• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

18. července 2017 
@nespokojena To je dobře, že už zítra budete mít neteřinku v Liberci :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně ,že zprávy jsou tak dobré. Přejeme sestře, aby byla zdravotně brzy v pořádku a mohla si s holčičkou užívat krásné mateřství.
22. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem si dneska v noci zvala Domču k sobě do pelechu a vydržel bez kojení 4,5 hodiny a když jsem ho dala zpět do postýlky tak se budil zas po dvou. tak v čem to sakra je ?
23. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Cítí maminku a chce být u tebe. Hold už mají ty naši drobci svoji hlavu :wink:
23. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina já vím no asi jsem ho to blbě naučila když jsem byla týden u našich, tam má postýlku hned vedle mé postele a když se v noci začal vrtět tak jsem mu podala ruku a byl spokojenej a tady je tak 1.5 metru ode mě a asi to bude tím :unamused: achjo a teď jak z toho
23. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Já nevím, já jsem se s tím nesetkala - zatím. Třeba ti poradí zkušenější mamky.
23. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já taky nevím. Mě spí stejně Kája jak v postýlce tak i se mnou. :unamused: Ale teřba to může být tím, že Tě necítí a tak má nějaký strach nebo něco?

My zas dneska klasika kojení v půl 2 a v půl 5 a v půl 8 vstávačka. Takže včera to byla fakt vyjímka. :angry: A ke všemu nás budil každou chvíli táta páč chrápal. :rolling_eyes:
23. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h já nevím jestli strach nebo co, on se právě v noci kroutí i prdíkama, přes den ne. Ono je to asi všechno se všim. Teď jsem v knížce četla že jim kolem 6 měsíce začíná nějaká separační úzkost nebo co. No uvidíme jestli nad tím zvítězíme. Kolikrát jsem postřehla, že když jsem se v noci probudila tak on spinkal krásně a jak jsem se začala v posteli otáčet sebevíc potichu tak se najednou probudil. Napadlo mě jestli by nepomohlo kdybych pár dnu spala jinde.
23. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi no něco takovýho jsem myslela. Pusínek uvidíš časem se to určo srovná.
23. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzu, může to být ten strach, vzbudí se, je tma a ty nikde. Tak tě začne volat. Některé maminky na to doporučovaly dát do postýlky něco s jejich vůní např.tričko,ale opravdu nevím, jestli to zabírá. Ale jestli se ti zdá, že ho můžeš v noci budit ty, tak ho zkus nechat spinkat v noci samotného...jestli máte doma tu možnost. Je to těžké radit, nevím. Když jsi psala, že se mu u tebe spalo hezky a dobře, tak by to spíš ukazovalo na ten strach.

Aggi, a jak jsi dopadla na dnešní kontrole? Řekly ti něco k plánovanému porodu?

Terci,dneska jste asi nebyli cvičit,viď? Koukala jsem a neviděla jsem vás :wink:
23. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Asi zkusím to tričko a uvidim jestli to nějak zabere. Moc doma možnost nemáme nechat ho samotného, máme jen 2+1 takže jedině že bych si já šla na noc lehnout do obýváku :unamused:

Tak Aggi co kontrola? už víš něco bližšího?
23. zář 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky moje.Tak před kontrolou jsem doma naměřila tlak 150/101 takže nic moc.Monitor nic moc,Kačenka spinkala a PA mi asi 3x dost nepříjemně dloubala do bříška,aby se malá probudila a měla výraznější křivku....šmarjá.
Tlak mi měřili několikrát a pořád dost vysoký.Pak UTZ,odhad váhy máme na 3,6Kg takže žádný drobek,ale to se dalo čekat :slight_smile: Jinak žádná změna,otevřená jsem pořád na jeden prst,v noci už celkem slušné kontrakce a malá kopala a tlačila se dolů,ale na monitoru ticho po pěšině.Paní doktorce se ten tlak vubec nelíbí,napsala mi Dopegyt tak beru prášky a prý po další poradě s porodníky tu indukci chtějí určitě udělat příští týden.Takže zítra ráno další kontrola tlaku a monitor a pak mi snad už řeknou kdy na to půjdem. Jsem z toho trochu vynervená,možná víc z těch prášků...varovali mě že mi bude blbě a tak....No holky moje už aby to bylo za námi a já měla tu naši berunku u sebe a nemusela se o ni bát.
23. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Aggi, to je dobře,že jsi pod kontrolou...už asi budeš chodit do porodky na monitor každý den,ne? Je to pro vás obě jen dobře :slight_smile:
23. zář 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Ahojky, my dneska byli od 12,30 plavčit. Na cvíčo jdeme příští týden ve čtvrtek v 9,15 :slight_smile:

@aggamma Aggi, teď už vydrž, už to bude brzo za tebou :dizzy_face:
23. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím, nevíte zda je v Plaze dětský koutek s hlídáním ??? Díky :slight_smile:
24. zář 2010 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

mori je. Tady:
http://www.rajskritku.cz/

Uprostřed koutek Žabička je v Plaze. :slight_smile:
24. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky :slight_smile: Tak dnešní výsledky stejné jako včera...tlak zatím neklesl.Doktorka mě chtěla dát do pondělí volno,ale po poradě s porodníkem mi museli znovu vzít krev a zítra i pozítří nás čeká další kontrola a monitor.A pokud se to nějak radikálně nezhorší tak v pondělí ráno 6,45 nastupujem.Tak jsem ráda,že porodník nechce nic zanedbat...neviděla jsem ho,ale v papírech je psán na tu indukci dr.Kraus.Tak uvidíme.Tak už se začínám trochu nervovat a bát se.Musím se trochu dát psychicky do kupy,abych měla na ten boj co nejvíc síly a byla aspon trochu v pohodě......Tedy tak dlouho jsme čekali a ted je to najednou tady.Mám pěkně staženou prdku :slight_smile:
24. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Ahojky Aggi, Dr. Kraus mi dělal u porodu ten zákrok vakuumextraktorem, je to velmi zkušený doktor. Není ale vůbec komunikativní a je takový zvláštní. Ale toho se nelekej :slight_smile: K porodu přišel, vyndal mimi a odešel. Takže jsem ho vlastně ani moc neviděla. Nemůžu tudíž moc soudit.
24. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina no já myslím,že už jsem ho tam viděla,ale nevím jestli to byl on...je mladší nebo na kolik ho tak odhaduješ?
24. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma No oni tam jsou 3 mladý doktoři - teda myslím :slight_smile: Dr. Beránek (mladý, pěkný, tmavovlasý), pak ten "Řek" a Dr. Kraus (já myslím okolo 40?).
24. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Aggi, taky se přidám k Terci. Mudr Kraus je zkušený, tak je o tebe dobře postaráno. Je to moc dobře,že už tě kontrolují každý den. Zkus trochu vydechnout, zkontroluj si všechno do porodky a užívej poslední dny s bříškem :slight_smile: Bry už budeš s Kačkou :dizzy_face: :dizzy_face: ... všechny jsme se také bály a ty to určitě zvládneš :wink:
24. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina Terci,tak jsem zvědavá,jestli se zadaří a příští čtvrtek na vás mrknem. Na cvíčo se chystáme, snad nám do toho nic nepřijde :slight_smile:
24. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina jooo Beránek mě vyšetřoval a pak tam za ním dorazil další...a bavil se s ním o tom jestli si na mě udělá místo....jooo tak to byl určo Kraus...sympatak a i přesto,že už měl 3.den službu tak i vtipkoval a usmíval se.No tak to jsem v klidu....A jinak jsem tam vždy narazila na jednu tmavovlasou PA....ta mi tedy moc sympoš nepřipadala..trochu studený čumáček,ale slušná.Ale radši bych na porodní sál měla nějaký ten úsměv...to myslím,že pomůže daleko víc :slight_smile:
24. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma No právě proto jsem chtěla pana Dr. "Řeka", ten byl furt usměvavej a optimistickej. To opravdu udělá hodně...
Já měla u porodu 2 PA, jednu mladinkou strašně sympatickou a druhou starší,ale bezvadnou. Tak doufám, že ti padne zrovna perfektní směna a budeš spokojená :slight_smile:
24. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina jo moc děkuju beruš.Snad chytnu sympoš lidi a ne napruzené PA co budou načuzené že musí makat ve svátek....kdyby se to protáhlo do úterka :slight_smile: Snad nám to půjde rychleji :slight_smile: Ale Ti doktoři jsou fakt sympatičtí oba...na řeka jsem tedy zatím nenarazila.Jinak jsem ted volala s tou doktorkou co tam dnes v porodce sloužila a prý i ty dnešní krevní testy dopadly dobře.Tak jsem ráda,že to je v pořádku.
24. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Aggi,já poprvé rodila v noci ze 24.12.-25.12....takže Vánoce a tenkrát byli všichni v pohodě :grinning: Nebylo vůbec znát,že by jim vadilo,že nejsou doma...byli příjemní. Jen sestra na příjmu byla razantní,ale tu už jsem pak neviděla.
24. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aggi tak koukám, že už se ti to opravdu nezadržitelně blíží, určitě to doktoři vše naplánují dobře a budeš to mít rychle za sebou :slight_smile: a kdo ví, třeba to už o víkendu přjde samo :slight_smile:

@nadis.h tak jsem dneska byla v Teta drogerce chtěla jsem koupit taky ty plínky, a oni to nejsou ty krabice ale jen balíky, cenově to asi taky bude výhodné, ale nebrala jsem to. Myslela jsem, že se jedná o ty krabice co mají teď v Globusu asi za 550,- (před měsícem je měli právě za 399,-) tak si zas počkám na ty mega packy.
24. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala @tercina tak snad budu mít taky štěstí....já jsem v podstatě hrozně stydlín a cíťa tak doufám,že v tom frmolu tam nikdo nebude nějak moc prudit :slight_smile: Našěstí budu sebou mít kamarádku která už rodila 3x.S mužíčkem jsme se domluvili,že on radši ne...kvuli té epilepsii....to bych pak byla vystreslá 2x tolik,jak bych se bála o něj.Holky já už mám z toho takový bobky....musím se trochu uklidnit......Ufffff bojim bojim :confused:
24. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela no blíží blíží....a taky na jednu stranu doufám,že by se ještě malá rozhodla že půjde sama....ale nemyslím si....jsem pořád otevřená jen na 1 prst a kontrakce skoro žádné.......A to jsme se jí dnes snažili zas společně s tatínkem trochu popostrčit :slight_smile: A ona jen spinkala a spinkala :slight_smile:
24. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Aggi,když by se Kačence chtělo ven dřív než v pondělí, bude to fajn :slight_smile: ,ale kvůli tomu tvému tlaku je to pondělní vyvolání lepší. Zkus ty dny nějak přežít, hodně odpočívej...budeš to potřebovat :wink:
24. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aggi mě dělal Dr Kraus laparoskopii.A myslím si že jí udělal dobře.Byl to větší zákrok.V pondělí budeš už ňuchňat berušku svou. :dizzy_face: Bude to šup šup uvidíš. :slight_smile:

Zarzi jojo ty krabice měli v Lídlu před pár týdny.Celou obr horu. 150 ks za 399,- To jsem tam byla dopoledne a psala chlapovi at mi pro ně zajede,byl tam v půl 6 a už tam nebyla ani jedna. :astonished: :rolling_eyes:
24. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek