• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

19. února 2017 
babara: myslím, že určitě ne-e... když jsem jednou byla v Krči s nějakými problémy, tak jsem na ní čekala - a přišla hezky v zeleném, ve kterém chodí doktoři nahoře na porodním sále:wink: a pak jsem ji tam s ostatními doktory nahoře i viděla, když jsem seděla na monitoru:slight_smile:
2. bře 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahoda1975:noční byla klidná a plno včera rozhodně nebylo,dokonce mělo jít hodně miminek dneska domů;)

babara:jojo je i na sále,ale doktoři to mají rozdělené,jeden má třeba měsíc poradnu,jeden dělá vizity na šestinedělí,další je na pooperačním a další na sále...a když pak slouží,tak jsou ve službě tři a ty to mají také pak rozdělené...takže neboj:slight_smile:

wafik: a co ty a mrňous?:slight_smile:
2. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcet: pořád 2v1, vůbec se mu nechce ven:confused: přemlouvám ho, ale asi jsem mu pořád ještě nenabídla tu správnou motivaci:wink::grinning:
2. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafik:však ono až se mu bude chtít,tak dá o sobě patřičně vědět:grinning: Takový ty indukovaný porody podle mě nejsou vždy to pravé...hlavně když je to třeba 38 týden atd...
A jdeš ještě nějak do poradny nebo Ti řekli že až to na Tebe přijde máš jet rovnou do porodnice ?;)
2. bře 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcet: jj, ještě jdu do poradny - když jsem tam byla ve čtvrtek, tak mi říkali, že teď budu chodit častěji a pozvali mě hned na pondělí:slight_smile: předpokládám, že pak asi půjdu ještě jednou... a pak už si mě tam asi nechají... kdo ví, nabyla jsem ten dojem... v tomhle mi přijde, že doktoři moc sdílní nejsou... řeknou, že ještě nic, že se nic neděje... a to je asi všechno, co dle nich potřebuju vědět:grinning:
2. bře 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi berou, že tohle musí rozhodnout oni, coby odborníci... a já se pak budu muset přizpůsobit:wink::grinning: to ale neznamená, že si stěžuji - zatím jsem měla štěstí, byli vždycky víc než milí a docela sdílní... měla jsem z toho větší strach, hlavně když jsem viděla ty zástupy těhulek:slight_smile:
2. bře 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi se jich zkus zeptat, jestli uz by se emelo vyvolávat?
2. bře 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já už samo naťukla ten minulý čtvrtek:grinning: ale zatím nechtějí, že není důvod (UTZ i monitor oki), že spontánní by byl lepší... však to znáš:slight_smile: teda... vlastně Ty asi ne-e, to spíš Monča...:grinning:
2. bře 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jahudko, zlom vaz! Preji co nejpohodovejsi a rychly porod, pak nezapomen napsat vsechny dojmy.
2. bře 2008 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Jani,ja to znam....zazila jsem to a malej si to radeji vcas rozmyslel sam :grinning: :grinning:
3. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se nebude Jahudka zlobit,ale hlásím,že včera porodila Lukáška:slight_smile:
3. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super... posíláme velké gratulace!!!:slight_smile:
3. bře 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, to je super, tak si Lukasek dal rict, ja jsem si rikala, ze by jeste stihla napsat, kdyby sla az dnes, mela jsem tuseni :slight_smile:
Marcet a vis nejake podrobnosti??? Ja jsem hrozne zvedava :sweat_smile: Bylas zrovna ve sluzbe?
3. bře 2008 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafik: vyřídím,ve středu jdu na denní..to tam ještě budou :slight_smile:Co dneska v poradně?
babara:byla přijatá někdy okolo půl třetí myslím a malej se narodil ve 21.21...tedy myslim,nějak si to nepamatuju,jelikož o mojí noční se narodilo osm dětí a z toho 2.3 jich bylo celkem deset.
Měl 3620...nechávala jsem jí ho na pokoji...a myslim,že dobrý..je pěknej :slight_smile:
Určitě tady pak napíše více:slight_smile:
3. bře 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcet: kromě toho, že jsem poznala zase novou paní doktorku:slight_smile: (MUDr.Vacková) žádné novinky... všechno při starém... takže ve čtvrtek jdu na poslední kontrolu + dozvím se, kdy nastoupím... buď hned v pátek nebo pak až v pondělí... prý podle aktuálního nálezu:slight_smile: naděje si moc nedělám, že by se to někam hnulo (i když paní doktorka na mě zkoušela nějaké "hmaty":grinning:), takže spíš počítám s tím pátkem... aby měli dost času na to vyvolávání:stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafik:jo,ta sloužila celý víkend :slight_smile:Tak budu držet palce,třeba si tě tam už ve čvrtek nechají....ale hlavně se nestresovat nebo tak něco..ono to přijde :wink:
3. bře 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcet: to doufám:wink: že přijde:grinning: přiznám se, že mi ani tak nejde o to, že jsme pořád 2v1, to snáším docela v poho... dokonce se o víkendu konaly i nákupy v Ikea:grinning:... spíš se bojím o mrňouse, aby se mu pak něco nestalo, když tam bude tak dlouho... no a taky aby nedorostl obřích rozměrů a já byla schopná ho porodit:grinning:
3. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafik: neboj:slight_smile:
3. bře 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak gratulace Jahů k Lukáškovi :slight_smile:
Dneska jsou to tři měsíce, co Anička v Krči vykoukla :grinning:
Wafik neboj, maximálně budete s prďolkou v televizních novinách na Nově :grinning: :grinning:
3. bře 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lennyna: tak to je snad ještě horší... vyhlídka:grinning:
3. bře 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jahudko super tak vidíš tak si to zvládla :slight_smile:...veliká gratulace musíš pak napsat jaký to bylo:slight_smile: :wink: :wink: :sunglasses:
3. bře 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jahůdce gratuluji, jo jo holky, v neděli to byly 4 měsíce co jsme se tam trápily my... :dizzy_face:
3. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už tady máme středu... a mrňous pořád nikde... no já se mu zase nedivím, do té zimy... komu by se chtělo:grinning: stejně je to zvláštní - já se drala na svět o 6 týdnů dřív... jsem se nemohla dočkat:grinning:... a on ne a ne... potvůrka:grinning:
5. bře 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
wafi vydrž on půjde neboj:slight_smile:..a co sex?...to taky nepomáhá?....schody?... :wink:
5. bře 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
danca27: nic z toho... dokonce ani hamilton:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ccc to je teda asi ti to špatně spočítali:grinning::slight_smile:.... :frowning2:
5. bře 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jen info pro všechny,které by chtěly rodit v Thomayerce v září. Dnes jsem tam volala a prvních 14 dnů v září to tam rekonstruují, tudíž nepříjímají rodičky na září :frowning2:
5. bře 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
danca27: kéž by, ale spočítané to je dobře... to víš, že o to se zajímali jako první:grinning: pravda je spíš taková, že... se šmudlovi ven prostě nechcééééé:grinning:
5. bře 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pattie tak to je super alepson pro příště pro všecky maminky co tam chtějí rodit znovu:slight_smile:konečněěééééé::slight_smile:

waf neboj vylézt musí třeba už dneska večer není ti divně třeba jinak?...
5. bře 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
danca27: já vím, že musí - to je taky jediná jistota, kterou mi doktoři dávají:grinning: jinak je mi pořád stejně... žádné změny nepozoruji:grinning:
5. bře 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek