• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
ahoj Gabi :wink: díky :slight_smile: jsem fakt ráda, že to celkem utíká :slight_smile: s Hynečkem jsem v týhle době byla už týden v nemocnici :wink:
3. dub 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, to Jáchymka si v bříšku užiješ o mnoho týdnu déle...:slight_smile: Věřím, že vydržíš až do konce - 38 -40. týden....:slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbi, kdybych měla přenáše, tak by mě trefilo :grinning: po 14.5. dělám vše, abych porodila :grinning:
3. dub 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nechtěla za boha přenášet a vidíš jak jsem dopadla...:slight_smile: :slight_smile: ale aspoň byla Emmi tříkilová, kdybych ji porodila 14 dní před termínem jak jsem taky chtěla, tak měla tak min. o půl kila méně a byl by to ještě větší drobeček...:slight_smile: :slight_smile:

tak uvidíš, jak dopadneš ty...:slight_smile:
3. dub 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by spíš pak štvalo, že jsem takovou dobu ležela, abych neporodila dřív a pak bych měla přenášet :sweat_smile: a jak byla Emmi velká podle utz?
3. dub 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? :slight_smile:

panter...jak je na druhým konci Krumlova :grinning:
3. dub 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jck :wink: myslím, že počasí není o moc lepší než u vás, ale jinak ležíme, ležíme :sweat_smile:
3. dub 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dělali UTZ až když jsem přenášela, asi 2.den...kvůli tomu špatnému monitoru, a to byla porodní váha podle odhadu taky 3 200 g, takže se trefili, Emmi měla 3 105 g....:slight_smile:
3. dub 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, a to Ti ho dělal Kloss?
3. dub 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máš krásný 32tt, letí to jak blázen :slight_smile:
mě je z toho až někdy smutno, když vidím Natálu jak to všechno letí :grinning: cení na mě ty svoje dva zuby a je hrozně protivná :grinning:
3. dub 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck, a kdy uvažujete o druhým?
3. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee, nějaká doktorka, slovenka, jméno nevím... :slight_smile:
3. dub 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gábi :slight_smile:

panter...já bych chtěla jít alespoň na rok do práce a pak....se uvidí... :wink: :wink: práci mi drží 3 roky tak proto :slight_smile:

gabi...dr. Římanová
3. dub 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jck...:slight_smile:

taky bych se chtěla vráti do práce a pak mít teprve druhý,ale manžel to vidí jinak, on by druhé nejraději hnedka... :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych to asi nezvládla, hned druhý, chci si děti užít když jsou malinký (i když jsem už teď někdy na nerv :wink: ) a za tři, čtyři roky bude Natálka ve školce tak bude na druhý čas :slight_smile:
3. dub 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbi, to je TM odvážnej :grinning: já bych do toho teda tak brzo nešla :grinning: asi jsem holt měkká :sweat_smile:
3. dub 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck, moje řeč :grinning: navíc, když si představím tyhle problémy v těhu a třeba dítě, kterýmu nejsou ani dva roky, tak to si faaakt nedokážu představit
3. dub 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky druhý takhle brzo nechci...vidím to stejně jako vy, tak až za 3-4 roky... :slight_smile: :slight_smile:
Teď bych to vůbec nezvládala, dává mi zabrat jedná cácorka, natož mít hned dvě....
3. dub 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck, a přesně jak to říkáš, chci si je užít :dizzy_face: a navíc nechci, aby mi vyrostly najednou... to by pak bylo takový prázdno
gabi...nevíš náhodou...někde v ulici, když se jede ze Senovážnýho k Prioru (hned ta ulice jak je ta střední škola po ty pozemní stavby) by měl být sekáč, prý tam mají super věcičky, hodně Nextu a tak, ale nevím kde to tam přesně je a jestli kamarádka dobře pochopila známou co jí to říkala :sweat_smile: kámoška se v Bud. moc nevyzná a jak mi to vysvětlovala tak jsem z toho mimo, nevíš náhodou jestli tam fakt něco je?
Děkuji
hhhtzgdýžfrlifýřdexwčrfí
to vám píše Natálka
3. dub 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Natálko :grinning:
3. dub 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck, tak to nevím, Next miluji, takže kdybych věděla kde to je, hned tam vyrazím...:slight_smile: já si objednala hodně voblečku z NEXT z MMB a MMA...ale až půjdu kočíkovat, mrknu po tom...:slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi...tak mi tam koukni a pak dej vědět, děkuji
Já mám taky věci z MMB, ale aukce to je opravdu "voříšek" pokaždý když už to vypadá, že je to moje, tak mi to někdo vyfoukne :angry: musím to vychytat :grinning:
Jinak co vím, tak tam za tou aut.zastávkou dělali razítka, tak by to mělo být asi někde tam

panter...zaparkovala jsem Natálu do postýlky aby se uklidnila, teď mi asi s dudlákem v puse nadává :grinning: :grinning:

dneska jdeme ven, babi přijede busem, jde k doktoru, tak jí půjdeme naproti a pak si někde dáme kavčo a sunar a půjdeme zpátky domů :slight_smile: doufám,že nezačne pršet :sweat_smile:
3. dub 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mějte se krásně, já jdu ňák spacifikovat toho mojeho křiklouna :grinning:
3. dub 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck, papáááááááá :wink: trochu vysvituje sluníčko, tak si to užijte :wink:
GAbi, a kde vy vlastně v budějkách bydlíte?
3. dub 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem kojit, teď mám Emmi u sebe...:slight_smile:

bydlíme kousek od polikliniky sever, kde přesně sem veřejně psát nechci, chápeš, ne?? :slight_smile:
3. dub 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný, já se tam stejně nevyznám, mě jen zajímalo, ve který části :wink: já tam chodí na kožní k vaníčkovi :slight_smile:
3. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Terko, tak koukám, že už máte doma lehátko :wink:
3. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se dneska z malý picnu, vždycky spí 45 minut nakojim jí, pak jí dvě hodiny uspávám a za 45 minut je vzhůru, teď zase pořád řve jako kdybych neměla mlíko nebo co :astonished: Dám jí najíst, usne za 5 minut řve, dám jí dudlík tak cumlá jako by se měla zalykat, nechápu to, přitom mlíko mi teče až moc :unamused:
3. dub 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek