Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

aaa
24. zář 2012

@vrana 😀 😀 😀 Díky, to abych si pořídila ještě jednu košili, normálně to nenosím 🙂

monivo
24. zář 2012

@aaa já bych tam teda netahala novou košili. Beru si staré. Ale pokud žádnou nemáš, tak ti asi nezbude nic jiného 🙂

aaa
24. zář 2012

@monivo Bohužel nemám, já to nenosím a pyžamo mi neprojde 😉 , koupím něco u čongů 😉

monivo
24. zář 2012

@aaa to je fakt, to bohatě bude stačit. Měla by mít nejlépe knoflíky kvůli kojení.

mmiirrkkaa
25. zář 2012

@aaa Já si kupvala taky u čongů, jednu hodně babskou a pak jsem sehnala jednu celkem kloudnou. Ale zkraje jsem nosila vesměs ty erární, páč byla každou chvilku od krve. Na návštěvy jsem pak samo vytáhla "božohódovou" 😉

aaa
25. zář 2012

@mmiirrkkaa Tak jsem si to právě taky plánovala 😉 . A tobě z erární nelezlo sexy pozadí? 😀

mmiirrkkaa
25. zář 2012

@aaa Já se snažila hledat košile se šňůrkama. A jedna mamina pak přišla s nošením šňerování vpředu,tak jsem to tak taky praktikovala (víc mi to vyhovovalo). Ono se tam člověk moc neproducíruje (jen wc, sprcha, jídlo...) a ostatní holky jsou stejně sexy jako ty, takže pohoda 🙂

aaa
25. zář 2012

@mmiirrkkaa Když to tak čtu, tak se asi unosí i župan, co? 🙂 Ještě se zeptám, jak je to s vložkama? Třeba v Motole dávají jeden balík a pak už musíš mít svoje.

vrana
25. zář 2012

@aaa župan určitě unosíš, už jen na návštěvy na chodbě, je tam dost chladno. A vložek tam bylo k dispozici neomezené množství. 😉

mmiirrkkaa
25. zář 2012

@aaa Přesně jak píše vrana 🙂

monivo
27. zář 2012

Tak jsem dnes byla v Krči. Monitor blbej, prcek nechtěl asi spolupracovat. V poradně vše v pořádku, byl tam Smrčina, viděla jsem ho prvně, moc fajn. Na 90% to teda bude toho 10.10., stále KP. Monitor jsem musela opakovat, jenže výsledek nebyl o moc lepší. Takže mě tam ženou ještě odpoledne, což nám trochu komplikuje život kvůli Terce. Ale naštěstí přijede máma a bude hlídat (ještě že pracuje v normálním podniku - Dopravní podnikl hl. m. Prahy a má dobrou šéfku). Odpoledne mám od 16.30 holiče, tak to snad stihnu. Akorát říkali, že když to opět nebude dobrý, že si mě tam třeba taky můžou nechat. Tak doufám, že je to krajní řešení.
@tarasa Co ty?

tarasa
27. zář 2012

@monivo ahojky, jak jsi dopadla? myslím na Tebe aby to bylo o.k. mě dneska doktor posunul termín na 30.9. takže dál čekám a čekám ☹ další kontrola v úterý a co Ty?takže je možnost, že se v té porodce potkáme, protože nechávají přenášet 10 dní, no snad nebudu takový extrém.

monivo
27. zář 2012

@tarasa nakonec monitor v pořádku, holt dopoledne prcek chrněl 🙂 U mě stále platí 10.10., do té doby už bude mimčo venku, uvidíš 🙂 Byla jsem tam v 13.30, to už ty jsi asi byla doma 🙂

monivo
27. zář 2012

Jo, a příště jdu v pátek 5.10., doufám, že již poslední poradna. Příští týden si musím zařídit předoperační vyšetření.

markyii
28. zář 2012

Ahojky holky potřebuji si zavolat do těhu poradny na kolikátou jsem objednaná sestra mi to tam zapomela napsat napsala jen datum, myslíte že mi to dnes ve svátek někdo vezme?ale to asi jo 🙂 nevíte prosím na jaké číslo mám zavolat?? díky 😉

tarasa
28. zář 2012

@monivo zase o kousek, já jsem odcházela po 13h! 🙂 tak to jsem ráda, že to máš v pořádku. já jsem už z toho nerví, dneska jdu umýt zase pár oken a uklízet, třeba to k něčemu bude 😀

@markyii tohle je přímo do poradny 261 082 258,ale dneska tam asi nikdo takhle sedět nebude, svátek se bere jako pohotovost, uvidíš třeba tam někoho zastihneš 🙂

markyii
28. zář 2012

@tarasa hmm nikdo to nebere tak to zkusím hned ráno v pondělí 🙂 díky za číslo 😉

bublina2007
28. zář 2012

Ahooooj holky, tak jsem se opet vratila na misto cinu 🙂 po temer 5 letech se chystam opet rodit v Krci. Koukam ze se tu objevuji stare tvare 🙂))) nejake zmeny v Krci o cem bych mela vedet??

monivo
1. říj 2012

@tarasa tak jak to s tebou vypadá?

tarasa
1. říj 2012

@monivo ahojky, nijak 😢 😢
já Ti říkám, že se na tom šestinedělí sejdeme! 🙂 a co Ty? ten císaře Tě už nemine,že?

aaa
1. říj 2012

@monivo
@tarasa Holky, vy snad čekáte na mně... 😀 😀 😀

aaa
1. říj 2012

Já jdu do Krče zítra, sepsat ty papíry 🙂

monivo
1. říj 2012

@tarasa vidím to na 90%, pokud se teda prcek nerozhodne na poslední chvíli otočit. 10.10. je zatím pevně stanoveno. Jdu do poradny v pátek. Až do 10.10. tě nenechají přenášet, to je už dlouho.

monivo
1. říj 2012

@tarasa do poradny jdeš zítra, že? Tak uvidíš, co řeknou dál.

tarasa
1. říj 2012

@monivo myslím, že se tam podívám ještě dnes, mám kontra co 6 minut 🙂

monivo
1. říj 2012

@tarasa ajaj, to jsou novinky. Tak držím palce 🙂

aaa
1. říj 2012

@tarasa Taky držím palce 🙂

mmiirrkkaa
5. říj 2012

@aaa Tak jak šlo sepsání dokumentace 😉

aaa
5. říj 2012

@mmiirrkkaa V pohodě, nečekala jsem, že to bude taková rychlost, byla jsem předem připravená na čekání. Všichni byli přijemní a ochotní 🙂

tarasa
5. říj 2012

@monivo ahojky,jak jsi dopadla dnes na kontrole? Od úterka máme chlapečka Šimonka. 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru