Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

tercina
7. črc 2010

@primarka Děkujeme za zprávičku. To víš, byly jsme tady všechny napnutý 🙂

hahyla
7. črc 2010

@nadis.h 🙂 Taky moooc gratuluji 😵 😵

zarzuela
7. črc 2010

Obrovská gratulace :o) teď už budou jen samé krásné chvíle. Jestli Nadis zabral Epi tak tiše závidim. já dostala dva včas a dobře napíchnuté plus další analgetika, ale byla jsem vůči všemu imunní a nepřišla žádná úleva :o(

nadis.h
7. črc 2010

Ahojky. 🙂 zensky ja hystercila! 😀 jsem prestastna ze to mam za sebou. Epi mi samozrejme nedali!!

zarzuela
7. črc 2010

Nadis hlavně, že to máš za sebou a že jste v pořádku, já tam taky hysterčila, ale oni jsou na to asi zvyklí. No už jsem taky slyšela o pár případech kdy si řekli o Epi a stejně jim ho nedali :o( 😠

chaala
7. črc 2010

Nadi,velikáááánská gratulace 😵 😵 . Hodně zdravíčka a štěstí Kájuškovi i Tobě. 😉
Hurá, máš to za sebou. Krásný datum-7.7. 🙂

chaala
7. črc 2010

Zarzuela, vítej mezi nás 🙂

nadis.h
7. črc 2010

Holky moc dekuji.🙂
Ja to cekala ze mi ten epi nedaji uz vcera. Nejdriv ze je brzy,pak ze jsem dostala nejakou injekci,pak rano ze proc jsem si o nej nerekla driv a furt neco. Ale tak je to za mnou. Rozervana asi moc nejsem krom sityho nastrihu a sla bych domu. 😀

zarzuela
7. črc 2010

Já teda rodila v JBC a tam za mnou Dr. přišla sama jestli ho chci píchnout, že je zbytečné abych se trápila, ale stejně mi to k ničemu nebylo 😒 rodila jsem 14 hodin a jedinou úlevu mi přinesla sprcha a balon :o) a pak ten náš drobeček v náruči.
Nadis měla jsi mimíska hned u sebe? nebo ti nechali jednu noc na probrání? prý to v Liberci tak dělaj, že miminko na nějakou dobu mamince vezmou, aby se trošku probrala?

chaala
7. črc 2010

Nadi, tak s tím epi to jsou ale syčáci, teda 😠 Ale hlavní je, že se cítíš dobře 🙂
A jaké má Kája míry?

nadis.h
7. črc 2010

Zarzu nemam ho u sebe. Dovezou ho prx pak po sprse. Rano jsem ho u sebe mela jen chvilku. Nesmela jsem s nim byt sama kvuli ztrate krve. Ale na noc ho chci dat k sestram dnes at si dachnu. Naposledy. 🙂

zarzuela
7. črc 2010

Tak to máš dobrý, v JBC mi ho nechali právě hned u sebe, měla jsem docela velkou ztrátu krve a nízky tlak a přesto mi ho nechali, málem jsem tam s sebou švihla když jsem ho šla přebalovat. Tak pěkně odpočívej, a pořádně se do foroty prospi, budeš to potřebovat 🙂

mori
7. črc 2010

koukám že se tu rodilo, gratuluju moooc !!! víc nečtu, neb to nedám .. je mi od rána hrozně

holky nevim zda blbnu z Nadi, ale od ráno mě bolí v podbřšku jako bych to měla namožené 😅 tak nevim jet , nejet ??? nemůžu skoro chodit, otočit se, zvednout ...

doufám, že tu někdo je 😀

chaala
7. črc 2010

Mori, já bych klidně jela. Bolesti máš, je to nepříjemné. Aspoň Tě zkontrolují a řeknou, jestli se něco děje. A ty pak budeš klidnější, když to bude planý poplach.

mori
7. črc 2010

no funim tu jak slonice od rána, děs .. si připadám jak prvorodička, vim prd že jo 😀 poslíčky jsem u prvního neměla, porod mik vyvolávali 16 dní před TP

chaala
7. črc 2010

Já taky poslíčky nepoznám, neměla jsem je ani u jednoho těhu. Když to začalo, tak už to bylo ono.

nadis.h
7. črc 2010

Mori jet. Rekla bych ze tomu fakt pomohl ten dest vcera. Rikala tady jedna mamina ze vcera pres den skoro ani noha a dnes nejvic rodicek. Treba stihnes jeste dnesni hezke datum. 😀

mori
7. črc 2010

@nadis.h no tos mě uklidnila 😀 no radši tam sjedem, ať juknou

jako sedim na balonu, je mi fajn, ale trochu cítim břicho .. ale zvednout se mi fakt nechce 😀

zarzuela
7. črc 2010

Mori raději jeď, aspoň zkontrolují mimíska jestli je vše v pořádku, budeš klidnější. Já taky raději jednou jela - poslíci a bylo vše v pohodě, aspoň na nás jukli.

hahyla
7. črc 2010

@mori Já si taky myslím ,že by jsi se měla nechat raději zkontrolovat. Já jsem tam byla už dvakrát ,pokaždé byli příjemný , dokonce mi tam jeden p. doktor řekl ,že je lepší přijít víckrát a dřív, než pozdě.
Dneska mi můj OG řekl ,že můžu porod očekávat každým dnem 🙂

hahyla
7. črc 2010

@nadis.h Nadi moc Ti závidím ,že už máš malého u sebe , ještě jednou moc gratuluji. A jaký má Kája míry?

nadis.h
7. črc 2010

Tak vazil Kajik presne 3 kg a narodil se v 8.20:-)
CM nevim pac ho nemerili.

Me maleho porad vozi pryc ani na jidlo nemam chodit ze mi ho donesou. Boji se kvuli tomu krvaceni memu,aby se mi neudelalo soufl a neomdlela jsem.
A jinak prosim jestli mate na prodej tu odsavacku,tak bych si ji vzala. Presne jsem vedela,ze budu mit problem kvuli tem bradavkam.

hahyla
7. črc 2010

@nadis.h Tak to je hezký ,ty 3kg 🙂 , Nadi koho jsi měla u porodu ,a jak se k Tobě chovají ? Ty už jsi začala krvácet doma a to jsi krvácela celou noc?

aggamma
7. črc 2010

@nadis.h tak moc moc gratuluji a hlavně hodně zdravíčka vám oboum......když to tady tak všechno čtu tak z toho mám hlavu jak pátrací balon.....moc se toho porodu bojím....hlsvně přemýšlím jestli mám šetřit na nadstandart.....jestli mi dají miminko hned na bříško....jestli to vše zvládnu a taaaak.......a to mě čeká ještě lítání po úřadech kvůli prohlášení o otcovství a o jménu,a přihlášení do porodnice.....mimochodem nevíte kdy se tam má člověk přihlásit?......a pak ještě mateřská.....nějak je toho moc.......

aggamma
7. črc 2010

@mori byla jsi s těmi bolestmi už u doktora? Jak jsi dopadla?

aggamma
7. črc 2010

@tercina díky za odpoved ohledně porodu a porodního plánu...koukám,že jsi to také neměla jednoduché....připadá mi že jako prvorodička jsem z toho všeho vyplašená tím víc čím víc věcí se všude okolo dovídám....ale to je asi normální........

chaala
7. črc 2010

Nadi, tak jen odpočívej, když Ti mimíska zatím hlídají a naber síly 🙂

Aggamma,s tím nadstardantem to má své pro a proti. Jsi tam sama, návštěvy mohou chodit neomezeně, nikdo Tě neruší( plakající miminka ostatních maminek), máš tam i přebalovák a sociál. zařízení. Asi i jídlo Ti tam mohou donášet. Já o něm uvažovala, ale nakonec jsem si vybrala normál. Ráda jsem popovídala s maminkama 🙂 Když jsem chodila do sprchy(to bylo docela často), tak jsem je poprosila o pohlídání.Zápis do porodky dělají od 30tt,každý den od půl jedné. Je to tam, kde se přijímají rodičky.

chaala
7. črc 2010

Mori, a jak jsi dopadla?

nadis.h
7. črc 2010

Hahy u porodu jsem mela Dr Krabsovou. Ale por.asistentky nevim jmenem. Hodne byli to jo. A zacali me bolesti doma odpol a krvacet jsem zacala nejak kolem 6.30 ale jen trochu. Pak v noci se to stupnovalo az toho bylo vic nez je zdravo.

Aggi to aby mi dali Kaju na brisko hned po porodu bych ja urcite nechtela. Ja byla dost mimo,klepala se,motala se mi hlava... Takze bych z toho nic nemela a jeste bych se bala aby mi nespadnul. Nadstandart bych nechtela. Bylo by mi smutno tech 5 dni tam samotne. Prohlaseni o jmene-priznani otcovstvi je zalezitost na 10minut,stejne tak registrace v porodce. Porodu se neboj. Ja se bala strasne moc ale ted mi uz tak otrnulo,ze mi nejaka bolest je fuk.

lerak
7. črc 2010

nadis.h: moc gratuluji. Ja byla za nadst.vdecna, kvuli navstevam a spani. Ono to uteklo. A taky supr, ze jsem mohla jit do sprchy kdy jsem chtela a na wc taky a nemusela jsem "stat frontu".

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru