Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

tercina
6. říj 2010

Já si ten příbalák stejně nečetla 😀

jasekd
6. říj 2010

@tercina Ja ted nemluvila o Vigantolu, ale o tech anestetikach, na ktery jsem se ptala Scai 😉

tercina
6. říj 2010

@jasekd Kdybych ještě kojila - řekla bych " nojo, jsem vykojenej mozek" 😀

scai
6. říj 2010

@tercina to je normální, já už říkám mateřská demence

jasekd
6. říj 2010

@tercina Michat Nutrilon je tez narocne (vlastni zkusenost) 😀

nadis.h
7. říj 2010

Ahojky,tak u nas dobry. Zadna teplota a Kajik spal tak jak jindy.🙂

tercina
7. říj 2010

@nadis.h Tak to je super 😉

chaala
7. říj 2010

@nadis.h Nadi, tak to je dobře 😉

zarzuela
7. říj 2010

@nadis.h tak to je fajn že mu nic nebylo 🙂

za to my měli dnešní noc děs běs zas, budil se co půl hodinu a poplakával i když jsem ho měla u sebe a ráno spustil kulomet prdíků tak ho to celou noc trápilo . Já už nevím co na ty jeho prdíky už jsem zkusila fakt všechny kapky a nic nezabírá, tak třeba až pak nebudu kojit se to určitě zlepší.

@jasekd no s těmi zuby právě horní 5tky tak nevím jestli tam rovnátka jdou -by se mi aspoň ta moje papula trochu rozvolnila. a na implantáty není to je kotel peněz a likvidovat další zuby kvůli můstku se mi zdá blbost achjoooo nemám ráda problémy se zuby.no nic snad se to nějak časem vyřeší nebo si tam uplácám něco z moduritu 😀

nadis.h
7. říj 2010

Tak my jeste rano usnuli a ja se ted vzbudila. Kajik spi jeste.🙂

zarzuela
7. říj 2010

@nadis.h tak to máš super, já teda taky naštěstí po té noci donutila Domču aby spal ještě od sedmi do devíti, tak jsem aspoň ten deficit trošku dohnala.

chaala
7. říj 2010

@nadis.h Nadi, takové spaníčko 🙂 ...to je paráda.

@zarzuela Teda chudák Domča, že ho to pořád tolik trápí 😒 Může ho nadýmat i zeleninka, co má k obědu. Vanďa to tak ze začátku měla, než si střeva navykla na novou potravu.

jasekd
7. říj 2010

@zarzuela Samozrejme nevim, jak to u tebe vypada, ale takhle by to vypadalo idealni reseni prave ty rovnatka, vytrhnout ty mlicaky a nasadit rovnatka, aspon se ti to srovna... Je to taky dost penez, ale plati se to postupne, a je to nejsetrnejsi reseni, i kdyz samozrejme nejzdlouhavejsi..

zarzuela
7. říj 2010

@chaala asi to opravdu bude tou zeleninkou, už má v tom mixu i květáček a brokolici hráše, tak to nadýmá, dávám teda pořád ty probiotika, ale jak píšeš musí si střívka navyknout. Ty jsi začala vařit svoje příkrmy hned nebo až později, mě právě Dr. říkala ať mu do 8 měsíce dávám jen ty konzervičky a pak už můžu vařit.

@jasekd Dík za radu podebatuju o tom s doktorkou, teď když jsem doma tak by mi rovnajda tolik nevadili, v práci to bylo horší 😖

chaala
7. říj 2010

@zarzuela Zarzu, já jsem ze začátku kupovala skleničky. Sama jsem začala vařit kolem toho osmého měsíce. Ze začátku to byly menší porce, tak se mi nechtělo to pidi vařit. 😀 Nám udělala paseku první brokolice, Vanďu z ní bolelo bříško, tak jsem jí vyřadila. Teď už ji jíme a problémy nám nedělá. Zkus kouknout, aby v té sklence byla třeba jen jedna nadýmací zelenina, jestli to bude u Domči lepší.

nadis.h
7. říj 2010

Zarzi chudáku.Já bych už byla chodící mrtvola. 😕

zarzuela
7. říj 2010

@chaala brokolku jsem mu už dávala samotnou a ta mu nijak moc nevadila, ale teď měl nějakou jarní zeleninku a v tom je navíc akorát petržel na kterou nebyl zvyklí, ale ta by snad nadýmat neměla.

zarzuela
7. říj 2010

@nadis.h ono si tak nějak zvykneš - spíš mi už bublají v noci nervíky 😢

chaala
7. říj 2010

@zarzuela možná ta jarní zeleninka byla "vražedná" kombinace...že to bylo všechno najednou,brokolice,květák a další. Nevím, chudák Domča.

zarzuela
7. říj 2010

@chaala asi jo ☹ teˇse chce pořád jen chovat jakmile ho položím tak pláče 😖

nadis.h
7. říj 2010

Tak ten vitamin je uz delany jako jsou kapky na kasel.

zarzuela
8. říj 2010

@nadis.h no vidíš tak už máš novou várku, mě právě dr říkala že kdyby mi recept předepsala teď tak už mám ten novej a ja si ho vyzvedávala před 14 dněma a ještě je tam to kapátko :o(

Holky já nesnáším dětskou postýlku je to děs jak se tam chudáček mele a ťuká o žbrdlinky, ten by potřeboval postýlku ještě tak o 50 cm širší aby byl spokojenej achjoo tak zas skončil u nás v pelechu

nadis.h
8. říj 2010

Zarzi a jak mas velkou postylku? Mantinel by nepomohl?

zarzuela
8. říj 2010

@nadis.h je to klasika 140 x 70 ale místo 70 by potřeboval taky 140 🙂 mantinely mám ale on nožičkama vždy ťapká a odráží se až se dostane uplně na štorc k hlavičce a tak spinká dokud se zas nožičkama neodrazí a neťukne do kebulky :o( a pak už do postýlky nechce

scai
8. říj 2010

@zarzuela a ty v ní nemáš mantinel?
I když je fakt, že my ho máme a ona má občas hlavu až pod ním a taky je u těch šprušlí 😀

zarzuela
8. říj 2010

@scai mám mantinel ale i tak jsou to rány

scai
8. říj 2010

aha, tak to je divoch 😀

nadis.h
8. říj 2010

To je teda cestovatel. Kdybych vam mohla dat pulku naseho spani tak dam.

zarzuela
8. říj 2010

@nadis.h dneska spal v celku dobře, jeden spánek měl 4,5 hodiny takže dobrý - ale spal teda u mě v pelechu no. Jsem zvědavá jak ho to pak budu odnaučovat. Chtěla bych ho nějak naučit aby usínal sám v postýlce. On mi tak už ve 3 měsíci krásně spinkal, ale pak začal mít v noci zas koliky a bylo po uspávání 😠
Jenže já nemám nervy na to ho nechat v tý postýlce plakat dokud neusne, to prostě nevydržim

chaala
8. říj 2010

@zarzuela Zarzu,tak to měl Domča pěknej spánek...4,5h 🙂 Určitě se naučí spát v postýlce. Jen některým mimi to jde od začátku v pohodě a jiná až později. Hlavně, aby jste se v noci oba vyspali.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru