• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

18. července 2017 
Ahoooojte holky,
srazík by byl fajn, pokud teda bude nějak příznivý počas. dneska jsem byla s Domískem na kontrole na Hexe a Sinflu tak snad to bude vše ok. Váží už 7,790g a měří 71cm prďolka můj malej.
30. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo kdyby bylo jak dneska tak by to bylo prima. Nechápu. Nejdřív to vypadá na konec světa a dnes toto.Holky já jsem zvědavá na tu středu kolik Kája bude mít. :sweat_smile:
30. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak spíme už skoro celý týden od 20-4.00 :slight_smile:
30. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h nemachruj se spaním :grinning: :grinning: :grinning: to my to máme pořád co dvě hodiny chjooooo hoď sem recept jak na to :grinning:
Teda s tou matrací to je taky mazec, já objednávala před půl rokem z Jelínka stála nás asi 25tis, ještě k tomu atipický rozměr 200X230 ale do týdne jsme ji měli doma a bez problémů. To jsou Dormeáci pěkní šmejdi že jim to tak trvá
30. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi ani mi nemluv!! Všude hlásaj jak to super firma a ono tohle!! :rolling_eyes: Kdybychom to věděli tak jí jedeme někam koupit do krámu.

No s tím spaním. :grinning: Já nevím co dělám. Prostě mám hodné dítě. :grinning: Nevím jestli to dělá kojení že pak nemá hlad? Já ho nakojím před koupáním a pak tak nějak 2 hodinky necelé zase a jde spát a spí.
30. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidím jestli se spánek zlepší, je fakt že už 3 den má aspon jedno spaní 3 hodinový, dali jsme postýlku těsně k naší posteli a i ji snížili na úroveň naší postele a asi to je lepší trošku. Jenže další problém je, že se Domča v postýlce strašně točí a rotuje kolem dokola a to ho budí, alle nějak nevím jak tomu zabránit, budu mu muset asi dát spací pytel. akorát cojsem koupila 70cm tak mu je malý chjo ale v pondělí ve špáru koupím kdyžtak větší.
30. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čípak je to princezna? :slight_smile:
30. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zarzi i v Pompu v tescu mají hezký pytel na spaní.Více velikostí.I tak veliký že jsem říkala že je pro dospělé.. :grinning:
30. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze by Kacenka? To je zlaticko :slight_smile:
30. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aano Kačulka. :slight_smile: Ted jsem si s Aggi psala tak vás všechny moc pozdravuje. :slight_smile:
30. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jů to je princezna :slight_smile: agi se moc povedla.
A nadis ten pytel tam mají za kolik? já ho kupovala ve špáru asi za 280,-
30. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, díky za foky Kačenky...je to krásná beruška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A co Aggi?Všechno v pohodě?

Lucko, ty míry Lucinky mi vždycky vyrazí dech...my jsme skoro o 5měsíců starší a na Lucinku nemáme. Takovou váhu měl náš Luky na roce. A už jí zase chutnají příkrmy?Myslím, že jsi psala, že je začala nějak odmítat.

Hahy, to s tou Naďou je fakt dobrý :slight_smile: Takhle se náhodně poznat.
30. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byla jsem v Globu a v lekárně se šla zvážit s Kájou a bez něho. :astonished: A rozdíl dělal 7300 gr.. :grinning: jako vím že něco je oblečení, ale stejně mi to příjde dost na necelé 3 měsíce. :zipper_mouth:
30. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mají v dmku active baby balení 2x96 ks za 659 korun.
30. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi na cenu jsem nekoukala. Ale mrknu se Ti na stránkách Pompa.
30. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ho nenašla na jejich stránkách.
30. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi přijde dost za ty activ baby , teď mají do 12.10. v hyperalbertu akci za 599,- 186kusů.
30. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala mě ta vaha taky vždy vyrazi dech :grinning: to ty dva měli skoro na roce :grinning: a přikrmy stale odmita potvurka jedna
30. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zarzi no jedny vychazi tak na 330. Jako drahy jsou to jo. Ale co bychom pro ty detsky prdelky neudelaly.:grinning: ja zkoupila vse mozne a udala vsechny mozny slevove kuponky tak jsem to mela o 400 lacinejsi cely nakup. To my vzdy udela radost. :grinning:
Luci no jsem fakt zvedava na vahu u dr pristi tyden. :-O
ja mam tim padem plus minus jeste necelych 5 kg nahore jak pred tehu. Celkove mam dole 12kg od porodu.
30. zář 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! už jsem doma z Moravy, ale nějak nestíhám. Baruška vyžaduje mou stálou pozornost, do toho jsem zavařovala jablka pro ní, pak zamrazovala zeleninu a nic jiného jsem nějak nezvládala
30. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím vás dočíst, ale asi až zítra. jsem mrtvá a jdu spát :frowning2:
Vypila jsem ted sklenici burčáku, u tohop žehlila a nějak mě dorazil
30. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aggi ,ještě jednou gratuluju,je to nádherná kočička :slight_smile:
1. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h já už jsem s tebou jednou jela busem, ale neodvážila jsem se zeptat
1. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé aggi porodila? Furt nemám čas dočíst, ale jdu mrknout zdanajdu fotku :grinning:
Takže moc moc gratuluji!
1. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai fotky jsem dvě vložila Nadis :wink:
1. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai koukám že píšeš že zaváříš , tak to tě obdivuju . Dřív jsem taky zavářela a dělala holkám přesnídávky ,ale dneska už by jsem se asi nedonutila a s Michalkou to zatim ani nejde ( naučila jsem si jí na chování :unamused: ) ,a nedokážu jí poslouchat jak brečí
1. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem koukala! Krásná holčička!

@hahyla no tak to nemáš co obdivovat, mám první dítě a i tak jsem to včera nestíhala dělat, protože malá mě taky nějak začala potřebovat :grinning: se třemi dětma, to chápu že bys to nezvládla. teď koukám, že ty dvě už josu velké. No ale to je jedno :grinning: To jsou asi zase jiné starosti,co?

1. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai no ty obě už jsou hodně velké a taky hodně pomáhají ,asi proto jsme si malou naučili tak truchu na chování, a hlavně jeto naše vymodlená holčička a tak jsme se ze začátku předháněli kdo jí bude chovat ,no ono se vlastně předháníme do dnes ,jen když brečí tak to zůstane na mámě :slight_smile:
1. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Ja jedu do mesta koupit neco tepleho na spani Kajovi. Spi v body,overalu,pytli,perine a stejne je ledovej.

Hahy tn jsi se mela ozvat.:slight_smile:)

1. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak jsem si vše dočetla, jsme u rodičů - přijela mi švagrová s raubířem a miminkem v bříšku :slight_smile:
Teda, to se ale Kačenka povedla - už se těším, až mezi nás příjde na nějaký srazík :slight_smile:
Včera jsme byli na očkování a paní Dr. nás zvážila - v 5,5 měsících má Peťulka 7,3 Kg a 70 cm :grinning:
Už se těším na srazík
1. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek