• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

26. září 2016 
jo a konečně vyšel můj tip, že je to kluk :slight_smile: ještě tipovala kluka Katchu, že jo? :slight_smile:
31. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru, tak to jsi mladice :slight_smile:
31. říj 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule: to teda jo :grinning: :grinning: :grinning:
Ty jo, všicni máte tak velký děti, Kačenka měla 2,6kg-úplný trpaslík, váhu jako Ondrášek měla tak ve 2-3 měsících
31. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je fakt, že když jsem otěhotněla s Kačkou, měla jsem 51 kg, tak se malé mimčo dalo čekat :slight_smile: a bylo mi 22 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted mám 66 :frowning2: :angry:
31. říj 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, já těhotněla pokaždé se 62kg...kde jsou mé sladké časy 56 :frowning2: , tom měl 3800 a 52, lukáš 3850 a 52 a mám te´d 61, někdy míň někdy víc..toma jsem měla ve 25 letech...
já jsem prosincová, je mi teda 27 zatím, ale myslím, že děti máš akorát... :grinning:
31. říj 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych chtěla zhubnout, ale při tom kojení to nejde, nemůžu držet dietu a nemám kdy pravidelně cvičit a navíc mám furt hlad a když se nenajím, je mi blbě :frowning2:
31. říj 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase nežeru vůbec a pak se jednou najím a je to...plánuju vodní aerobic, tady u nás v petrovicích, kamarádka má 7kg dole , ale až tak za 5 měsíců
31. říj 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tlustá mi na fotkách nepřipadáš teda vůbec, já mám depky, že jsem tlustá, hnusná ...apod,...manžýel mě už ani nepřesvědčuje, že je tomu jinak :grinning: , pač občas jsem fakt magor, to přejde... :grinning:
31. říj 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se zatím nikam nedostanu a hlavně ne pravidelně, sice už trošku přikrmuju, ale jen v poledne a stejně chce jen mlíko ode mě...
jdeme spát, snad v noci přijde sms od Ducky, už aby to měla za sebou, hned to sem písnu :slight_smile:
31. říj 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou noc...příkrmy začnu v prosinci taky zkošet, ale vidím to podobně, než si mimča zvyknou že :grinning:
31. říj 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, moc to nejde :grinning:
dobrou noc s málo krmením :grinning:
31. říj 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ducky šla na porodní sál :wink: :slight_smile:
1. lis 2008 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to má za sebou :slight_smile:
1. lis 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
KUK :slight_smile: Moc a moc gratuluju Alče k Ondrovi :slight_smile: :slight_smile: To je bezva, že je konečně na světe, tak hlavně ať jsou oba v pořádku, je to teda fakt další obřík :grinning: Těším se na fotky...
No a Ducky už snad taky porodila, tak sem budu průběžně nakukovat :slight_smile:

Jinak všem přeju pěkný víkend, taky je u vás taková mlha? Tady je úplně bílo, neni vidět na krok.
1. lis 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že jsme se tu včera docela míjely a já pak vytuhla u televize :sweat_smile: .

Ad druhé dítě...no možná někdy...rozhodně už mám jasno, že je nenechám mě přenášet, po tom, jaký to mělo následky.

Ad věk, mně bylo v září 25, tak snad tu nebudu benjamínek :sweat_smile:

No a k váze se teda fakt vyjadřovat nebudu, 50 kilo jsem měla snad na střední...

Jinak obrovská gratulace Alence, ta si teda taky zkusila a Ondrášek je kus! To mi teda řekněte, že i takový mimčo mělo jít přirozeně???
1. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, moje švagrová porodila obě děti 4500kg :grinning:
katchulo, ano je blo...co nespíš??? :slight_smile:
1. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já bych rodit 4,5 kilový miminko přirozeně fakt nechtěla. Taky mě to zarazilo.
Petu vstávala jsem v osm, takhle se budim skoro každý den. Ale teď jdu asi zase zpátky do postele, protože se mi nechce vůbec nic dělat.
1. lis 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se máš, já si teda vlezla s lukáškem do ložnice a čumíme na eso, tak taky ležím :grinning:
1. lis 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatím nemám zprávu od Ducky, ale když šla po půlnoci na sál, tak snad už je Bětuška venku :slight_smile:
Ondrášek je tady opravdu kus, ani se nedivím, že to přirozeně nešlo...i když znám ženskou, co rodila dítě přes 5 kilo a ani jí nestřihli!
1. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchu: co u tebe, žádný náznak, že už?
1. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ono taky záleží na postavě tý maminky, ne? Když je někdo malej s úzkou pánví, tak by to asi šlo rovnou císařem. Aspoň doufám, že se k tomu přihlíží...
Matru: absolutně nic. O víkendu to určitě nebude, bojim se, že tu budu strašit ještě za týden :grinning: Jo a Bětuška bude mít takový pěkný datum narození 1.11. :slight_smile:
1. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchu: určitě, úzká pánev je indikace pro císaře, ale ví se to vždy dopředu, pánev se měří hned zkraje těhu.
1. lis 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

velikánská gratulace Alence k chlapečkovi, to je paráda :slight_smile:)))) No a Ducky se snad taky brzo ozve :slight_smile:))

Jinak holky mě bude v březnu 29
1. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to věděla, že jste všechny mladší :cry: :cry: :cry: :grinning:
a nikomu není ani 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budu taková vaše mamina :grinning: :grinning:
1. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matru tak já Tě v tom nenechám, mě je 31 :slight_smile: Ale cítím se tak na 25 :grinning: :grinning: Takže jsme na tom stejně, akorát já čekám teprve první mimčo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem chtěla mít první do 28 let :grinning:
1. lis 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když ted v tomhle stadiu těhu se cítím někdy spíš na 100 let. Zvlášť když vstávám ráno z postele, chtělo by to někdy jeřáb :grinning: :grinning:
1. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchu:mě už bude 32 za 19 dnů :angry: taky se na to necítím, připadám si stejně jako když byla mimi Kačenka :slight_smile:
no, ještě jsme mladý holky, ne :grinning: :grinning: :grinning: A mám spoustu kámošek i starších a děti nemají a v dohledné době neplánují...já jsem ale ráda, že holky mám a nemyslím si, že jsem měla Kačku brzy....
1. lis 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchu: za týden vyskočíš jako srna, neboj :grinning:
budeš mít malého štírka, vid...já jsem taky a byla jsem hrozně aktivní dítě :grinning:
1. lis 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matru: přesně tak, ještě jsme mladý holky :slight_smile: :slight_smile: Já musela těhotenství pořád odkládat ze zdravotních důvodů, hrozila mi operace a doktoři se pořád nemohli rozhodnout jestli je to na operaci nebo není... Takže jsme 2 roky čekali než jsem vůbec mohla vysadit HA :unamused: A pak přes půl roku než se podařilo. Což je ale ještě poměrně brzy když tu čtu některý příběhy... Jinak mám taky hodně kamarádek stejně starých nebo starších a Ty nemají třeba ani partnera s kým by to mimčo mohli mít. Takže Kačku jsi měla ve 22? To zase není tak hodně brzy :slight_smile: A je jasný, že jsi ráda, že ji máš a ona má aspoň mladou maminku :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem otěhotněla v 21, narodila se když mi bylo 22 :slight_smile: manžel je ještě mladší :slight_smile: ale jsme rádi, že jí máme, moc jsme si jí užívali a ted si užíváme obě :slight_smile: já měla 2x v životě nechráněný sex a z toho 2 děti,máme štěstí :grinning:
1. lis 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek