Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

nadis.h
30. srp 2010

Dobře dohodnuto. 🙂 Středa v 10. A místo?

nadis.h
30. srp 2010

holky od kdy sledovali vaši prcci hračky??Kája se baví jedině houpajícím lustrem. 😒 Kolotoč ho nezajímá i když má hračky u rukou a nad očima,hrací hrazdička na fisher price ho nezajímá,dneska jsem mu koupila pejska Lamaze..taky prd... 😖

zarzuela
30. srp 2010

@nadis.h My to s hračkama měli taky až později, hrazdička ho nezajímá ani dneska, kolotoč ho zaujal až nějak po druhém měsíci, jediné co tak nějak na měsíci a půl zaregistroval byla taková hodně barevná světluška od Lamaze ale jinak všechno spíš po dvou měsících. Kájík je ještě malinkej a teď je pro něj nejzajímavější maminka :o) a lustr a světla ty Domču taky brali a nemůže se na ně vynadívat do dnes 😀 Nikam nespěchej on na to pak sám přijde

nadis.h
30. srp 2010

Jee tak to mám radost. Já už měla strach že je nějaký pomalejší. 🤐

tercina
30. srp 2010

@nadis.h Nadi, malýho taky nejvíc nejdřív zajímali světla a já 😀
Až pak na nějakým třetím měsíci přišel na to, že je zajímavá hrazdička a zamiloval se do "muchlánka". Takže můžeš být v klídečku. 😉 Do toho 2. měsíce jsou to ještě miminečka malinkatý - pak to začne růst. Je to hrůza, úplně se mi chce vždycky brečet, jak ten můj drobek roste. Už to není pomalu mimi, ale habán ☹

Tak se sejdeme u radnice?

aggamma
30. srp 2010

@tercina holky já vám asi dopřeji kočárkování bez vorvaně 😀 Bylo by to určo prima,ale já se fakt ted už jen sotva valím,potím se jak dveře od chlíva a nevm nevím jaký bych byla společník.Ale určo na vás budu myslet a budu se těšit až se k vám budem moci připojit později až bude Kačka na světě 🙂

tercina
30. srp 2010

@aggamma Aggi, to mě teda mrzí - chtěla jsem vidět vorvaně 😉 😀
Kdyby Ti náhodou bylo dobře a měla jsi chuť, určitě přijď. Nepůjdeme daleko, neboj.

nadis.h
30. srp 2010

Tak prima! Středa,10 hod u radnice. 🙂

Aggi naprosto Tě chápu!Já jsem ke konci došla už jen na lavičku před barák.Poseděla na půl zadku 10 minut a šla domů ležet.. 😝

zarzuela
31. srp 2010

Tak fajn prvního v 10 u radnice :o)
Aggi tak se nám pak předvedeš i se svojí beruškou 😉
Holky snad to Domča ve městě v kočárku zvládne, byla jsem s ním ve městě s kočárkem jen jednou jinak jsme chodili jen s Manducou.

nadis.h
31. srp 2010

Dobré ránko,

holky chápete to počasí?? 🙄 To jsem zvědavá co malému obleču zítra. 😲

nadis.h
31. srp 2010

Zarzi já koupila taky malému nosítko. Od chicca. Je to Chicco GO. Ale jak tak koukám už se v tom moc neponosí asi. 😖

nadis.h
31. srp 2010

Když má Kájík hlad po vycházce.. 😀

zarzuela
31. srp 2010

@nadis.h to počasí je hrozný, doufám že zítra bude líp. to už je skoro na fusáček - ráno 9 stupňů 😠
kdyby pršelo tak razíme taky na srázek?

teeda ty takhle Kájíka trápíš hlady joooo 😀 😉

nadis.h
31. srp 2010

Zarzi no taky jsem nad tím přemýšlela. Ale v dešti nevím.Jako mě je to fuk já to mám do města blízko, ale vy co to máte dál...Pošlu vám do IP číslo a písneme si dyžtak ještě ráno smsku...

chaala
31. srp 2010

Holky, to počásí je teda děs 😠 ...já chci ještě léto 😀 To abych za chvilku lovila zimní fusak ze skříně.

@nadis.h to je ale velikéj hlááááád. Je to broučínek 😵

zarzuela
31. srp 2010

@nadis.h tak číslo mám uloženo písnu vám na IP i svoje. Já si myslím, že kdyby bylo takhle hnusně jako je dneska tak by to asi nemělo moc smysl 😖 , ale uvidíme tedy ráno

nadis.h
31. srp 2010

ted mě vyšokoval doktor. ☹Od minulého týdne mi volá skryté číslo a já to nezvedám páč z toho mi vždy volal debilozní exák. Teď už jsem to zvedla páč mi to nedalo a sestra z gyndy že musím urychleně k doktorovi že mi vyšla blbě cytolka. 😔 Tak já v prdely s nervama páč mám jít až zítra-dnes není už kdy.Ale za chvilku mi to nedalo tak volám znova že jestli přece jen nemůžu dojít dnes že se bojím tak mi ve finále sestra ten výsledek řekla a je to to co už jsem měla-naštěstí. "jen" ten první stupen-neidentifikovatelná změna. Ale doktor to chce už bezpodmínečně řešit a poslat mě na tu konizaci. Ale já nechci kvůli prckovi.. 😔 Fakt nevim co ted. 😔

zarzuela
31. srp 2010

@nadis.h týjo tak to je mazec. se divim že tě žene takhle rychle na kontrolu. Mě teď po porodu vyšla 2 a Dr mě chce vidět až v listopadu a pak uvidíme co dál. Ti určitě udělá ještě jeden nový stěr a pak se snad rozhodne jestli konizace ano či ne. ?!

nadis.h
31. srp 2010

Zarzi no mě na ní chtěli hnát už v těhu, ale napsala jsem primářce Gennetu co si o tom myslí a byla tak zlatá že mi vyjednala že se to udělá až popřípadě po 6i nedělí pokud se to nějak zhorší kvůli tomu že jsem po IVF. A doktor to chce udělat už ted co nejdřív. 😔 Já napsala email primáři do Jbc nemocnice kam bych na to měla jít zda si tam můžu zaplatit nadstandart a byla by tam se mnou mamka s malym.

nadis.h
31. srp 2010

Zarzi ale odmítnout můžu ne? Co mi může?Kája je hrozně maličký já bez něj nebudu ani hodinu natož 2 dny.

zarzuela
31. srp 2010

@nadis.h tak odmítnout asi můžeš ale mysli na to že jde o tvoje zdraví a ty tu potřebuješ být pro malého - jestli to máš nějak hodně problematický tak si dej fakt pozor. ale dřív než do tebe hrábnou bych si být tebou nechala udělat kontrolu a posouzení od více doktorů. kamarádka ta měla ten nejhorší stupen a nakonec jí pomohl někdo z frýdlantu - to bych ti pak mohla zjistit podrobnosti kdybys chtěla

nadis.h
31. srp 2010

Já se právě uklidnuju tím, že mám "jen" ten 1 stupen a hlavně ne pokaždé. Měla jsem to 3x tak.Jinak vždy dobrý.V těhu jsem chodila na cytolku každé 2 měsíce. 😒

nadis.h
31. srp 2010

Je mi z toho úplně zle.A to jsem měla tak fajn náladu dneska. 😖

zarzuela
31. srp 2010

tak jestli máš 1 a ne pokaždé tak nevím co plašejí. když si vezmu co vychází mě, tak když mi vyjde 1 tak jsou všichni šťastní. ta mi vychází pořád když zrovna není 2 nebo 3. a že by se to nějak extra řešilo to ne, a to bych řekla že jsem u své doktorky v dobrých rukách. Prostě když není třeba zasahovat tak to nechá být.
Radši se nech zkouknout ještě od jiného doktora ať máš jistotu, že se v tobě někdo nebude vrtat jen pro to ,aby získal "body"
myslím, že takovýhle věci klidně můžou počkat až přestaneš kojit, pokud ti vyloženě nevychází nějaké rakovinné bujení nebo něco podobného. a pokud jde jen o vřídek tak ten mnohdy stačí jen vypálit a to se dělá ambulantně

nadis.h
31. srp 2010

Tak mi odepsal primář a pohoda. 🙂 Ve špitále nebudu, jedná se prý jen o 2-3 hodiny a jdu domů. 😎

zarzuela
31. srp 2010

@nadis.h no vidíš tak to bude jen to vypálení 😉

nadis.h
31. srp 2010

No oddechla jsem si.Uuuuufffff. 😉

nadis.h
31. srp 2010

Kájík spí a hledá cecík... 😀 😀 😀

aggamma
31. srp 2010

@tercina @nadis.h @zarzuela Ahoja holky moje,tak jsme dnes byly na kontrole,ale pan doktor už tam nebyl.Tak mi jen sestřička změřila tlak,zkontrolovala moč a poslechla si berušku.Máme vše v cajku i ty protivné výtěry dopadly dobře.A s tlakem se držíme.Tak kdyby mi bylo zítra jakž takž tak bych to s vámi zvládnout mohla.Ještě bych dala vědět ju.

nadis.h
31. srp 2010

Juu Aggi to by bylo prima!! 🙂 Určo lepší pro Tebe tohle počásko než se valit ve vedru.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru