Porodnice Náchod/Trutnov - císař

nikyselen
25. zář 2017

Ahoj holky chci se zeptat na tyto dve porodnice u prvni dcery jsem mela cisare v Jilemnici,ale po prestehovani me cekaji porodnice v Trutnove ci Nachode,od domu je mam cca stejne daleko.Ceka me asi cisar..
Otazka zni:
Ve ktere muze k cisari? a ktera je lepsi?Musim se do nich hlasit nejak predem?v Jilemnici toto nebylo navic me rodil muj Dr.
Dekuji za rady

audur
25. zář 2017

Rodila jsem císařským v Náchodě o týden dříve než byl původně plánovaný. Během příjmu a mých příprav vše nachystali, tak to bylo rychlé. Všichni moc fajn, po porodu bylo dítě hned s otcem (čekal v porodnici, sály jsou na gynekologii o patro níž). Přes noc bylo u sester (narodilo se večer), od ráno už u mě na jip, s tím, že zavolám sestru, kdyby bylo třeba. Poté, co jsem se směla postavit, jsem si ho převezla na tradiční pokoj a bylo tam už pořád se mnou. Jediné, co mi vadilo, že mi ho to první ráno přivezli vykoupaného, věřím ale, že kdybych je požádala, aby ho nemyli, určitě by mi vyhověli, ve všem mi vyšli vstříc. Celkově Náchodskou porodnici i gynekologii doporučuji.
Ohledně druhého dotazu, já chodila do nemocnice na kontroly od 36. týdne, protože jsem neměla v blízkosti vlastního gynekologa. Císařský řez mi naplánovali v 38 týdnu na týden 40. (z důvodu příčné polohy plodu) s tím,že večer předem mám nastoupit do nemocnice, operace ráno dle vytíženosti a akutních případů.. Registrace předem není potřeba, ale pokud budete mít plánovanou sekci, jistě vás váš lékař včas odešle do nemocnice si vše domluvit, jak jinak by se dalo vše nachystat.

nikyselen
autor
25. zář 2017

Nikdo jiny nerodil v Nachode ci Trutnove?
🤔😲

nov.tere
26. zář 2017

Já měla v Trutnově normální porod už před 8 lety.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru