• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
@svoma jéé tak dej vědětr jesti nějaká změna :slight_smile:
22. bře 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ahojky,tak změna jediná je,že malá je hodně dole,teda podle monitoru,protože sondu z monitoru vždy dává na stejné místo a dnes jí musela kvůli srdíčku dát na stejnou stranu,ale až zespodu břicha. Tak aspoň nějaký pokrok. Jinak opět spinkala,takže mi mlela břichem a výsledkem je opět jen to,že mě kvůli tomu bolí břicho. :unamused: Na ko jdu zase za týden,to už budu dva dny po druhém termínu. Jinak mám nižší tlak,ale jinak vše vpořádku.
22. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoma ahojky tak to je dobře že šla dolů ne? :slight_smile: určitě budou brzy venku oba dva naši drobci!! Už aby to bylo viď :slight_smile:
22. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no jen aby ale nebyla dole ještě pár týdnů,už mě optimismus přešel bohužel. :sweat_smile: A gyn mě také dorazil,prý,kdy mám termíny,tak jsem mu to řekla a on na to,no tak poroďte,jemu se to řekne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná jsem se měla informovat,jak dlouho se tu nechává přenášet,abych se pak nedivila,že porodím až po Velikonocích,ono to tak vychází,jestli tu nechávají přenášet dva týdny jako skoro všude. :sweat_smile:
22. bře 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoma a tos byla v porodnici v ČK nebo u svého dr?
J8 šla po 8 dnech přenášení do porodnice, že si mne tam raději už nechají abych byla pod dohledem a kdybyse mic týden nedělo tak by vyvolávali nebo dřív pokud bych chtěla...
22. bře 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii u svého gyn a příští týden jdu zase k němu,to už budu dva dny po druhém termínu.
22. bře 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoma tak to ju... já jdu zítra na ko v den termínu a pak budu chodit co dva dny... teda doufám, že už nebudu :grinning:
22. bře 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak přeji,ať ko dopadne dobře,pokud teda neporodíš ještě dnes. :wink:
22. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoma to doufám že dnes v noci :slight_smile:) Heí je 13.35, tak bych ráda to intimčo večera :slight_smile:) uvidíme :slight_smile:))
Třebas mi ještě předběhneš :grinning:
22. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii nepředběhnu,neboj. Po dnešní brutální noci už tomu nevěřím,vždy to přejde. Mě se malej narodil v 16:30 a malá v 18:18. Nevím,jak bych zvládla rodit přes noc,už takhle jsem KO.
22. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoma spíš mi jde o to že přes noc by to bylo fajn s hlídáním :slight_smile: malá bude spát jen povoláme babičku a bude vše v klidu, přes den tahat všechny z práce nic moc...
22. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak to jo,tak snad Ti to vyjde. :wink: Já to mám v noci zase nanic,musela bych volat sanitu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jdu ven s malou,tak hezké odpo. :wink:
22. bře 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoma jakto? Hezké odpo i vám!!
22. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii no protože co s dětma,jedině,že by to partner riskl,odvezl mě a hned se vrátil,ale malá se někdy budí. Nemám tu žádné příbuzné,bydlí tu sice partnera táta s partnerkou,ale pochybuju,že by se s tátou nějak domluvil,prostě bych to radši přes den.
22. bře 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoma určitě to vyjde tak jak má neboj!!! a myslím že by přišel v téhle situaci kdokoliv
22. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jj,já partnera u porodu stejně nechci,jen se bojím,abych zbytečně neplašila a sanita mě nevezla zbytečně,kontrakce si "užívám" skoro každý večer a dnes i v noci,takže mám hrůzu,abych poznala porod. :sweat_smile: Pořád čekám,jestli odejde aspoň zátka a ono nic. Dnes jsem párkrát vyběhla schody a teď jsem dopila sklenku vína,ale jen mě jako vždy bolí břicho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zalehnu k tv,hezký večer a hodně štěstí na monitoru. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoma Hezký večer i tobě a at tě malá moc nezlobí a konečně se ti to rozjede!!!!
22. bře 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii hezké ráno,tak zase nic. :sweat_smile: Hodně štěstí na monitoru,třeba už Tě ani nepustí domů.
23. bře 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak mi odešla hlenová zátka,aspoň něco že se děje,ale stejně to nic neznamená,můžu porodit až za pár dní. Navíc nemám srovnání,v předchozích těhu jsem jí nezaznamenala,tak nevím,co čekat. :sweat_smile:
23. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoma ahojky tak to je dobře, aspo%n se něco děje :slight_smile:
Monitor dobrý už mi tam skáčou pravidelné kontrakce, ale slabé a jsem hezky připravená, řekla mi dr že se sdneska nebo zítra určitzě uvidíme, tak uvidímě jak to odhadla :slight_smile:)
23. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii gratulace k Vítkovi :hearts: :dizzy_face:
24. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii koukám, že už máte Vítka, gratuluju taky:slight_smile:
26. bře 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii ahojky,gratuluji. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@svoma Ahojky gratuluju i TObe!! Koukám žes mne předběhnula :slight_smile: to jsme se musely v porodnici potkat :wink: kolikátku jsi měla pokoj?
29. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,upřímně si myslím,že potkaly,přemýšlela jsem o tom a napadlo mě,že jsi si nejspíš byla půjčit šampon od jedné maminky,byla jsi to Ty? :slight_smile: A předběhla,promiň,ono to bylo strašně rychlé a z ničeho nic. :sweat_smile:
30. bře 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoma joo tak to jsem byla já :grinning:
Taky jsem to měla pak dost rychlé :slight_smile:)
30. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii tak to jsme se potkaly,ale nepoznaly. :sweat_smile:
31. bře 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Městská knihovna v Českém Krumlově

Porodní asistentky a jejich kompetence vs. lékaři a jejich kompetence
v péči o nerizikovou těhotnou, rodící ženu a šestinedělku

• ve středu 25. dubna 2012

• v oddělení pro dospělé městské knihovny

• začátek v 18 hodin

Pod patronací České konfederace porodních asistentek (ČKPA)

Na dotazy budou odpovídat odborníci, Mgr. Věra Vránová, PhD., prezidentka ČKPA, MUDr. Jan Shon, primář gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Č. Krumlov a Bc. Kateřina Kupková, porodní asistentka Nemocnice Č. Krumlov.
Besedou bude provázet MUDr. Monika Polívková.

Pro nekrumlovské: knihovna sídlí v ulici Horní č. p. 155 (mezi divadlem a nám. Svornosti).

Rezervujte si, prosím, místo na mailu: beseda@centrum.cz.
3. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v Krumlově chci také rodit. Byla jsem i na prohlídce a nemám si na co stěžovat. Jdu tuto diskuzi trochu pročíst, třeba se dozvím něco nového, nebo tu narazím na maminu s podobným TP, se kterou se tam třeba potkám. ;)
12. kvě 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek