Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

zarzuela
4. únor 2011

@jasekd to by zavřeli i nefrologii?

jasekd
4. únor 2011

@zarzuela Nefrologie neni samostatnej obor, je to proste v ramci pediatrie. A Dr. Rota, kterej to ma na starost, je hlavni odborar 😉 Pediatrie je ve vypovedi cela krome primare. No a kdyby se zrusila pediatrie, tak asi ani z Prahy nebudou jezdit na konzultace (docent a asistent z urologie), tak buhvi kam bysme pak patrili.

zarzuela
4. únor 2011

@jasekd aha takhle, no tak to je děs. a liberci něco takovýho je ne?

jasekd
4. únor 2011

@zarzuela ja myslim, ze urcite je. Maji na me telefon a kdyby neco, tak sestra asi zavola. My jdem k tomu docentovi az v kvetnu.

anakonyes
9. únor 2011

http://liberec.idnes.cz/clanek.asp?c=A110208_19... tak Turnovská porodnice končí 😠

nadis.h
5. bře 2011

Posouvám 🙂

anakonyes
9. bře 2011

kde nic tu nic, ale už to brzo zjistím na vlastní kůži 🙂

nadis.h
14. bře 2011

@anakonyes Tak ať máš krátký porod. 🙂

mori
15. bře 2011

Ahoj holky 🙂 dloooouho jsem tu nebyla, snad si někdo ještě vzpomene 😅 😀 jsem v neděli potkala v Nise v Hyperce @zarzuela s rodinkou 😵

zarzuela
15. bře 2011

@mori Ahojte jojo potkali jsme se, chvliku jsem přemýšlela jestli jsi to opravdu ty ale pak když jsem zahlídla ještě Karolínku, tak mi to bylo jasné 😀 Máš krásnou rodinku 🙂 🙂

zarzuela
15. bře 2011

@anakonyes už se ti to krátí, tak hlavně ať to jde hladce a rychle 🙂

anakonyes
15. bře 2011

@nadis.h @zarzuela díky 😀 taky bych ráda 😀 😀 😀 už se jen valím 😎

nadis.h
23. bře 2011

@anakonyes 😎

weruuunka
26. bře 2011

Ahoj holky, nemáte některá aktuální seznam věcí do liberecké porodnice.Zajímalo by mě,jestli si musím např. brát svoje noční košile,oblečení pro miminko, plínky, kosmetiku atd. Děkuju za odpovědi.

chaala
26. bře 2011

@weruuunka Ahoj, košile ti v porodnici půjčí...můžeš si je kdykoliv vyměnit. Oblečení pro mimi ti také půjčí. Ona to je vlastně jen košilka a zavinovačka...také měníš kdykoliv podle potřeby.Plínek dostaneš pár, asi jen 10. Takže určitě si nech donést další z domova. Pak už dostaneš jen mastičku na zadeček pro mimi a pro sebe pár vložek. To je všechno. Třeba vlhčené ubrousky na zadeček pro mimi si určitě vem z domova. Nebo třeba bepanthen(je pro tebe i mimi).

tercina
26. bře 2011

@weruuunka Ahojky, ano jak píše chaala. Košile si svoje ani neber, zbytečně si je zničíš. Já si brala po každém koupání novou. Oblečení pro mimi ti dají (zavazovací košilku, zavinovačku a dečku) - jen si vem ponožtičky, čepičku a rukavičky. Pak si vem plínky, vlhčené ubrousky. Kosmetiku na mimčo na mytí a krém na mazání tam je.
A pak samozřejmě hygiena a kosmetika pro tebe, ale to už máš asi zbalené 😉 Jo a vem si pantofle a pantofle do sprchy - někdy se na pokoji vyskytne někdo, po kom by se ti nechtělo šlapat bosýma nohama do sprcháče (bohužel se mi stalo ☹

nadis.h
26. bře 2011

@weruuunka a já si ještě příště přiberu malou baterku! 😅 U nás na pokoji jsme měly každá jen takové světlo velké nad postelí že když jsem v noci jen potřebovala na něco posvítit málo,tak jsem svítila mobilem ptž to velké světlo by hned všechny vzbudilo.

nadis.h
26. bře 2011

a přeji krátký a bezproblémový porod! 😵 Klidně bych měnila! 😵

eveluska
26. bře 2011

@weruuunka ja teda zas radim oblecky pro miminko si vzit, oni maji vetsinou desne neprakticky, blbe se oblika a stary, ja nakonec honila muze, aby mi oblecky nanosil - oni ti ho jen nevyperou, takze si ho spinave nahazis nekde k sobe do pytle a das navsteve domu na vyprani 🙂

tercina
26. bře 2011

@eveluska Mě to teda přišlo velice praktický - ty košilky. Neumím si představit nasoukat těch 2,9kg do bodýčka. Byla jsem ráda, že jsem oblékla tu zavazovací košilku.

eveluska
26. bře 2011

@tercina bodycka neeee 😝 ja mela jen ty next overalky, supr jsou i tim, jak maji ty integrovany rukavicky a mimco se ti cely nezeskrabe na obliceji, kdyz na zacatku nemas strihat nehtiky 😉

tercina
27. bře 2011

@eveluska tak to jo, ty jsem měla doma taky 😉 ale ne Next. Ty "obracecí" rukavičky byly super.

eveluska
27. bře 2011

@tercina 🙂

weruuunka
29. bře 2011

Holky mockrát děkuju a nevite kolik se plati za epidural? 🙂 mockrát děkuju 😉

tercina
29. bře 2011

@weruuunka Ahojky. To nevím. Ale radím Ti, aby ses na něj moc nespolýhala. Každý na to reaguje jinak, dá se píchnout jen v určitou dobu, někomu to porod zpomalí (až zastaví) a pokud nebude volný anesteziolog (bude třeba u operace), tak ti ho nedají 😢 Tím tě nechci nějak strašit, ale jen postřeh 😵
Porod bolí, hodně bolí, ale myslím, že se to dá přežít i bez toho 😉 Pro toho drobka vydržíš všechno na světě 😵

chaala
29. bře 2011

@weruuunka v Liberci byl epidurál zdarma...jestli něco nezměnili 🙂

zarzuela
31. bře 2011

@tercina
@chaala holky to si děláte srandu, že v Liberci dávaj pro mimi jen košilky a zavinku? 😲

@weruuunka Epi už by se neměl platit nikde, ale mě ho třeba dali 2x a vůbec mi nezbral takže rozhodně na něj nespoléhej.

tercina
31. bře 2011

@zarzuela Ahojky, mě to příjde akorát, ty košilky a zavinka...co bych ještě měla chtít?

chaala
31. bře 2011

@zarzuela Mili,myslím, že už jsme se o tom bavily dřív. V Jablonci na kojení děti vyndáváte ze zavinky a v Liberci ne.Na kojení jsme děti nechávaly v zavinovačce, proto nepotřebovaly dupačky. Já teda byla ráda, protože v té zavince se mi s nimii lépe zacházelo...chvilku mi trvalo, než jsem se naučila tak malé mimi chytnout bez obavy, že dělám něco špatně. Obě moje děti měly pod 3kila 😀 Dala jsem jim ponožky a měly je skoro na celé nohy 😀

chaala
31. bře 2011

@zarzuela psaly jsme o tom tenkrát na s.7 , ale ty jsi u toho nebyla...byla to za Jablonec Scai, promiň 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru