jsi se k bramborám neohla,já sice taky měla trochu problém,ale zvládla jsem to,a stejně to nepomohlo,tak mám v pánu že v týdnu ještě umeju okna
23. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arwenko: nerodíš náhodou,já byla včera na KO a vše je stejné jako minulý týden,poslíky mám každou noc a dneska mě k tomu bolelo příšerně v kříži,co ty?Jak jsi na tom?
26. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, myslím na vás každý den, jestli jste ještě celé :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mata1: já jsem zatim v celku,i když bych to chtěla mít za sebou v těhlech vedrech,snad by dneska mohla přijít nějaká bouřka když je tam tak dusno a trochu tomu pomoct.A koukám žr ty budeš za měsíc a něco rodit taky.
26. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani se ti nedivím, dnes mě taky bolelo bříško. A bylo mi nějak divně. Určitě to bylo tím počasím. Už je to v pohodě.
JJ, v říjnu mě to čeká taky. Zítra se chystám jít podívat do porodnice. Byla jsi také prohlédnout si porodnici?
26. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek