• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

26. září 2016 
Tak to blahopreju, me ceka svatba teprv v lete :slight_smile:
Teda a ze ses dokonce starsi nez ja, tak to bych uz vubec neverila :confused:
27. kvě 2008 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak držim palce,aby Vám to vyšlo dle Vašich představ :wink:
Už tomu tak bude :grinning: :grinning: ,taky se cítím na míň :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kate77: jojo děkuji, já jen, že před 2 roky to bylo najednou se vším víš? tak to zjišťuji :grinning:
Marcet: Já bych zase řekla, že vypDÁŠ na té fotce trochu jako Kristýna nováková z ordinace.. :grinning:
katchula: hlavně si udělej rezervaci, máš na ní právo měsíc a můžeš pak jen přidávat... :grinning:
Jinak tím, že neotékám a mám stále 4 kg nahoře je mi celkem fajn, jen to břicho strašně narostlo, takže už aby to bylo venku :slight_smile: . včera jsem vyndala bazén, dnes čekám maminy z 9 dětmi, tak bude veselo, už se těším...
28. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcet mám dotaz, myslíš, že je dobré dávat čaj...zdá se mi, že ted jak je horko má žízen a dožaduje se častěji jídla...pediatr mi řekl, že čaj ne, že jí mám dát jen trochu cucnout toho předního mléka, jenže to v našem případě nejde, jakmile se přisaje, tak už nepustí :grinning: :grinning: takže pak zase blinkáme :frowning2: Katchu tobě gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile: Petule jenom 4 kila? to snad ani není možný :slight_smile: přeju ti hezký den, bude u vás hodně veselo :grinning: :grinning: :grinning: ještě, že máte barák, už vidím v našem bytě 9 dětí :grinning: to by to tu spadlo a sousedi by se zbláznili :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
matru: já čaj dávala ve 3 měsících co si pamatuji..Tomík je dubnovej, tak v červenci už jo, ale on zase tolik nechtěl...jinak 4kg já vím, mě to taky přijde neskutečné, ale doktor říkal, že je mimi úplně v normální velikosti a nic mu nechybí.V pondělí jdu na kontrolu, tak třeba přiberu :slight_smile: .U tomíka jsem teď měla nějakých 7kg..
jojo veselo tu bude, jsem na to zvyklá, dost se tak scházíme a děti si vyhrají, máme rozmezí 1 rok - 5 let, navíc já te´d napouštím bazén, áme pískoviště, klouzačku a 2 houpačk, trampolínu, tak to si užijou :slight_smile:
28. kvě 2008 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Petule Ty snad bydlíš přímo na hřišti :grinning: :grinning: To je super, závidím, tak si to hezky užijte :wink:
Tak já už mám teď nahoře 3 kg, takže Petule než porodíš, tak Tě možná s kilama stačím předběhnout. To je teda síla!!
28. kvě 2008 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak trošku :grinning: ...ale s tím bazénm to teda dnes ještě uvidíme, nějak tam fouká..katchula já u prvního těhu přibrala přesně každý měsíc 1kg...myslím, že je to normální, sama si přijdu divná, ale mám fakt jen to břicho a znám holky, co přibrali jen 4kg, nezapomeň, že mám ještě 2 měsíce do porodu, tak to ještě určitě min 2kg naberu :grinning:
28. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
matru:po dobu šesti měsíců se mimču nemá nic jiného dávat,stačí mu mléko..pokud je kojené samozřejmě,asi když má umělou výživu tak tam to je něco jiného... :wink: takže já bych čaj nedávala...
28. kvě 2008 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
marcet: já měla od 2 měsíců umělou výživu, tak asi jo :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
petule.h: :wink:
28. kvě 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcet díky :slight_smile: tak budu kojit po hodině, co bych pro svoje zlatíčko neudělala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ve dne to jde a v noci je naštěstí zlatá, na dnešek usnula ve 20 a poprvé se vzbudila na jídlo až v půl třetí :slight_smile:
28. kvě 2008 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to máš fajn, jinak jsem koukala na krč porodnici, do 5.12.2008 je již plně obsazeno :slight_smile:
28. kvě 2008 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě v noci chytnul zub, musela jsem ráno k zubaři :frowning2: tak mi ho umrtvili,bolelo to víc než porod, nemohla jsem kvůli kojení dostat injekci...bolí mě celá tvář a jsem z toho pěkně otrávená, naštěstí je Neli hodná a spí, tak zalehnu s ní...stejně je tam dnes nic moc počasí :frowning2: ach jo :frowning2: :frowning2:
29. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Matru tak to je mi Tě líto, já nenávidím zubaře!!! Tak snad Tě to brzy přejde :wink:
Petule jak dopadl dětskej den? :grinning: Všichni to přežili ve zdraví?
29. kvě 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...
Matru: opravdu tedy nezávidím, to je vždycky celou dobu nic a pak máš mimi a tohle :pensive: .
Katchule: jojo dobrý, napekla jsem, pohostila, děti vcelku hodné :slight_smile: až na drobnosti,a le to je ok :grinning:
29. kvě 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se dneska máte? Doufám, že dobře. Mě to vedro už nebaví a to je teprve konec května :unamused: No aspoň, že je zítra víkend. Jedeme k našim, tak se budu jen válet na zahradě a odpočívat :slight_smile: A co plánujete na víkend vy?
Petule nejradši bych si teď vlezla do toho vašeho bazénku :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katchu, my za chvíli jedeme na chalupu, poprvé s Nelinkou :slight_smile: takže od rána chystám a balím věci, no dovedeš si to představit...ale hrozně se těším, že budeme celý víkend venku na zahradě :slight_smile: :slight_smile: hlavně aby vydrželo krásné počasí...tak si to krásně užij a pěkně lenoš, máš na to jako těhulka nárok :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Matru tak to bude velká výprava, to věřim :wink: Myslim, že bude celý víkend horko, tak to si to na chaloupce užijete. A co zub? Doufám, že už to nebolí. Tak hezký víkend všem :slight_smile:
30. kvě 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se dnes vážila a kilo už je zase nahoře, u mě je to vždycky na konci, tak doufám, že se do těch 9 kg vejdu...no já nevím, co plaším, já jsem magůrek traktůrek, jak říká manžel... :grinning: .Na chatě super, už jsem zase začala bazének napouštět :slight_smile: teď...odpo jdu na gyndu...tak snad vše ok a ve středu ta poslední krev...normálně se mi začalo te´d pravidelně zdát, jak rodím, no hrůza...
2. čer 2008 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, víkend byl naprosto úžasný, škoda, že tak rychle utekl...zub už je dobrej protože je umrtvenej, ale v pátek jdu zase a nevím, co mi s ním udělaj, tak už se ted bojím :frowning2: :frowning2: Jinak včera nám bylo 6 týdnů!!strašně to letí, v poledne jdu na gyndu na kontrolu, tak snad je vse ok :slight_smile: užijte si pěkný den, asi to s těma bříškama ve vedrech je náročný,co?
2. čer 2008 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsem sem napsala vzkaz a celý mi to zbuchlo, no to mě naštavlo teda :unamused:
Tak holky ať vám dneska ty kontroly dopadnou dobře :wink:
Matru blahopřeju k ukončenému šestinedělí :slight_smile: To to uteklo teda nějak rychle se mi zdá.
Jinak to vedro mě už nebaví, ale má se tento týden ochladit, tak doufám, že tomu tak bude!! Tady v centru je to nejhorší, protože je to tu všude samý beton a žádná zeleň, žádný stín.
2. čer 2008 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, chtěla jsem Vás poprosit o radu, vybíráme kočárek. Tak jestli byste mi nedaly nějaký typ z Vaší zkušenosti :slight_smile: Třeba klidně i čemu se mám vyhnout. Potřebujeme aby nebyl nějak obrovský (kvůli výtahu), ale zároveň ani ne úplně malinký (kvůli tomu, že budu mít mimčo na zimu, tak aby se tam vešel i fusak). A hlavně aby nebyl moc těžký, spíš co nejlehčí :slight_smile: No jsem náročná, ale bohužel mám špatný podmínky, do výtahu se vejít musíme a neřídím, takže ho budu tahat i autobusem :unamused:
Díky moc předem! :wink:
2. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jé katchulo: já jsem tak ráda, že mě manžel donutil do řidičáku, pač já už bych bez auta byla ztracená :grinning:
Jinak já mám Deltim...polskej v trojkombinaci...stál jen 11.000,- já ti asi v tomhle neporadím, moc jsem se po kočárech nepídila, jukla jsem na net A PAK HO KOUPILA :slight_smile: v krámě který byl nejblíže u nás
2. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Petule mě nutili do řidičáku snad všichni, počínaje mojí mamkou když mi bylo 18 a konče mým přítelem. A nedonutili, já řídit asi nikdy nebudu, mám z toho už snad i vypěstovanou fobii :frowning2: Ale je to fakt problém a závidim všem co říděj a nejsou závislý na nikom.
2. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no já si ho taky udělala až někdy ve 23 letech, taky jsem se bála řídit, takže chápu tvé pocity, dnes jsem happy
2. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Já doporučuji Inglesinu Magnum, maximální spokojenost.
2. čer 2008 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, bohužel moje osobní zkušenost s nemocnicí v Krči byla katastrofa:frowning2:, radši na to na všechno chci zapomenout:frowning2:
3. čer 2008 ve 02:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Katchu já taky zrovna nejsem odborník na výběr kočáru :grinning: já si vybírala podle tvaru a barev a vůbec jsem nepřemýšlela třeba nad váhou, no a ted mám co nosit do těch jedněch schodů :frowning2: ale už to mám celkem vychytaný :slight_smile: určitě ale doporučuju zkusit, jestli se vám vejde do kufru v autě, my máme sice velký kufr, ale je to sedan, takže se to tam hrozně blbě nasoukává, je to vždycky doba než se naložíme :grinning: a s řízením jsem na tom taky mizerně, mám sice řidičák od 18, ale jezdila jsem asi 3 roky, pak jsem byla těhotná a bála jsem se a od tý doby téměř nejezdím,ve městě vůbec, max. na chalupě dojedu na koupaliště :grinning:
3. čer 2008 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Vernersofia s čím jsi byla v Krči nespokojená?
3. čer 2008 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
to je první negativní zkušenost tady...no nic, každopádně, já se tam těším :slight_smile: , samo v uvozovkách, už aby to bylo za mnou...včera na kontrole vše ok, 23.6. už jdu naposledy a pak už do krče ..hlavně aby byli ok ty poslední testy, to se před 2 lety nedělalo, já ani nevím,...
3. čer 2008 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek