• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

18. července 2017 
@scai ale plno děti ani neleze a rovnou chodi
15. zář 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, ale pro ten správný vývoj páteře, svalů to správně není a můžou mít později problémy.
15. zář 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai jasně logicky to tak je že ten postupný vývoj by měl být zachován, ale když se ti dítě jednou postaví a začne ťapat kolem nábytku tak mu těžko vysvětlíš že ne ne že musí nejdřív lízt :confounded:
15. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela no jo, to je mi jasný...že s tím pak člověk nic nezmůže. Ale tak nepomáhat tomu. Hodím tu jeden odkaz na článek co jsme řešily jinde v diskuzi. A fakt je dobrý a něco na tom všem bude...
15. zář 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem to teď tak pročetla - něco na tom určitě je. Moje švagrová musela se synem chodit kamsi (nevím kam přesně) a musela s ním cvičit. Protože přeskočil nějakou etapu - buď lezení nebo kolínka, teď nevím, ale zjistím. Vím, že musel tím cvičením zkoordinovat mozek.
Jinak Peťulka ještě nejde ani na bok, takže o kolínkách si můžeme dát jen zdát :grinning:
15. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina však ma te ještě čas :grinning:
15. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Terci možná neurologie? :confused:

Terci,Zarzu která sháníte brindoš s rukávkama.
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6008871
15. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Ahojky dík za odkaz, brindulu už mám :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už vím, čeho musel tím cvičením docílit - musel si propojit hemisféry
15. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bryndáček s rukávkama mám z ikey. Byly myslím levnější než ten odkaz a byly tam dva :slight_smile:)
15. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikea je prima!! Škoda že jí tady nemáme.
15. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai jj z ikei je za polovic a 2x :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Ikea by měla brzy stát nahoře u Globusu...tedy pokud se nemýlím :slight_smile:
15. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje tak jsem chtěla být statečná a vydržet....pekla jsem perník.V bytě to nádherně voní a já si říkala že musím aspon počkat než vychladne....Ale bylo to silnější než já.Ted mám před sebou hrnek studeného mléka a pár kousků teplého perníku.To mi asi Kačírek nepoděkuje :grinning:
15. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma fakt tu má být Ikea - já už to teda loni taky slyšela, ale zatím nikde o ni ani zmínka, no bylo by to super co si budem povídat :slight_smile: kor my zvyklouši z Prahy :grinning:

Jen si dej teplej perníček, až bude prďolka venku tak si teplou buchtičku jen tak nedopřeješ kvůli prdíkům :slight_smile:
15. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela no právě,že jsem to už taky několikrát slyšela.....ale máš pravdu že ted je ticho po pěšině...tak uvidíme jestli nám ji tady otevřou.
No jinak s tím jídlem.....vím,co už i ted dělá mě i berunce problémy a to je ještě v bříšku.....včera jsem se zas vyjímečně nechala zlákat k chlebu se sádlem a cinulí :sunglasses: a to máme pak celkem divoké noci obě :slight_smile: Tak ten perníček mi snad odpustí.Až bude na světě tak si na to budu muset dávat super pozor......
15. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma tojo člověk si musí dávat bacha i když občas si to ani neuvědomíš a něco zblajzneš :grinning: a to je pak veselo.
Já už mám 6 měsíců ukruťánskou chuť na obalovanej květák, až ho budu moct tak snad spořádám celou palici :slight_smile:
15. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka28 Ahoj ,máš krásnou princeznu ,nějak brzo se chystá lést. :slight_smile: :dizzy_face:
15. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , mám na Vás prosbu, Michalce se udělala v obličejíčku taková vyrážka, teď už jí to zmizelo ,ale udělalase jí zas ve vlasech , nemáte s tím nějakou zkušenost, nevím co jí s tím mám dělat :confounded:
15. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla ahojky domčovi se asi na měsíci taky uděla vypadalo to jako beďáci a dr nám dala na to lipobasi. Ale ve vlaskach nic neměl tak nevím. a nejsou to ty šupinky co se jim dělají? Michalka je mooc krásná sluší vám to :slight_smile:
15. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla Popiš nám ty pupínky Hahy. Třeba to poznáme
15. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela asi to jsou ty šupinky , ten obličejíček už má dobrý , lipobasi jsme měli jako první ale na to Miška měla aler. reakci strašně jí to za rudlo ,teď má od p. doktorky novou mastičku ( nějakou míchanou v lékárně ) a to měla za dva dny pryč , ale zas to má ve vlasech a já nevím proč a hlavně jak se toho zbavit
15. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to špatně vidět
15. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla Hahy, jestli má Michalka ve vláskách ty šupinky, říká se tomu zborka-promazávat olejíčkem, a pak ty šupinky vyčesávat. To mi radila doktorka u Lukyho.
15. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla Hahy, Michalka je mo krááásná holčička :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Děkuju . Já jsem právě nevěděla jestli to mám mazat olejíčkem ,přišlo mi ,že je to horší , jestli nemám změnit značku olejíčku , používám avril a nebo od hiipu
15. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hahyla A hlavně když jí koupete a pak natíráte, tak hlavičku mazejte až jako poslední a už se jí snažte nedotýkat jinam na tělíčko. Ta mrcha se jmenuje myslím Sebora, nebo tak nějak. Ráda se usazuje za ouškama, obličeji, obočí a tak. Malý jí má taky ve vláskách. Mažeme olejem a vyčesáváme.
15. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek