Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

tercina
20. říj 2010

My bysme koukám potřebovali nějaký zdravoťák 😀

scai
20. říj 2010

brouk a babka je v pražský a 2Bfit je na rybníčku, nebo teda za rybníčkem směrem k babylonu

zarzuela
20. říj 2010

@tercina jé holky to abysme si rařídili fakt cvíčo pro invalidy, taky mám koleno v háji , vyhodila jsem si ho na snowboardu a mám poškozený meniskus 🙂 😀 tak to třeba dáme dokupy.

Teri to muselo být ošklivý ta nehoda, já se pořád v autě bojím aby se něco nestalo

tercina
20. říj 2010

@zarzuela Už jsem toho v autě zažila celkem dost ☹ Ale zatím se nebojím.

eveluska
20. říj 2010

teda vy mě strasite a tím nosenim,snad nedělám nějakou chybu... hned zítra tam volám 😀

mne už doma taky hrabe a to jsem doma 3 tejdny teprv! sice kojení po 2h přes den,ale aspoň ta hodka pro mě dobra,když se pak někam vykopu a v kočáru vydrží dyl,tak kdyby mi někdo šel s kočárkem,mám víc času 🙂

zarzuela
21. říj 2010

@eveluska mě hrabalo v 6 ti nedělí a teď to přichází nějak znova, snad to zas brzy přejde 🙂. Taky bohužel němám nikoho kdo by mi šel s kočárkem ven, jedna babička pracuje a druhá se odstěhovala za město :o( takže už mám doma vyloženě horu Mont Žehlik s doufám, že o víkendu se manža bude věnovat malýmu abych tu horu prádla mohla zdolat.

Holky teď jsem naštvaná jak ďas, ráno šel manžík do garáže, že vyzvedne zimáky a nechá přezout a šok - na garáži jiné zámky a nemohl se do ní dostat, tak volá na družstvo co to jako má znamenat a tam mu řekli, že nám vykradli garáž tak že to oni zamkli. Takže jsme přišli o zimáky za 20tis 😠 ☹ by se z toho člověk pos.... a navíc nechápu proč nám teda nedali vědět, když zjistili že ta garáž je vykradená a otevřená. My tam auto naštěstí nedáváme tak tam chodíme tak max 1 za měsíc a někdy ani to ne. A to si chtěl mužíček koupit skutra a nechávat ho tam a po tomhle ho to teda hodně rychle přešlo. sakra zrovna teď před vánocema

jasekd
21. říj 2010

@zarzuela Sakra, to je nejaky divny, ne? Meli by prece volat policajty a ti by vas vyhledali... Nam kdyz rozmlatili okynko u auta, nahlasila to nejaka pani, policajt vyhledal, komu auto patri a uz na me zvonil, abych to sla prohlidnout, co chybi atd. Ze v naproste vetsine nikoho nenajdou, je jina, ale hlasit by se to melo. Me tak nasralo (pardon) i to pitomy okynko, musela jsem to uklizet s pupkem na mrazu kvuli nejakymu debilovi, ted jsme meli pujceny auto a hned prvni den rozflakany zrcatko... Jinak jsme meli opakovane vykradenou chalupu (spis zaprasenou, nic tam neni k ukradeni), jednou byt (kdyz jsem bydlela jeste s nasima) a i tu garaz (nasi), zmizely tenkrat moje kolo, segry kolo a fungl nova motor. pila, skoda za 50 tisic. Pojistena ta garaz nebyla, ono zas do tech pojistek nacpes takovejch prachu, ze je fakt na zvazeni, co pojistit. Dalsi vec jsou ted ty povodne, spousta lidi pojistena byla a dostane prd 😠 Juj to jsem se zas rozepsala, uplne jsi mi pripomnela tu bezmoc a nastvani, debilove jedni. Co vic na to rict ☹
@eveluska Neplas 😉 My nosili Martinka kvuli refluxu stale naprimene, klubicko neexistovalo (tlaci se v nem na zaludek, to same tygrik), hlavicku jsem drzela, ale stejne to neni uplne spravne, co ja se nabrecela, kdyz jsem studovala na netu to drzeni a zjistila, jak delam vsechno blbe... Nervy kvuli vsemu, lepsi nestudovat. Neposazuju dite, kdyz jeste nesedi, nebudu porizovat choditko a podobne, ale kdyz tohle jinak neslo, tak to neslo. Snazila jsem se pokladat mu hlavicku pres moje rameno, aby nesla plnou vahou na pater, ale jestli je to dobre, nevim... Co holky?
@tercina Krasne fotky 🙂

zarzuela
21. říj 2010

@jasekd jojo taky sis teda se zlodějema pěkně užila.

S tím nošením já taky nosila tak jak píšeš hlavičku na rameno a bylo to.

jasekd
21. říj 2010

@zarzuela No nezijem v pohadce 😝 Co se tyka skody, ta garaz byla nejhorsi, ale pocitove byl strasnej ten byt, ze se ti nejaky hovado hrabe ve vecech, necitila jsem se pak dost dlouho doma dobre, kdyz jsem byla sama. Jsou horsi veci, ale v ten moment to strasne vytoci a mrzi... A hlasil to teda nekdo na policii, tu vasi garaz?

zarzuela
21. říj 2010

tak teď jsem se dozvěděla že ten co to zamknul je teď v nemocnici na operaci s očima, tak jsem zvědavá kdy se teda dozvíme kdy se to vlastně stalo a proč nám nedali vědět - to proč nedali vědět tady jedna paní tvrdí, že si mysleli že garáž patří nějaké nemohoucí staré paní tak to zabezpečili na svoje náklady, ale i tak by podle mě majitele měli vyhledat za každou cenu a ne čekat jestli si toho náhodou někdy všimne.

chaala
21. říj 2010

@zarzuela Zarzu, tak s tou garáží je to teda síla 😠 ...přece by měli vědět, komu ta garáž patří,ne? Je to teda děsný!

S tím nošením se to hrotit nemusí...já už jsem to psala. Než jsem tam šla, tak jsem nosila Vanďu úplně stejně jako všichni. No a až tam mi to vysvětlovali. Kdybych tam nešla, nosím stejně dál a nikdy se to nedozvím 😀 Řídím se stejně jako Jasekd-neposazovat(když nesedí), chodítko nee. 😉

tercina
21. říj 2010

Přesně tak Chaali. Taky prosazuji- neposazovat, nepostavovat, chodítko nee 😉

Nadi, já na tebe čekala na cvíču a ty nikde ☹

chaala
21. říj 2010

@tercina Terci, já se chystala na cvíčo, ale ráno jsem se chtěla objednat a už bylo plno 😨 ...tak jsme šly k babičce na návštěvu 😀

tercina
21. říj 2010

Normálně náš mladej se chodí na cvíčo vyspat. Už po třetí tam během cvičení vytuhnul 😀 Všichni z toho měli strašnou srandu 😀 Paní lektorka říkala: Á Péťova hodinka 😵

chaala
21. říj 2010

@tercina Fakt usnul během cvičení? 😀 😀 😀 ...no tak to je pohodář

tercina
21. říj 2010

@chaala Normálně vždycky už ke konci cvičení, když dáváme děti na ten velkej balon na bříško. Tak zaklapne oči a je tuhej. 😀 😀 On je strašně spací dítě 😵

chaala
21. říj 2010

@tercina No to je vážně spáč 😀 😀 To jsem tam ještě neviděla, že by někdo z mimísků usnul 🙂

jasekd
21. říj 2010

@tercina 😀 😀 😀 Mame podobne deti. Martin usnul na te mikcni cystouretrogr., Dr prej koukal jak puk, jine deti tam placou a on si usne... Rikal, az kluk zacne plakat, tak jsme presne na tlaku, jaky potrebujem (infuzka do mocaku) a H. mu rika, at si to radsi kontroluje sam, ze mladej moc nerve, no a nerval, pohoda, a pak si usnul. Cviceni je asi super zabavne, kdyz tam usne, a nebo poctive maka a tak je unavenej 😀

zarzuela
21. říj 2010

@tercina teda to si děláš srandu, že u toho vytuhne 😀 to ti teda fakt můžu jen závidět, to Domík kdyby chtěl spát tak tam spustí pěkný řev dokud bych ho nestočila do klubíčka a nespívala jeho uspávací písničku. To ti fakt můžu spinkání jen závidět. I když holky dneska Domča dal rekord ve spinkání spinkal mi od 22:36 do 3:23 v kuse 🙂

tercina
21. říj 2010

@chaala Paní lektorka říkala, že tam je ještě jeden klučík a ten taky usnul 😀 Tak aspoň nejsme jediný 😀
@jasekd My jsme s Peťkou byli asi na 8 týdnech na pohotovosti, protože nečůral. Pan doktor ho musel vycévkovat. Já řvala, manžel se držel a mladej chvilinku plakal (to když mu tam dávali tu hadičku) a pak usnul. Pan Dr. taky koukal 😀

@zarzuela No vidíš, dneska 5 hodin v kuse. Budu držet palečky, aby se to jen prodlužovalo 🙂

zarzuela
21. říj 2010

@tercina jakto že malej nečůral? co měl za problém?

jasekd
21. říj 2010

@tercina No tak to je Petulka jeste vetsi drson nez Martin! Protoze cevkovani teda rval jak tur, nemohla jsem ho udrzet, bojoval statecne, lec marne, ale taky se rychle zklidnil, ono je kazdy takovy vysetreni unavi a pak usnou, a malej teda hodne dela urazenyho a uhejba pohledem a "nebavi" se s nama 😀 A proc necural, prosimte?

tercina
21. říj 2010

Dr. nevěděl. Buď to to bylo z toho mega vedra a všechno vstřebal nebo se mu prostě nechtělo. Ale moč měl čistou, žádný bakterie - prý panenská moč 😀 To nás pan doktor pobavil, od té doby, když se třeba mladej počůrá na tatínka, tak říkáme - to nevadí, to je panenská moč 😉 😀

nadis.h
21. říj 2010

Ahoj devcata, teri ja nesla pac mi vcera nikdo nezvedal tel aní mi neodepsali na email zda je volno. :(

tercina
21. říj 2010

Aha, no oni tam jsou nej dopolko, myslím. Tak půjdeme příště, jo? Teda ty můžeš v pondělí - já už mám plavčo. Já půjdu až toho 4.11.

jasekd
21. říj 2010

@tercina 😀 Martin ji ma nastesti zatim taky dobrou, kontr. kazdy mesic...
@zarzuela A jak vlastne u vas, s tou moci, cista? A uz je Domca lepsi? Jestlis to uz psala, tak sorry, nectu vsechno.

nadis.h
21. říj 2010

4Eho mame zrovna kycle. :(

tercina
21. říj 2010

@nadis.h Chjooo ☹

zarzuela
21. říj 2010

@jasekd
@jasekd moč čístá takže v pořádku, a mlíko nepiju jogurty nejím a výsledek je že dneska spinkal 5 hodin v kuse

zarzuela
21. říj 2010

@tercina prosím tě tys tady jednou psala, že do té lahvičky lovi pasují i jiné savičky , já to teď nemůžu dohledat jaké to prosím tě jsou ? je to to MAM?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru