• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

19. února 2017 
Vrani:dík, já taky musím něco dělat, od rána jsem akorát ustlala a kojia :slight_smile: a je skoro poledne :grinning: tak zatím pa
6. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, teda holky, nic příjemnýho:frowning2:.
se tady přemlouvám, abych už konečně vyrazila na ten nákup, ale nějak se mi do té psoty sloty nechce. a zase mi trochu otékají nárty, to je taky protivný, ach jo.
6. říj 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, vrani a matru, během dne zas někdy papa
6. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukám, že už to máte za pár, ale doufám, že mě ještě vezmete k sobě :sunglasses:
Rodit budu taky v Thomayerce a dnes jsem tam byla poprvé v poradně. Celkem jsem si tam přišla jak na běžícím pásu, ale jinak dobrý.
Koukala jsem pár stránek dozadu a Vráno: taky vypadám na větší mimčo. Ve 32tt měla 2034 g, což při zakreslení do grafu vypadalo na konečnou váhu kolem 4 kg.
Ufff. Doufám, že porodím na termín, protože představa porodu malého slona se mi taky moc nezamlouvá
:grinning:
6. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ducky, rády Tě tu vidíme a vítáme Tě.
Nám taky říkají, že je mimi větší (tak o 14dní), no, uvidíme jaký obřík/obřice na nás za pár dní vyjukne. Kohopak jsi dneska měla v poradně?
6. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: jak jsi na tom ?? jsi už nějak otevřená???
6. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule ne, další kontrola v TP, tj. ve čtvrtek 9.10., snad se do té doby kája rozhoupe.

ducky, vítej
6. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky :grinning:

Oskarko ani ti nevím, v tý rychlosti jsem si ani nevšimla, jak se jmenuje. Byl to pan doktor, takový malý a kulatý.
Ještě navrch jsem řešila, abych tam vůbec vlezla. Mám paní dr. a jsem trochu víc stydlivá, takže to, že tam byl chlap byla sama o sobě hrůza hrůz :confused:
6. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: no já to měla stejně, já se neotvírala ani po 9 dnech přenášení, u prvního porodu ani po vyvolávačkách, u druhého jsem jela se stahama a byla jsem na 4 prsty.. :slight_smile: ..no moc ti přeju aby vše bylo ok a měla jsi to už za sebou...zrovna jsem si vzpomněla jak jsme psali ještě na začátku těhu a já mám už 2měsíce Lukáška, matru už pojedou 6m a ty rodíš...no určitě už to chceš mít venku ten zázrak, už je to chvilka :grinning: ..
ducky:. taky zdravím
matru: my te´d máme všichni kromě mě rýmu, saju Lukáška 5x denně, v noci chrčí, chytil to od kluků...no tak doufám, že vše bude brzy pryč, ještě že jsou ty odsávačky na lux.. :slight_smile:

strašně mi lítá v tomhle počasí tlak co vy? já měla v těhu extrémně nízký..no já ho mám pořád, mějte se, jdu za klukama :slight_smile:
6. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ducky ahoj :slight_smile: vítej...snad tě tu moc nevyděsíme :wink: když jsme zrovna probíraly to šití
6. říj 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule: já odsávala celý minulý týden, ted už jsme ok, tak at jste brzy fit :slight_smile:
6. říj 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana:na oddělení šestinedělí je celkem plno,asi nějakých 25 dětí,ale na stop stav to zatím nevypadá a na nadstandartu je 10 dětí :wink:

ducky:tak to bude nejpíš MUDr.Budka :slight_smile:
6. říj 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marcet, děkujeme za info ohledně počtu dětí:slight_smile:.
6. říj 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarka:neni zač,ted jsem v práci pořád,jenom za říjen mám 18 služeb,což je děsný...takže dokud neporodíte,tak Vám tady budu psát info :wink:
6. říj 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matru děkuji a neboj, nevyděsíte. My už jsme se s kámoškou (je ve 30tt) poděsily navzájem dost a teď už jsem se přehoupla do toho stavu, že se začínám na porod těšit, ať to bude jaký bude.
Poslední týden mám totiž oteklé kotníky a prsty na rukou, takže až tohle skončí a já budu mít v náručí svojí holčičku, budu šťastná šití nešití :grinning:
Marcet ty jsi prima informační centrála :sunglasses:
I když já se ještě nechystám :wink:
Ale ohledně dr. děkuji, alespoň vím, u koho jsem byla kdyby něco :grinning:
6. říj 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda,že v pátek se rodilo jak o závod,za celej den se narodilo devět dětí :slight_smile: o víkendu to už bylo lepší :wink:
6. říj 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcet ty tam pracuješ?
6. říj 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcet: Tak to bych Tě tam mohla při svém porodu zastihnout:slight_smile:, ráda Tě uvidím.
6. říj 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ducky:ano,na novorozeneckém oddělení :wink:

oskarka:taky Tě ráda uvidím,ale přímo u porodu ne,maximálně si přijdu pro Tvé mimčo na sál a odnesu si ho na oddělení,pak pokud se potkáme,Ti ulážu koupání,přebalování a tak vše okolo miminka a kojení :wink:
6. říj 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcet: třeba to vyjde a všechno mne to naučíš:slight_smile:
6. říj 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcet:ty máš 18 dvanáctek za měsíc???to se snad nedá vydržet!!!
6. říj 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
oskarka:myslím,že podle fotek Tě poznám,takže se přihlásím :wink:
6. říj 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru:mám no,taky už fakt nemůžu,ted jsem byla v práci - pátek denní,sobota a neděle noční a jdu zase hned zítra na denní,středa noční a zase hned víkend+pondělí denní a takhle až do konce října...no je to veselé,je nás tam málo :frowning2: :unamused:
6. říj 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je dobrý :grinning:
Proto ty výborné informace :wink:
Moje maceška (macecha, ale to je hnusný a ona je hodná) dělá zase sestřičku na chíře.
A táta jezdil 25 na záchrance, takže taková lehce zdravotnická rodinka :grinning:
6. říj 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý jo, marcet, to jsou teda ale služby. :frowning2:
6. říj 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcet díky moc za info...no koukám, že při tvojí vytíženosti je docela šance, že se tam s námi uvidíš, byla by to docela sranda :slight_smile:
6. říj 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak :slight_smile:)
6. říj 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana.no myslim,že jo,i kdyby to bylo třeba jenom při jedné službě...už jsem se tam takhle potkala s matru,že? :slight_smile:
6. říj 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, přesně tak :slight_smile:
Vrani:tak vidíš, měla jsi strach,aby se ti věnovali a už máš protekci :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Povolání zdravotních sestřiček fakt obdivuju :slight_smile:
Když si člověk ještě představí, jak je to placený, to je totiž fakt smutný :frowning2:
Holky dneska už končím, za chvíli dorazí manžílek, ale zítra se za váma zase juknu, pokud vám to nebude vadit
:sweat_smile:
Pěkný večer všem a trochu spánku v noci :wink:
6. říj 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek