• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

19. února 2017 
Ty jo, ja nez neco napisu, tak jsou tu dalsi 3 prispevky :grinning: :grinning:
Jinak ja mam tlak nastesti v poradku, nejvyssi jsem ho mela 120/80.
23. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchu: jo, je to nad Kačerovem, ale z Bud. je to kousíček :slight_smile: nesmutni, až porodíš, tak už si dortíček budeš moct dát :wink:
23. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já také zápasím teď ke konci s tlakem, není to nějaká hrůza hrůzná, ale tablety ďobu taky.
23. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchu: to já taky :grinning: někdy je to legrace, jak to tu jde za sebou jedno přes druhé :grinning:
tlak máš akorát, bezva :slight_smile:
23. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zobu zase pilulky zeleza a to uz asi 2 mesice. Ale ja jsem v tomhle dost lajdak a dost casto zapominam.

Matru na uklid se vykasli, venuj se radsi Nelince. Znas prece to rceni: bordel v byte, stastne dite :grinning: :wink:
23. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a ještě je ted v DBK dětský koutek Myšákov, s kavárnou pro maminky, tam je to taky dobrý :slight_smile:
23. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katchu: krásné heslo, budu si ho opakovat pořád dokola :grinning:
Už je s ní fakt legrace, leze a krásně reaguje na všechno, dokonce kouká na kouzelnou školku a směje se a miluje znělku sama doma :grinning:
23. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matru fakt uz takhle reaguje? Tak to je parada :dizzy_face: :dizzy_face: Na to uz se taaak tesim :slight_smile:
23. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt, vždycky když to slyší, tak se chechtá a plácá rukama :slight_smile: bych jí snědla, někdy mám strach, že jí umačkám :slight_smile:
23. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky vy jste se rozjely :wink:
Tak vida, vida, já to do dneška neznala a vy všechny o ní víte :grinning:
Ale paráda, už máme místo pro srazík :wink:
Matru taky bych si radši hrála s Nelinkou než uklízela, zvlášť když už je s ní legranda :grinning:
Na tohle všechno se těším, nejdřív kočárkování, pak první úsměvy, hraní apod.

Jinak Katchu já měla do teď tlak taky normál (120/80), docela mě to dnes zaskočilo.
Tak snad pilule zaberou, ale teď když jsem si četla vedlejší účinky, tak doufám, že mě teda nepotkají. :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
chi chi to si dovedu zive predstavit :slight_smile: :slight_smile: Ale neumackas, neboj.
Musim jit veset pradlo, dneska neprsi, tak ho asi dam na balkon a snad to do vecera uschne. A pak si dam mozna dvacet :slight_smile:
23. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já pro dnešek mizím, jdeme k mojí babičce, určo na nějakou dobrotu :wink:
večer mrknu, jestli nás už není více :grinning:
zatím krásný den všem :slight_smile:
23. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ducky no jo, ty pribalovy letaky u leku je snad lepsi radsi ani necist...
23. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu, tak se mejte vsechny krasne :slight_smile:
23. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mějte se pěkně, jdu se provětrat, pa později.
23. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda holky :frowning2:
Tak já se jdu koukat na telku, ta mě asi uspí a pak si hodím svojí první piluli :grinning:
Tak papa
23. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ducky...jo jo Hájek je tady kousíček ode mě :wink:
23. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jáji,
tak další osůbka, která ho zná.
Já jsem o něm fakt nevěděla. Ale je pravda, že jsem byla nejdál na hřišti gymplu a odtamtud není vidět :grinning:
Ale je to prima zjištění, jak jsem psala, vím o něm na Chodově, ale tam je vždycky hromada lidí. Tady je to super.
:sunglasses:
23. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ducky..no ono tady bývá taky dost plno, zvlášť o víkendech, jednou byla fronta až ven :unamused:
23. říj 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chtela bych se zeptat, jestli nekdo z vas ma zkusenosti v ultrazvukem v Krci. Jsem objednana na utz ve 20tt, ale zapomnela jsem se zeptat, jestli muzu mit sebou manzela, kolik se plati za fotky (dvd) a jak dlouho trva. Diky vsem za info :slight_smile:
23. říj 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hrusti,

tak já ti bohužel neporadím, chodím do Krče až od 37tt.
Od mé gynekoložky jsem dostávala fotky zdarma, posílala mi je e-mailem a byl se mnou nejen manžel, ale jak je to v Krči bohužel nevím.
Nevidím ale důvod, proč by manžela s tebou nepustili. :wink:
23. říj 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji my tam byly dnes dopoledne a bylo to úplně v pohodě.
Ale i maceška říkala, že odpo bývá plno.
No, každopádně výhoda nás matek bude, že tam klidně budeme moct jít dopo :grinning:
23. říj 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, venku je ale pěkně, co? Procházka byla fajn, ale jsem zničená, břicho a nohy mne bolí a mímo je ale docela dost klidné.
Hrusti, bohužel jsem do Krče na ultrazvuky nechodila, až do poradny, takže také neporadím...
Ducky, dopolední srazíky u Hájka nezní špatně:slight_smile:.
23. říj 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to je gol, ted mi volal pritel, ze se stavil u Hajka :grinning: Nahoda co? Pry mi koupil nejaky orechovy zakusek, ze vypada jako ze by v nem nemuselo byt tolik cukru. Tak se tesim, obcas takhle zhresim :grinning:

hrusti: me poslal muj gynekolog ve 20tt na ten velky UTZ do Podoli, takze v Krci jsem na nem nebyla. Ale pamatuju si, ze tu o tom tenkrat psala Baji a ze byla v Krci i s muzem. Ale vic podrobnosti teda nevim.

jaji: ja ma tu samou zkusenost s Hajkem na Kacerove. V lete o vikendu jsme tam stali frontu snad pul hodiny :angry: A naopak kdyz jsme tam byli loni mezi Vanocema ve vsedni den okolo poledne na poharu, tak tam bylo temer prazdno.
23. říj 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchula..jo taky jsme tam byli jednou okolo vánoc na poháru :slight_smile:)) no těch cvoků co chodí v zimě na zmrzku je asi míň :grinning:

jinak já s UTZ taky neporadím, všechny i ty velké mi dělá můj gynekolog :slight_smile:
23. říj 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, Oskarko :grinning:

Katchu tak to je fakt dobrá náhoda. Já si tam dnes dala jahodový, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak já myslím, že asi mluvíme všichni o tom samém Hájkovi, protože tenhle je nad metrem Kačerov, zhruba v půli cesty mezi Budějovickou a Kačerovem. :slight_smile:
23. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajinka no to mas pravdu :grinning: :grinning:
ducky urcite myslime toho samyho Hajka, ze by tam byly dva je dost nepravdepodobny. Tak zakusek uz je ve me a byl vynikajici a opravdu nebyl moc sladky. Ja jinak miluju medovnik, ale vlastne je mi to celkem fuk, od Hajka mi zatim chutnaly vsechny zakusky :slight_smile: Ale holky ty ceny... ty teda taky stoji za to!
23. říj 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, tak medovník je na mě moc sladký. Já radši buď štrúdl nebo jablkový páj apod. anebo ovocné.
Jee, ale nejlepší je cheesecake. Mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hele holky veděly jste, že se v těhu nesmí skořice?
Já zrovna popíjím nový Pickwick švestka s vanilkou a skořicí a teď jsem se dočetla, že bych rozhodně neměla :frowning2:
23. říj 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
medovník bych si dala, nebo jakýkoliv dortík a i zmrzku :grinning:

tak o skořici nic nevím :unamused:
23. říj 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, o skořici jsem to četla, ale když se to nepřehání tak to určitě nevadí
23. říj 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek