• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

26. září 2016 
Jo, jo vidim, ze to beres zatim s klidem, to je fajn :wink: Ja si dam asi vanu a pak TV, jsem dneska sama doma. Tak pekny vecer, jdu si "zaplavat" :grinning:
17. říj 2008 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, zatím jsem celkem v pohodě, přeci jen termín byl včera, tak ještě nemusím plašit - nejdéle týden hodlám být jakž takž v klidu, ale pak už bych asi žádala vyvolání.
17. říj 2008 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Oskarko, to by byl gol, kdybys taky začla rodit a daly tě na pokoj s Vranou a Baji :grinning:
takovej koníkovskej pokoj :grinning: no a Katchu s Ducky by čistě teoreticky mohly taky :grinning: a já tu pak budu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, u mne nic nového, stále 2v1.
Jinak mi psala Vrani, cituji: Dobre rano, tak noc normalni, na monitoru zadna zmena. Zavedli mi tabletu, pokud dnes nezabere, tak zitra znovu. Posledni dva tlaky byly v poradku, tak uvidime.
18. říj 2008 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu jen na skok, chystáme se s manžou na nákup a už teď mám nateklý nohy, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat, až se vrátíme. I když na 100% se vrátím s tím krémem, co jsi mi Oskarko poradila. :grinning:
Matru neboj, já se nechystám :wink:
A ještě by tu byla Jájina, ta je 30tt :grinning:
Ale byla by to sranda, sejít se tam všechny :wink:
No, tak jo, když mě manža k večeru pustí na PC, tak ještě juknu, jestli není něco nového :sunglasses: :grinning:
Zatím papa
18. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani:omlouvám se,že jsem se nezastavila,ale nějak z večera byla dost práce,doktor přišel na vizitu,pak jsme si přinesly dvě miminka a když jsem šla okolo 1,tak už jste tam měly tmu a to jsem vás nechtěla nějak rušit.Ale v pondělí máme v práci schůzku,tak se na Vás mrknu a doufám,že Kája už bude na světě :wink:
18. říj 2008 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme byli s manželem venku, je tam nádherně, ale mimi se ven stále nechce. No, přemlouvat ho nemá asi smysl, až bude chtít, vyleze, do puberty se mnou v břiše snad nebude...:slight_smile:.
Marcet, ahoj, těším se, že Tě brzy uvidím, ale to naše mímo nějak ne a ne chtít ven.
18. říj 2008 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zvědavě nakukuju :slight_smile: žádné nové zprávičky? to je teda napínavý :wink: tak dál držím palečky :slight_smile:
18. říj 2008 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak nikdo nic nevíte?
Oskarko:kdyby něco, dej nám vědět....nebo už si taky jela??? :slight_smile:
18. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
nene, nikam jsem nejela... Měli jsme na návštěvě manželovu maminku, hezky jsme si popovídali, a teď se půjdu dívat na Obsluhoval jsem anglického krále.
Psala Vrani, tak zase cituji: Ahoj, hlásím od 3 hrozný bolesti po tabletě, jenže ne kontrakce, jsou to v podstatě bolesti k ničemu, ale bojí jako svině, dají mi na noc nějakou injekci na bolest, abych si před porodnem odpočinula. Jinak to prý od rána trochu povolilo, ale nix extra. jo, a taky špiním, prý asi zátka. Zítra tableta č. 2.

Matru, jsem zvědavá, kdy já se objevím v porodnici, myslím, že se spíš ukážu v úterý v poradně...
18. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to vypadá, že Vrana porodí zítra, to jsem se s tou nedělí trefila, sice o týden později :grinning: no hlavně aby jí to moc nebolelo a už to rychle bylo :wink: a co Baji, ta také nic?
Oskarko: nezoufej, brzy pojedeš za holkama, třeba je ještě s porodem předběhneš :wink:
18. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Matru, ještě si nezoufám, je to teprve druhý den od termínu. Zítra se půjdeme projít s manželem a jeho strýčkem kolem Hostivařské přehrady a mám hroznou chuť na bramboráky, tak si je zítra uděláme.
18. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
to je pravda, 2 dny ještě nic není, mě praskla voda 3 den po termínu :wink: udělej s mimi dohodu, dostaneš bramborák a vylezeš :grinning:
že by to taky byla holčička, když se dlouho parádí? :slight_smile:
18. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem velmi zvědavá jestli je to děvče parádnice či chlapec parádník:slight_smile:.
všichni se na mimi už těšíme a ono dělá drahoty.
18. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, kdepak všechny jste?? Asi venku, když je tam tak hezky, co?
Vrani se dnes ještě neozvala (tedy alespoň mě nenapsala), co Vám?
U mne nic nového, mimi prostě zatím nechce a nechce.
19. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdarek, my jsme meli vcera rodinnou oslavu, takze jsem sem jen vecer nakoukla, jestli nepribylo nejaky novy mimi :slight_smile: No davaji si na cas Ti prckove, ale az "vylezou", tak to urcite bude stat za to :grinning:
Tak vsem peknou nedeli, ja jdu varit obidek.
19. říj 2008 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Oskarko, já také nic nevím, třeba už je Vrana na sále :wink: už aby to měla za sebou, je to teda fakt dlouhý :unamused:
19. říj 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katchu, já taky vařím a ještě peru, žehlím, luxuju....a pak že je to neděle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy jste ale pracovité, já jsem prozatím jen vyžehlila, manžel si šel zaplavat, pak nás čeká ta procházka a bramboráky, na ty už se těšíííííím. Tak se mějte, hezké odpoledne.
19. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak horká novinka od Vrani: cituji: Bouchnete sampano, konecne jsem tu. Jmenuji se Karolina, merim uctyhodnych 55 cm a vazim 4080g. Dali jsme si vzajemne vsichni zabrat, ale budeme ok. bez tatinka bysme to nezvladly. Kaja mela horsi start tak je na jipce.

OBROVSKA GRATULACE, HANKO!!!!
19. říj 2008 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Hurááááááá!!!!!! Hani, strašně moc gratuluji, přeju hlavně hodně zdraví a ať vám Kája dělá jen samou radost! :slight_smile:
A je to teda kus ženský :wink: hned mám hezčí den, užívej si a až budeš doma, tak se nám ozvi! A jdu chladit to šampáno! :grinning:
19. říj 2008 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Oskarko: tobě moc díky za info :slight_smile: a už jsi na řadě :slight_smile:
19. říj 2008 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééééééééé, já akorát nakoukla, přiděláváme garnýž, takže asistuju manžovi.

Hani gratulujéééééééééééééééééém :grinning:
Ať jste obě co nejdřív v pořádku, zdravé a spokojené :sunglasses:
Držíme palečky.
19. říj 2008 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, no snad se to naše mímo už rozhejbe...
19. říj 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé miminko je na světě :slight_smile:))

Hani obrovskáááá gratulace :grinning:
19. říj 2008 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj Oskarko, ono se rozhoupe anebo ti ho rozhoupou v Krči jako Háně :wink:
Každopádně jseš na řadě, takže tě budeme sledovat :wink:
19. říj 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jupííííííííííííííííí :grinning: Tak Hance a Karolínce taky moc a moc gratulujuuuuu :slight_smile: Konečně se dočkala a má tu fešandu u sebe a věřím, že na jipce dlouho nebude, je to kus ženský, takže bude určitě brzy úplně fit. Tak to mám velkou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A co baji??
19. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak se daří Vám, děvčata? Jakou jste měly neděli?
19. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Oskarko: neděle parádní, bylo krásně, byli jsme na prochajdě....zítra máme velký den, máme půl roku, jdeme do poradny, čeká nás první očkování a dostaneme snad povolení k prvnímu příkrmu :slight_smile:
19. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
to je fakt, matru, bylo dneska krásně, ale já se nějak moc dobře necítila, takže jsem byla doma, koukala na hezké počasí z okna a spíše odpočívala
19. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek