• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Třinec nebo Havířov? Máte zkušenost?

27. března 2008 
Já mám taky pozitivní zkušenost s Havířovem. Porod byl krásný a to jsme tlačili 1,5 hodiny a nakonec měli kleště, doktoři jsou moc šikovní. Na novorozeneckém jsem měla trochu smůlu na 2 sestry, takové ledové královny, ale nakonec kojíme, sice přes klobouček, ale doteď. Bylo před volnem v červenci, tak měli službu 2 staré, ale 3 den přišla super sestra, ta mě naučila kojit, byla ochotná, pak už všechno probíhalo pohodově. Chodila jsem tam taky na předporodní kurzy, plavání a cvičení a vřele doporučuju, super. Aspoň jsem se seznámila s prostředím apod.
26. bře 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já jsem rodila v Třinci a nemůžu si stěžovat. Samozřejmě všechno je o lidech, kteří nejsou stroje, i sestry můžou mít špatný den... třeba když jsem rodila já, byla porodnice úplně přecpaná, sestry měly taky dost, přesto se snažily vycházet vstříc, byly příjemné, já jsem měla problém jen s jednou v den odjezdu, a ta se mi pak omluvila. Na co se připravte, veškerá péče o mimčo je na vás, sestry ani nenapadne, že si s něčím nemusíte vědět rady, takže samy vám nic neřeknou. Ale nebojte se zeptat, ony vám to rády vysvětlí.
podruhé budu rodit zase tam :wink:
27. bře 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek