Porodnice Příbram. Aktuální zkušenosti?

venes
5. led 2021

Ahoj holky, rodila jste některá v blízké době v Příbramské porodnici? Jaké máte zkušenosti? Předem děkuji za odpovědi! <3

jednaholkaa
5. led 2021

@venes Ja pred dvema lety a super. Ale to uz asi neni uplne aktualni 🙂)

venes
autor
6. led 2021

@jednaholkaa ja prave pred dvema lety taky a byla jsem celkem spojojena 🙂 Zajima me, jestli se tam neco zmenilo 🤔 ale i tak, jak jsi byla spokojena ty? 🙂

jednaholkaa
6. led 2021

@venes Tak to nevim jestli se neco zmenilo. Byla jsem tam na zacatku brezna 2019. Porod mi vyvolavali, mela jsem epidural, vsechno ok. Hlavne teda to sestinedeli bylo prijemny, bozi pani v kantyne 🙂) porod uz mit prijemnej to je jasny.. Ale celkove dobry, asi bych tam sla i zas.

venes
autor
7. led 2021

@jednaholkaa ja tam byla taky spoko, ale rodila jsem v ukoncenem 36. tydnu (rijen 2018) a nemela pripraveny porodni plan, jejich predporodnim kurzem jsem taky neprosla, takze jsem tam sla sice peclive zabalena, a videla jsem jen nejake kurzy na youtube. Tasku jsem mela od 32. tydne zabalenou, protoze se mi zacal zkracovat cipek. Porod byl porod, ale myslim si, ze byli vsichni velmi pozorni a vse pomerne dobre vysvetlovali. Sestinedeli bylo taky fajn, jeden vecer se ale rozbili okno v koupelne, protoze foukal silny vitr a opravit ho nekdo prisel az druhy den pred obedem (mala se nastesti vyhrivala u sestricek, takze jsem tam mrzla sama, strasne to profukovalo). Vetsina sestricek na sestinedeli byla mila. Pani, co vydavala jidlo si take pamatuju, myslim, ze jsme meli stesti na stejnou. 🙂 Ted tam budu rodit opet v breznu, ale rozmyslim nad Horovicemi v pripade predcasneho porodu 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru