• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

26. září 2016 
Tak jsem se telefonicky registrovala, byla jsem 12 tt a myslela , že volám moc brzy, ale čím dřív, tím lepe. Zapsala jsi mě a do konce Února mám přijit pro razítko
14. led 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa Ahojky, můžu se tě ještě zeptat? Zítra jdu na první monitor do Krče, jak to tam chodí?Mám jít stejně jako u "obyčejný" kontroly k sestřičce dát průkazku a ona mě pak pošle někam na ten monitor a potom k doktorovi? :slight_smile: Jsem zvědavá opička:grinning:
14. led 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@girafka Já to měla tak, že napřed sestřička, kontrola tlaku, moči, pak doktor a pak monitor a pak ještě počkat, až to doktor zkontroluje a podepíše :slight_smile: . Takže předpokládám, že budeš mít stejný postup :slight_smile:
14. led 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa moc děkuji za odpověď..tak to vypadá, že to bude na dýl:slight_smile:
14. led 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@girafka Určitě, když už tě objednali, tak určitě komplet na vše i s poradnou. :wink:
14. led 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa tak mám za sebou i první monitor a bylo to fain:slight_smile:ty sestřičky jsou vážně úžasný:slight_smile: Nevíš náhodou co znamená v průkazce to Pl co tam doktorka píše?? Mám tam Pl 0,52. ostatním zkratkám rozumím, ale na tohle nemůžu přijít:slight_smile:
15. led 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@girafka to by měly být indexy hodnotící průtok krve cévami
15. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka jéé děkuji, jsem zase chytřejší..:slight_smile: a nevíš jaký jsou ideální hodnoty? Mám to v průkazce napsané už 3x a pokaždé je to číslo o něco menší..
15. led 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@girafka tak to bohužel vůbec netuším :frowning2:
15. led 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka stejnak moc děkuju..Dr. říkala, že je všechno v pořádku, tak to nebudu řešit a budu jí věřit:slight_smile:
15. led 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@girafka To jsem ráda, že jsi spokojená, jak dlouho jsi tam čekala? :slight_smile:
15. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa na monitor jsem šla hned a na doktorku asi půl hoďky :slight_smile: takže jsem tam byla celkem hodinku. Což je super a to sestřičky říkaly, že už maj půlku pacientek "odbavenejch" :slight_smile: Doufám, že to tak bude i příští týden:slight_smile:
15. led 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@girafka - a na kolik jsi šla, objednáva se , nebo je jedno kdy dorazíš
15. led 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY A NEMÁTE FOTOGRAFIE NEMOCNICE ? či pokoje klasika ?
15. led 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovik Byla jsem objednana na 7:50..po kazdy poradne se jdes rovnou objednat na priste:slight_smile:
15. led 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovik Já tam moc nefotila, nějak mě to nenapadlo. Na šestinedělí klasika, na individuální péči jsou pokoje hezký a i dost velký :slight_smile:
15. led 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
..takže v Krči tj v poho?A co lékaři?Kterého by jste doporučili?
16. led 2013 ve 02:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolek Všichni lékaři jsou mladí a příjemní. Za sebe doporučuju doktora Kolka :slight_smile:
17. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednaná podle pokynů na sepsání předporodní dokumentace. Co ta návštěva obsahuje holky? Jen administrativa, nebo mě budou i prohlížet? A odkdy se chodí do poradny přímo tam, můj gyn zatím nic takového nenavrhl a na předporodním kurzu říkali, že pokud bude chtít, může si nás klidně kontrolovat sám až do porodu. Je to tak ok?
17. led 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg sepsání předporodní dokumentace obsahuje jen vyplnění papírů se sestřičkou. Jestli to chceš urychlit, dá se většina těch formulářů stáhnout u nich na stránkách. Potom ti sestřička vysvětlí, kdy máš vyrazit do porodnice a objedná tě na první prohlídku u nich. Teda aspoň u mě to tak probíhalo:slight_smile: Samozřejmě můžeš zůstat u svého gyn. až do porodu, pokud má monitor v ordinaci, tak to určitě není problém. :wink:
17. led 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolek mne byla v poradne vzdy sympaticka burgetova a vytiskova. U porodu jsem mela nejakou od ch ( chomejkova, chromjakova nebo tak nejak ) a taky super :slight_smile:
17. led 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Já tam natrefila na samé chlapy :grinning: , doktorku jsem neviděla žádnou :slight_smile:
@lrg Do 38.tt jsem chodila ke svému doktorovi, pak jedna poradna v Krči a den před další poradnou jsem porodila. Záleží na tvém gynekologovi. V Krči naštěstí akceptují, že tan případně přijdeš až porodit, ne všude to tak jde :slight_smile:
17. led 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja Vam moc diky za odpo,kazde info je dobre.Zavidim Vam,ze to mate nektere jiz zasebou..me to teprve ceka :slight_smile:
17. led 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mela jste nektera z Vas,uz predem domluveneho lekare k porodu nebo jste tomu kazda nechala volny prubeh a spokojila jste se,se slouzicim lekarem(kou)?
17. led 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolek ja nic domluveneho nemela.ja celkem zavidim tobe, porod v krci bych si dala znovu :slight_smile:
18. led 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolek no mě to taky ještě čeká..termín mám za 18 dní, tak pak podám info...Nejdřív jsme chtěla na soukromej pokoj a teď jak se to blíží, nějak si to rozmejšlim..Ráda si s někym povídám a třeba natrefim na maminku, která už bude mít druhý a třeba i v lecčem poradí.. Jinak doktora/ku k porodu určitě nemám. Já si myslim, že hlavně záleží na PA než na doktorovi, ten tam přijde jenom na chvilku. Ty plánuješ soukromej pokoj nebo normal?? :sunglasses:
18. led 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v úterý druhá poradna už rovnou ráno v 7:30,jsem zvědavá zda mi udělají monitor nebo ne....:slight_smile:
18. led 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolek
@mmiirrkkaa
@girafka Porod v Krči bych si taky dala znova :slight_smile: . Já jsem původně chtěla mít domluveného a zaplaceného doktora k porodu, šíleně jsem se bála, ale je to zbytečný. PA jsou tam tak úžasný, že doktor není potřeba. Ale vzala jsem si pokoj na individuální péči a nelituju jediné koruny. Je tam klid a pohoda a hlavně kvůli návštěvám je to fajn. A můžu srovnávat, protože první noc jsem byla na normální oddělení, protože dole bylo plno, stěhovala jsem až druhý den odpoledne.
18. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdyz jsem sla na registraci, myslela jsem, ze mi to tam treba taky ukazou a ono prd, takze nevim ani jak to tam vypad ale jdu do toho...fotky asi nikdo z krce nemate co
18. led 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinka21 proc bx neudelali, si o nej rekni
18. led 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek