• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

28. května 2014 
@pikusa Děkujeme za zprávičku, tady se nám to nějak rozrodilo. Moc Mori blahopřejeme!!!!!!!
8. črc 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to fakt ten dest predevcirem! :grinning: tady bylo pry skoro prazdno a behem predevcerejska noci se to zaplnilo. :grinning:
na Mori jsem myslela. Bylo mi jasny ze urco rodi kdyz se uz neohlasila. :slight_smile: tak gratulka a at jsou brzy doma v poradku. :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h tak to tě asi musím zklamat, ale když se ti nalejí prsa, půjde to hůř... :angry: Mě to šlo před nalitím úplně v pohodě (Baruška je fakt ale hrozný saveček) a po nalití to bylo o dost horší, ony se právě spíš víc ztratí, tím jak se to prso napne.
No ale tak přes ty kloboučky by to mělo jít! I když já i snima nějak bojovala, furt mi z toho prsa padaly...
8. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina a tebe to na té přistýlce nevadilo?
8. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Mori taky moc , moc blahopřeju :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori :slight_smile: , veliká gratulace ke Gábince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně zdravíčka Vám oběma.
Supr, že nemusí být v inkubátoru, když jsi měla termín až ke konci srpna. Už asi chtěla být s vámi doma, tak si pospíšila ven :slight_smile: .
8. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h hl.hodne pij a malyho davej k prsu kdyz je vzhuru co nejcasteji. Me se mliko udelalo v noci na 3.den po porodu. Prvnich par dni to vsechno bolelo, doma jsem se budila s mokrou nocni kosili, ale pak to preslo a vse se srovnalo.
8. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andara Jeeeezis, vona je i tady :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Mori Gratuluju ke Gábince :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai Nene, ani mi to nepřišlo. Přišlo mi to jako úplně normální postel :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Jak píše Scai, po nalití prsu je to ještě horší to přisátí. Malý je taky pěkný savec, ale když mám hodně nalitý prsa (třeba když spí v noci 8 hodin), tak mu to jde taky špatně přisát se. :confounded: Mě to kojení taky první dny strašně bolelo, myslela jsem, že mi upadnou bradavky, ale oni si ty bradavky na to zachvilku zvyknou a bude vše ok
8. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, já taky ještě jednou gratuluji :dizzy_face:
To je fakt, malá si pěkně pospíšila na ten svět, ale i když se narodila ve 34. tt, tak si myslím, že míry má teda mooooc pěkný. Kdyby se narodila v termínu, tak by to byl pěkný cvalíček :wink:
Tak nabírej síly :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori taky moc gratuluji a teda míry má úplně normální! To je snad i dobře, že se naroidla dřív, to by v temrínu mohla mít 5 kilo,ne? :grinning: Třeba ti ten termín špatně spočítali...
8. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lerak :grinning: ja jsem vsude :sunglasses:
8. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky chvíli tu nejsem a tady zas další mimís :grinning: mori to tedy moc moc gratuluji a přeji zdravíčko vám oboum...Gábinka už se asi v bříšku nudila a nebo se chtěla podívat na svět rychleji.....tak si říkám,že bych to tady všechno možná neměla ani číst tak často abych si toho svýho mrnouska taky nějak nenaprogramovala na rychlejší tempo :slight_smile: A jinak všem děkuju za odpovědi na ty mé všetečky.....je fajn to vědět přímo od zdroje :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny moc zdravím a mizím.....dnes jsem se poprvé probudila s oteklými kotníky tak si je jdu hodit do studené vody do lavoru.....Jinak mi připadá že mimi se začíná stáčet směrem dolů ....bolí mě kyčle a střed pánve.....anebo se to prostě jen připravuje na to co nás čeká........Tak pa všem
8. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapecek muj sikovny se konecne prisal krasne. Tak snad neco zpapkal a nema prazdne brisko. :slight_smile: jinak ma zloutenku chudak.:frowning2: tak ho zas nemam u sebe.
9. črc 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Matky nevite jaky muze delat rozdil vazeni nahace s plinou a pak se zavinkou? Chtela jsem vedet zda neco vypije,kdyz je uz tak hezky prisaty a nebo ne. Ale nezvazila jsem ho i s tou zavinkou orientacne pred kojem. A jako nahac pred kojem mel 2860 a po koju se zavinkou 3420.
9. črc 2010 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, nemám vůbec tušení. V zavince jsem Vanďu ani jednou nevážila :unamused: . Snad holky budou vědět. V noci jsi psala, že jste pěkně baštili, to je paráda, že se dařilo :slight_smile:
9. črc 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h to asi takhle určit nepůjde. Tak ho příště zvaž i se zavinkou před i po...
9. črc 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne zvazim. Zapomnela jsem na to uz po druhe. :-P
9. črc 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
V 11 uz mi pusti mazlika ze solarka. Huraaa. :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h tak co už máš miláčka u sebe? Tak moc vám závidím,že už jste spolu.....já si jen užívám toho mrnouska co mě nádherně žďuchá zevnitř a šíleně se na něj už těším.....
9. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, obě moje děti měly taky žloutenku. Nemusely na solárko, jen si nás nechali v porodce o den déle. U Lukyho jsme si po narození s manželem říkali, jakou má krásnou barvu...jako opálený. No a ona to byla ta žloutenka :grinning:
Tak si s Kájuškou hezky užívej :slight_smile:
Aggamma, taky to už máš za chvilenku a budeš mít mimíska v náručí :slight_smile: Uteče to hrozně rychle.
9. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím Vás kolik platí manžel u porodu ? Já jen kolik si asi máme vzít peněz ,až pojedem do porodnice. A to na pokojích není sprcháč a wc ? To to je někde na chodbě?
9. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aggi uzivej si to. Ja jsem stastna,ze mam Kaju vedle sebe uz,ale prece jen budu hodne vzpominat kdyz byl jeste v brisku. :slight_smile: mela jsem hezke tehu.

Chaali u nas dobry. Vubec to od vcera nestouplo. Zitra kontrolni odber tak se modlim at je to v poradku.

Hahy za muze platite 300 a vezmete to akorat. A wc + koupelka jsou vzdy k pokoji. Neni spolecna jen 1 pro vsechny. Jen nevyhoda treba toho pokoje kde jsem. Jsou tu 2 pokoje se spolecnou koupelkou a Wc. Takze na 7 lidi 1 Wc a 2 sprchy. Jinak co jsem koukala je to rozdelene ty ostatni pokoje.
9. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aggi presne jak říká nadis, pak budou chvilky kdy budeš ráda vzpomínat když když byl ještě v bříšku. Užívej si každý chviličky těhu dokud můžeš :slight_smile:
9. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Moc děkuji za info . Nadi a jak dlouho se asi zůstává v porodnici?
9. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Ahojky, já jsem byla oteklá tak od 31 tt. Byl to děs, byla jsem jak příšera :grinning: Kotníky jsem vůbec neměla :grinning: Jediný do mě pomáhalo byly nohy nahoře a studenější sprcha
9. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hahy prvoraodicky 5 dni a vicerod 4 dny. Nepocitaji den porodu. A musi byt vse Ok. Jsou tu detske dr a pro zensky dr zvlast a tak se musi shodnout ze se muze jit.
9. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek