• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

26. září 2016 
Dobrou noc holky a DÍKY!!! Když budou kontra pořád po 5 minutách, tak v jednu odjíždíme směr porodka, pokud by se zkrátili, jedeme dřív. Po příjmu napíšu Jájince sms, co mi řekli a kam mě poslali...páčko a držte pěsti!
:slight_smile: .. mám strach ale zároveň se moc těším! No zvládli to miliony ženskejch, zmákneme to taky!
4. bře 2009 ve 23:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tfuj tfuj tfuj :wink:
5. bře 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak my vyrážíme...kontra stále po 5 minutách...
5. bře 2009 v 01:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak to Priorita? Máte nějaké info? :slight_smile:
5. bře 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.
Doufám, že Pri už to má za sebou :slight_smile:
5. bře 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jen pro info:

1. sms od Priority přišla ve 4 ráno: Jáji ležím na šestinedělí. K porodu to ještě není,otevřená na 1cm a křížový bolesti, který na monitoru nejsou moc vidět. Je mi z toho smutno.Bolí to jak blázen a je to k ničemu. Uvidíme ráno

jsem se jí ptala zda jí dali něco na bolest, tak prej Dolzin ale bolelo jí to furt, cekalo se na rano na vizitu.

2.sms před 7 ráno: Tak už jsem dostala klistýr. Kontrakce chodí po 2 min. Cekam na Davida a pujdem na sal. Nedokazu odhadnout za jak dlouho se otevru, ale snad me prdola nebude moc trapit
5. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
od 9hod do 15 mi nepůjde proud, takže případnou sms od ní přepošlu Ducky a ona to sem hodí
5. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajinko, diky za zpravicky. Snad to bude mit Pri brzy za sebou :slight_smile:
5. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ducky to sem nehodí, Ducky nebude dnes doma, tak asi Oskarka :grinning:
Papa holky
5. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super, porod skoro v přímém přenosu :grinning: Tak se těšim na sms o tom, že už je Adrianka na světě :slight_smile:
5. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pozor:
Posíláme celému světu, pro nás tu nejkrásnější větu. Už nejsme dva, ale tři !!! Dnes v 8.30 se nám narodila Adrianka, s mírami princezny - 48 cm a 3,10 kg. Porod nakonec docela rychlý - bez nástřihu! :grinning:

Tak a já se jdu věnovat kámošce :grinning:
5. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supéééér :slight_smile: Tak velká gratulace a vše nej celé rodince, ať dělá Adrianka rodičům jen a jen radost :wink: :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super zpravičky!!! To byla tedy rychlost. Hodně zdravíčka Pri, Adriance a samozřejmě manžílkovi :wink:
5. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ducky to písla sem :slight_smile:))
5. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, gratulujeme!!! :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky, tady prestastna mamina! Adrianka je nadherna a ja od ty doby porad jen natahuju na brek-stestim. Porod nakonec rychlej, otevrela jsem se behem hodiny a vytlacila ji asi za 10minut. Bez nastrihu a vnitr. poraneni, jen mam dva stehy na stydkem pysku, ale to neboli! Teda,ale krizovy bolesti nikomu nepreju, ty byly fakt hnusny! Deloha na monitoru klidna a ja se svijela bolesti!:frowning2: Ale, zensky... STOJI TO ZA TO!!!
5. bře 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pri...parada, takze to nakonec bylo rychle, jinak ses v noci i rano trefila zrovna do doby kdy jsem kojila :grinning: tak sem mohla i reagovat :grinning:
5. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pri tak to je bezva, že jsi měla takový rychlý porod a jste obě v pořádku :slight_smile: A teď hurááá na mateřský radosti a starosti :grinning: :grinning: Těšíme se na fotky tý vaši princezničky :wink:
5. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji co tu děláš? :grinning: :grinning: Zapli vám proud? :grinning:
5. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky velká gratulace :slight_smile:
5. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katch...jo jo bych jinak umřela hlady asi to tušili :grinning: mládě mi brečí a já nevím proč :frowning2:
5. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pri, moc gratuluju.
5. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pri, ty jsi tedy aktivni maminka. Par hodin po porodu a uz jsi na Konikovi :slight_smile: Jeste jednou ohromne gratulace k Adriance!!! Uzivej si to!!!
5. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prioritko tak už jsem doma na svým, tak píšu honem gratulaci k Adriance :grinning:
Jste šikovné, krásně jste to obě zvládly.
Ty pocity si užívej, jsou jedinečný :grinning: Ať je to pláč, smích a tak :sunglasses:
5. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem se přihrnula akorát :sweat_smile: , ještě jsem si nestačila přečíst minulé stránky a vidím , že priorita porodila :astonished: Připojuji se tímto k řadě gratulantek :grinning:
5. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prioritko tak už jste doma? Kojíš?
Prostě jak je :grinning:
7. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ducky, to je ještě brzo, aby byla doma, ne? :grinning:

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste před porodem pili malinikový čaj, užívali homeopatika nebo něco takového? Já zvažuju ten maliník. Ty homeo nevím, četla jsem na to různé názory :confused:
7. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Hrusti, homeopatika jsou super, pokud jsou ušitá na míru a ušít je na míru dovede jen zkušený homeopat. Já k homeopatce chodím, dost mi pomohla před otěhotněním a chystám se zase tak za měsíc se objednat :slight_smile:

A na maliníkovej čaj už se těším, hrozně mi chutná a teď jak ho nepiju, tak mi docela chybí :grinning:
7. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JMisa, ja prave zadneho homeopata neznam. Nedavno jsem brala na nachlazeni Oscilococcinum a docela to zabralo. Na zacatku tehu mi kamaradka doporucila na nevolnost Cocculine, ale ten jsem mela parkrat do auta a moc to nezabiralo. Ale to jsou vsechno homeo, ktera se muzou koupit v lekarne. Urcite je lepsi, kdyz ti to naordinuje zkuseny homeopat.

Ja s malinikem zacnu prespristi tyden. Pockam, co mi rekne dr., ale silne pochybuju, ze se otevirame, takze zacnu vesele bumbat :grinning:
7. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrusti klidně by mohly být holky dnes doma. Když mimi přibírá, tak tě pustí 4. den :wink:
Ale asi by je spíš pustili až v pondělí :grinning:

Maliník jsem nepila, homeopatika neužívala. Měla jsem během těhu naštěstí jen 2 dny rýmu, jinak mi nic nebylo. No a bylinky neznám, o maliníku jsem se dočetla až tady na MK a po porodu :wink:
7. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek