• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

19. února 2017 
holky těhulky a nebydlíte některá na Libuši nebo v okolí ? Že bychom mohli spolu pak kočárkovat?
21. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajinka, v podstatě ani přesně nevim z čeho možná z toho že nevim do čeho jdu, ale to žádná prvorodička. Z cizího prostředí a celkově z tý nemocnice. Ale mám smůlu, protože v době registrace měli všechny pražské porodnice plno. Tak to budu muset nějak zvládnout. Zvládly to jiné zvládnu to snad taky.
21. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saze, bydlim na Novodvorský to neni od Libuše tak daleko :slight_smile: Kamarádku na kočárkování ráda uvítám :wink:
21. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciasek - písnu ti do IP.
21. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci- hlasuju pro Ninu, k tomu příjmení mi to zní nejlíp.
:wink: Takt to je sranda, páč já mám taky vsugerováno, že to bude kluk a nechcem si to nechat rict a nejak podvedome nakupujem pro kluka :unamused:

Jinak všem dík za močák :grinning: ,ale mě když před 14 dny dělala doktorka UTZ, tak říkala, že tím, že mám prázdnej močák, tak tam toho moc neuvidím a taky že ne. Ale on byl problém v tom, že jsem měla dlouhou zakloněnou dělohu, tak proto. Kapku se mi ulevilo, páč cestovat po Praze a doufat, že to vyjde akorát na tu danou hodinu, no žádná slast by to asi nebyla
:grinning:
21. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
saze, díky odepsala jsem ti :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, me se Nina taky libi, ale manzel tvrdi, ze je to Ruske jmeno:o))) pritom to ma koreny ve spanelstine, z el nino, coz znamena holcicka, panenka :grinning: ted uvazujeme i o Elle
21. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ella Znojilova - tam je na muj vkus moc L, ale je to vase mimi. My zas mame v prijmeni R, takze hledame neco pro odmekceni. Rusky to na mě nepůsobí, jak píšeš, podle mě to má spíš kořeny ve Spanělsku a je to moc roztomily. Já si stojím za Ninou, hlavně jsem znala jednu Elu (s jednim L, ale ne Elišku) a nemyslím, že měla lehkej život. A co ona? Nedáváš ji vybrat? Kopni jednou na Ninu, kopni dvakrát na Ellu :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravim po delsi dobe! Koukam, ze jste meli pri velkem utz stejne problemy jako ja, taky uz bylo plno, ja skoncila nakonec v podoli.

Ahoj Luciasku, konecne nekdo s mym terminem porodu! Tak muzeme predavat vzajemne zkusenosti.
21. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciasek, já bych zase nechtěla rodit jinde než v Krči, protože jako jediná porodnice v Praze je baby friendly, což je pro mě naprostá podmínka.
Je jasné, že prvorodička neví úplně přesně, do čeho jde, ale nemusí to být až tak pravda. Já jsem s partnerem chodila na kurz ke skvělé paní Šimánkové, která přímo v Krči na sálech pracovala 16 let a dokázala nám odpovědět na každou otázku. Pak nás tam vzala na exkurzi a ukázala nám v klidu a soukromí úplně všechno – kde jsou porodní boxy, kam se mimi odnáší na první ošetření a co se s ním dělá, jaké se používají nástroje, do jaké polohy se může nastavit porodní křeslo… Takže já jsem naopak věděla přesně, do čeho jdu, a ono to tak skutečně bylo :wink:
21. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době vás opět zdravím. Registrovaná již jsem, tak nějak nemám do diskuze ničím zajímavým přispívat :slight_smile: Ale chci se vás na něco zeptat. Dnes jsem byla v poradně a moje gynekoložka mi dala žádanku na vyšetření toxoplazmozy. A že je to jen na mě, není to hrazené pojišťovnou a že to stojí 750Kč. Nemám doma žádná zvířata, ale sestra mi na to řekla, že se to dá chytit i venku (holuby apod.) Tak vůbec nevim. Nezdá se mi, že si to musím platit. Byly jste na tom některá? A platily jste si to?
21. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monivo, já jsem na tom tedy nebyla.
21. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
On je to obyčejný odběr krve. Tak je taky možné, že některý doktor to dělá součástí odběru krve i na ostatní, např. HIV atd. a tudíž o tom ani nemusíš vědět. Já jsem totiž dostala klasickou žádanku na krev, kvůli Rh atd. a toxoplazmoza je na zvláštním papírku, protože tam můžu ale nemusím. Nikde jsem nenašla nic o tom, zda je to hrazené pojišťovnou či ne.
21. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monivo mě to dělali v rámci odběru krve na HIV apod. A je mi to divný, proč by jsi si to měla platit zvlášť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucie já se teda musím přidat k tvému manželovi, i mě zní Nina rusky :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Moni: ja taky na nicem takovym nebyla, ani mi to doktor nenabizel
22. říj 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky na ničem takovém nebyla, nikdo mi to ani nenabízel a asi bych na to nešla když doma nemám zvířata :confused:
22. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem se znovu ptala sestřičky, prý to není povinné vyšetření u těhotných, proto je to dobrovolné a tudíž se to platí. Ale kdyby mě na to poslala praktická, tak to neplatím. Taky jsem jí říkala, že doma nemáme zvířata a ona říkala, že se to dá chytit i jinak, třeba ze špatně upraveného masa, když se krájí syrové maso, když třeba pleješ zahradu, když si vezmeš jahodu přímo ze záhonu neumytou apod. Přenáší se to výkaly zvířat a ty můžou být všude, aniž bychom o tom věděli (třeba kočky venku asi vlezou všude). No vůbec nevim, jestli tedy na to jít nebo ne :frowning2:
22. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda na zahradě jedla neumyté jahody a nevím co ještě, krájela sem syrové maso a tak, nikdo mi o tom neřekl, tak sem se nestresovala
22. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa_1, díky to bychom mohli budu ráda za každou informaci. A jak probíhá těhotenství? :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za reakce. Rozhodla jsem se na to vykašlat. Dnes jsem byla na triple testech v centru Gennet, tak jsem se jich tam na to ptala. Prý tam žádný gynekolog na toxo neposílá a že se to i normálně nedělá. A i je docela překvapilo, že když to nebyl můj požadavek, tak proč bych si to měla platit sama. Ale říkali, že jim to přijde zbytečné.
22. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, tak já myslela, že se to dělá standardně :grinning: Tak to mi to teda asi nikdo nedělal a v tom případě jsem byla naprosto v klidu :grinning:
22. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem taky registrovaná v Krči....už jste tam některá rodila? Jsou tam hodní? :grinning:
22. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tera...např my s Ducky jsme tam rodily :grinning:
22. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajinka :grinning: a jaký to tam je? já jsem na tohle hrozná mě stačí aby na mě někdo zvýšil hlas a jsem strašně rozhozená :grinning:
22. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tera...no už tady toho padlo hodně o krči , ale chápu že se ti nechce dočítat :grinning: Je to tam fajn, ale všude je to o lidech, já měla docela štěstí a narazila jsem jen na hodné sestřičky a doktory, jen jedna dětská mudr mi byla nesympatická
22. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky

ja som sa chcela spytat, idem zajtra na poradnu a caka sa tam stale tak dlho? Idem aj s muzom aj s malym tak dufam ze to nebude na cele dopoledne.

a este som sa chcela spytat, davnejsie som citala ze tu niekto z vas pisal ze sa da dohodnut si lekara k porodu. Skusala som si to spatne docitat ale nenarazila som na to? Nespomeniete si niekto kto to tu pisal alebo s tym ma niekto skusenost ako to funguje? kludne do IP

diky
22. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tera87 já mám taky dobrou zkušenost s krčskou porodnicí, šla bych tam příště zase a to mluví za vše, ne? :wink: Mně byla nesympatická akorát jedna sestra v poradně, ale střídá se jich tam víc a některý byly naopak moc sympatický. Jinak byli všichni v pohodě, milý a hodný.
22. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky porodila :grinning: A byla jsem spokojená. Jestli na mě někdo u porodu zvýšil hlas, tak si to nepamatuju, ale silně o tom pochybuju. Jen já jsem si tam zařvala u tlačení, mi to potichu prostě nešlo :grinning:
22. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, říkala mi kamarádka, která v Krči rodila tohle pondělí, že při šití po nástřihu jí to vůbec neumrtvili, že to šití bylo horší než porod :unamused: Tak si přečtěte diskuzi: Šití po nástřihu "na živo", aby jste věděli, že na znecitlivění máte právo. Neříkám, že to tam takhle dělají všichni lékaři, ale je to dost neetické zacházet s ženou po porodu jako kdyby nebyla člověk :frowning2:
22. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte neviete ako je to ked si chcete dohodnut toho porodnika????
diky
22. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek