Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

jaru30
11. kvě 2014

@petronila27 jojo, takovou dělají, nebo aspoň tenkrát dělali, mám ji doma, je u toho datum, míry a počítačovej rámeček. Dělala to nějaká fotografka....
Z Deníku pak dorazil chlapík 🙂

petronila27
11. kvě 2014

@janiju to ja se ptala jen ze zvedavosti, ze me to vcera napadlo, urcite to neni rozhodujici proc tam jit nebo nejit,ja jsem rozhodla ze pokud bude do konce tehu vse v poradku tak jedu tam 🙂
@jaru30 to je presne co jsem myslela, kdyby to tam nedelali tak neco spacham doma na pc 🙂

petronila27
3. čer 2014

Holky muzu se vas jeste zeptat, jestli je treba volat do porodnice dopredu kvuli tomu predprijmu nebo muzu proste prijet v tom tydnu kdy registruji? Mam v planu tam jet v pondeli, jiny den se tam nemam sanci dostat kvuli hlidani starsiho prcka..

pablinka
4. čer 2014

@petronila27 já předloni sice volala, ale abych se zeptala, kdy tam mám teda přijet, a říkali, že je jedno kdy, jen všední den ráno 🙂. Tak jsem tam jeden den prostě zajela.

petronila27
4. čer 2014

@pablinka super, moc dekuji 🙂

zuzka84
8. čer 2014

Ahoj holky,
Jsem správcem ve skupině Porodnice Český Krumlov, tak buddu ráda pokud se někdo přidá a bude to tam třeba trochu fungovat 😀
https://www.modrykonik.cz/group/6602/?post_id=6...

petronila27
9. čer 2014

Tak jsem byla dnes na predprijmu, musim rict ze jsem nadsena uz z neho samotnyho, sestra co to se mnou sepisovala byla postarsi ale spravnacka, kohokoliv z personalu jsme potkali, hned zdravili, fakt super.. oproti cb jsem si pripadala jako clovek, ne jen kus 🙂

zamilovanadonej
9. čer 2014

@petronila27 Já to měla podobné. V ČB mi dokonce na kontrole v nemocnici doktor bez předchozího upozornění udělal Hamiltona. Nechápu, jak si to může dovolit. 🙄

janiju
9. čer 2014

@petronila27
a i nadále to tam probíhá pořád ve stejné stylu - bylo to tam vážně skvělé....
Akorát po porodu, pořád chtěli miminko někam odnášet na vyšetření atd...ale když jsem řekla, že si to nepřeju, tak to tak prostě bylo a bud jsem šla všude s ním a nebo se to vůbec nedělalo.
Nikdo to nijak nehrotil.

petronila27
9. čer 2014

@zamilovanadonej no to je sila, na neco takovyho by se meli nejdriv zeptat-fakt jak tovarna na deti

@janiju tak to ja budu chtit taky chodit s nim, v cb jsem byla u vseho, sice treba odebirani krve z paticky jsem orvala, ale byla jsem s nim, tak budu chtit i ted.. ale je super ze respektujou prani maminek, to se mi prave oproti cb libi

janiju
9. čer 2014

poprvé jsem byla v čb -podruhé v čk.....
řekla bych, že se to srovnat nedá....
první porod trval 13 hodin....druhý 24 hodin...přesto druhý mi přišel nepopsatelně lepší

ally8
1. srp 2014

holky ted ve zprávách říkali, jak někdo chtěl unést míminko z kočárku, to je děs !!!

xaxanka
1. srp 2014

@ally8 taky sem to videla... a jeste nekde u nemocnice sedel v aute jeji muz a 7 lete dite.. no a v aute nasli autosedacku pro mimi pak i pleny a mleko.. no byli pripravene 😒

lili_2
19. čer 2018

Ahoj holky jsem v 34 týdnu a rozhoduji se kde budu rodit, máte některá čerstvé zkušenosti z jindřichohradecké porodnice?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru