• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

18. července 2017 
@lucianda Aha, tak to jo. Nejsem si jistá, ale myslím, že Yal je teď zdarma :wink:
23. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina tak stejně jsme museli vidět aspon v jidelně
23. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Ani mi nemluve o reakcich na ocko. To mi urve srdce! :frowning2:

Terci to jsme byli na stejnem pokoji. :slight_smile: na 6. Vzadu vpravo.:slight_smile:
23. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianda Ahoj, teď opravdu dávají v liberecké porodnici Yal zdarma. Chtěla jsem si ho koupit na předporodním kurzu a sestřička říkala, že už nemusím. Také jsem ho měla u prvního porodu a s Yalem naprostá spokojenost :slight_smile: Říkalo se, že je šetrnější než klistýr.
23. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se teda bala klystyru,ale pohoda. Cekala jsem od toho neco mnohem horsiho.
23. črc 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si ten Yal dala u prvního porodu, že mi o něm říkala kamarádka. Jinak bych to ani nevěděla :grinning: Teď u druhého jsem na něj ani neměla čas. Rodila jsem bez něj.
23. črc 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to stihla jen tak tak. Dosla jsem z wecka ten kousinek a uz to jelo. :slight_smile:))
23. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj holky , tak už i já se můžu pochlubit zkušeností s Libereckou porodnicí , dnes nás propustili . Personál perfekt , porod jsem měla dlouhý ,ale můžu je jen pochválit měla jsem dvě výborný doktorky ,sestřičky taky super. Dětský OK . Jen mám teď trošičku obavy o malou ,pustili nás domů se žloutenkou, jelikož je porodka plná k prasknutí , ale bohužel jsme tam v menšině. Také jsem ležela na pokoji č. 6 . Jednu chvíli jsem si tam připadala, jako že mi jsme národnostní menšinou. Joo a slyšela jsem že v Jablonci mají stejný problém .
23. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee Hahy moooc gratuluji maminko!! %-) kdy jsi porodila? A vis hodnotu te zloutenky?
24. črc 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla veliká gratulace k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně zdravíčka Vám oběma :slight_smile: Ať má Míša tu žloutenku brzy v pořádku.
24. črc 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za info, tak koukám, že během těch 6 let se lecos změnilo :grinning:
@hahyla gratulace k holčičce, koukám, že jste doma veliká přesila :slight_smile:
24. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla Moc gratuluji k mimískovi :slight_smile:
24. črc 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla je to je príma...další miminečko na světě :slight_smile: Tak moc gratuluji a přeji spoustu zdraví a radosti vám oběma
25. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina @nadis.h ahojtě holky jsem tu jen na skok........mám za sebou první velké třídění věcí na miminko a představa kolik toho musím vyprat a vyžehlit mě mírně rosí čelo.......ale všechny ty ňuňu a titi věcičky mě opět rozněžnily a připomněly mi jak blízko je čas kdy už budeme mít našeho drobečka v náručí. Příští týden nás čeká zařizování na matrice.....pak přihláška do prodnice a asi už i vyřizování mateřské.....tak držte palečky,at to vše zvládnem v pohodě.PAc a pusu já i ta naše malá lochneska :slight_smile:
25. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aggi ahoj. Ja se na to prani a zehleni tesila. :slight_smile: nase veci nezehlim s takovou laskou. :slight_smile:
25. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h já se taky těším.....jen jsem ted děsně unavená...byla jsem týden v práci jako záskok za dovči a zjistila jsem že už ani na to šéfování z kanclu nemám.....s melounkem je to o moc obtížnější.....Ale naberu síly a jakmile trochu vysvitne sluníčko pustím se do praní :slight_smile: Koupila jsem si na praní Lovelu,ale zapomněla jsem na aviváž...tak budu muste koupit ještě tu.....
25. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nebyla schopna sedet chvilku ani na lavicce.
25. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jo to mi povídej...mimi je zvyklé odpočívat vleže a ted jsem mu denně 8 hodin celý týden seděla na kebulce :slight_smile: taky mi to hezky vracel budulínek jeden.....ale sleduju ho ted jak ostříž...čím je větší tím víc se o něj bojím....ale to je asi normálka.....
25. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky :slight_smile: Zdravím vás všechny z domova, v pátek jsme přijely už i s Gábinkou :dizzy_face: Je to zlatíčko naše hodňoučký :dizzy_face: skoro furt spinká, skoro nepláče, už hezky baští :slight_smile: je prostě úžasná :dizzy_face: Karolínka ji viděla poprvé ve čtvrtek, když přijela s taťkou na návštěvu - přijala jí naprosto skvěle !!! tak jsme opravdu za to rádi ! hned mi v porodnici pomáhala přebalovat, krmila jí, chtěla si jí chovat - no co vám budu povídat, hotová chůvička
Jak bude čas, tak vložím nějaké nové fotky .. zatím jsem v jednom kole. Krmíme každé 3h, mezi tím něco porobit doma, jsem nevyspalá, než si to tělo trošku zvykne na pravidelné noční vstávání .. ale doma aspoň pospím ještě trochu ráno - v porodnici se po 5h už moc nespalo, páč sprcha, snídaně, vizita maminek, vizita dětí .. znáte to
25. črc 2010 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aggi ja mela ke konci cim dal tim vetsi obavy,aby byl Kajik v poradku. Je to normalni.

Mori tak vitejte doma holky! :slight_smile: to je fajn ze?
25. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj holky chci Vám všem moc poděkovat . Omlouvám se že reaguji až teď ,ale nějak jsem se nemohla dostat k počítači . Ta žloutenka se nám už začíná lepšit , ale stále jsme žlutí.

25. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak to je paráda, že už jste doma :slight_smile: Už si to budete hezky užívat spolu.

25. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Ahoj Agi, já jsem se taky vyžívala v praní a žehlení mimi věciček. První várku jsem prala v dětským prášku na praní, ale pak už jsem to vše prala s naším prádlem. Naše "velké" věci nežehlím, neb mám sušičku, ale prďolkovi ještě všechno žehlím. :wink: Jinak já měla taky o malýho strach. Tím, že jsem málem porodila ve 32 tt, tak o to jsem pak měla ještě větší. V nemocnici jsme to týden vydrželi na kapačkách a když mě pustili, tak jsem se sakra hooodně hlídala.

@mori Tak to je super, že už jste doma a že jste obě zdravé. Už se těším na fotečky té tvé berušky :slight_smile:

@hahyla Já šla taky domů se žlutým mimískem. :slight_smile:
25. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte holky,
Hahyla - gratuluju k mímískovi, taky jsem si vezla domu žluťáska, ale docela brzo se to zlepšilo :slight_smile:
Mori - to je fajn, že máš takovou malou pomocnici, to potěší.

Já jsem dneska absolutně nevyspalá, malýho zas trápili prdíci, zkouším vysadit sab simplex a dávat místo toho čajík fenikl anýz- na radu spoustu lidí, ale že by nějaký zlepšení to ne. Ještě to s tím zkusím dva dny a uvidíme. Ale byl to boj než jsem do něj ten čajík dostala, to jste měli vidět to šklebeníčko.
26. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Nás taky asi před 14 dny začaly trápit prdíci. Vždycky v devět večer brečel jako blázen, chudinka
Čajíček dávám "Pro spokojené bříško" od Babio. Naštěstí mladej umí pít z flašky, takže to docela jde. Jinak dávám po lžičkách :confounded:
A zkoušela jsi Baby Calm?
26. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás trápí vždy tak kolem páté ráno a to je děs. Já včera dala čistě feniklový a dneska jsem koupila od Hipp "pro dětské bříško" - taky umí naštěstí pít z lahve, vždy jsem dávala ke kojení ještě vodu - kor v těch vedrech, navíc mu ten čajík od Hipp chutná, tak to teď jde líp. Ten čistej fenikl mi plival a šklebil se.

Baby calm jsem nezkoušela, ale asi zkusím - teď jsem na něj četla chválu, že je lepší než sab simplex. Včera mu docela zabral i peckový polštářek.

Nechápu to už jsme měli od prdíku skoro klid a teď se to rozjelo jak blázen.

Myslíte, že se může kombinovat ten čaj a sab simplex dohromady?
26. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahodila jsem fotečky :wink:
Dnes jsme se byly ukázat u dětského dr., tak jsme se trošky vyvětraly :wink:
26. črc 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori Gábinka je fakt krásná, ať vám přináší jen samou radost
26. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzu, já myslím, že ten čajík a saab kapky můžeš kombinovat v pohodě. Jestli to teď Domču trápí. Nás začaly trápi, když jsme na půl roce přešly na zeleninku. Trvalo to asi tři týdny, než si tělíčko zvyklo.

Mori, Gábinka je beruška krásná :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam ze jsme takova parta zlutasku. :slight_smile:)
Gabinka se bude Kajovi libit! :slight_smile:)
26. črc 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek