Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
17. bře 2008

tak to máš štěstíčko, já se modlím, aby mi tentokrát po porodu něco zůstalo, po Hynečkovi, mi zůstaly 3kg, ale jen 2 měsíce 😠

gabcos
17. bře 2008

mám štěstí??jako že jsem teĎ oplácaná??? já jsem z toho maximálně neštastná !!!!!!!!!!!!! ☹ ☹

panterka
17. bře 2008

neboj, ono to půjde dolů 😉 já to tenkrát obrečela, když jsem zjistila, že nemám nahoře ani ň 😕

panterka
17. bře 2008

víš co? ale jsi maminka a Ty jsou nejkrásnější 😵 😵 😵

gabcos
17. bře 2008

fakt buĎ ráda...já jsem přišla z porodky, měla jsem dole 7 kg a byla sjem happy jak mi to jde krásně dolů,ale teĎ se to zastavilo a nedala jsem dolů už ani kilo...☹

Takže moje postava - nahoře mi koukají žebra, pak mám takový kruh kolem břicha a větčí zadek...fakt nádhera...☹

panterka
17. bře 2008

no, na jedný straně jsem ráda,protože fakt může jíst, co chci 😉 jenže já z tý svý hubenosti mám od malička komplex ☹ teď jak jsem otěhotněla, tak jsem si říkala, že jestli to bude holčička, tak to možná bude průšvih, protože, jestli bude platit, že holčičky jsou po tatínkovi, tak ta naše bude chudinka bojovat s nadváhou celej život, s MM totiž většinou dodržujeme poměr vah skoro 1:2 😅

ale ještě je brzy, Gabi, uvidíš, jak to zmizí 😉 ale koukám, že Emmince už bude měsíc!!!!!!! 😕

gabcos
17. bře 2008

co já bych za to dala jíst co chci a nepřibývat...🙂
ale jestli bude Emmi po tatínkovi, tak to bude mít dobré...🙂MM taky jí co chce, hodně sladkého a postavu má super !!! 🙂
Jojo, Emmi bude zítra měsíc, to je fakt mazec jak to utíká...🙂

panterka
17. bře 2008

tý jo, to je síla, za chvíli už budu rodit já 😀 tak to vám moc, moc gratuluju 😉 Gabi, můžu se Tě zeptat na ty jednorázový kalhotky? měla jsi je?

gabcos
17. bře 2008

jojo, měla a fakt mi přjdou po porodu dobré... 🙂 první den jsem měla normální, páč jsem chtěla "honit vodu"..🙂, ale pak jsem hnedka přešla na ty jednorázové, páč větraly...🙂 🙂

to jo,letí to fakt jak blázen, uvidíš, že za chvilku budeme držet pěstičky tobě při porodu...🙂

panterka
17. bře 2008

Gabi, jen nevím, jestli vám stačím oznámit, že rodím 😀 čekám rychlej porod 😀

panterka
17. bře 2008

A co krista? nevyrazíte spolu kočíkovat? já vlastně nevím, kde v budějkách bydlíte 😅

gabcos
17. bře 2008

No já doufám, že s Terkou kočíkovat vyrazíme,ale zatím je na ni asi moc brzo.. 🙂 pořád něco zařizují ...my sice kočíkovali hnedka druhý den po propuštění...🙂

Bud ráda, za rychlý porod...🙂

Emmi tu brečí, zatím papa

panterka
17. bře 2008

Gabi, my taky, ale to byl červenec 😀
tak zatím papapa 😉

gabcos
17. bře 2008

a dotaz pro Terku: nechala si Kristýnku taky vyfotit do novin???? 🙂

panterka
17. bře 2008

Gabi, taky jsem nad tím přemýšlela 😉

dludli
19. bře 2008

Ahoj holky, tak jsem tu konecne po dovce, uz jsem skoukla Kristynku, je naprosto naaaadherna 😀

panterka
19. bře 2008

ahoj holky, hlásím, že jsem doma z kontroly, je to celkem ok, ležet ale musím furt, další kontrola za 3týdny s utz 😉

krista
19. bře 2008

Ahojky holky,
tak jsem se k vám po dlouhé době dostala, malá mi spí na klíně, tak mám chvilku volna 😝

Panter jsem ráda, že kontrola celkem OK a co Fialkovič? 😅 😀

Dludli děkuji 🙂 Kde jste byli na dovče? 🙂 Relax doma nebo někde v cizině? 🙂

krista
19. bře 2008

Gábi s tím kočárkováním je to těžký, teď je hnusný počasí, jsem doma týden a z toho 3 dny jsem lítala po úřadech, obchodech ... to ještě nemám zařízenou práci 😖
A nevim jak to uděláme až se budeme chtít sejít ☹ Já neumím naplánovat aby malá byla třeba v 15:00 najezená a spala a autobusem prostě jet nechci, MM říkal, že mám jet autem, ale jet do města autem, tam vytáhnout kočárek, zajezdit si, pak hodit malou zpátky do auta a jet domů mi připadá padlý na hlavu, takže jedině bychom se museli sejít v půli cesty někde a to než tam dojdu tak malá bude mít hlad asi 😅 No je to komplikovaný 😖

panterka
19. bře 2008

ahooooooooooj kristý 😵

panterka
19. bře 2008

nevím, jestli Tě tu ještě chytnu, ale doktor je fakt zlatej 😉 další kontrola za 3 týdny a jdu už v úterý, i když nemá poradnu, bude mi dělat utz 🙂 je fakt milej, mohl mě poslat k někomu jinýmu, když tam nebude, ale pozval nás na úterý, takže jsem moooooc ráda 🙂

krista
19. bře 2008

Panter tak to je paráda jakou má péči a co CS?? Jak to s tebou vypadá a to tvrdnutí?

panterka
19. bře 2008

čípek je zatím ok, změřil ho na 30mm, takže se trošku zkrátil, ale asi je to v normě, a hrdlo je prý uzavřený, takže taky asi dobrý, no, ale musím pořád ležet, režim mi nepovolil 😒 no a vím, že rodit můžu až od druhýho květnovýho týdne, protože od půlky dubna do konce prvního týdne v květnu má dovču 😀

krista
19. bře 2008

Panter aha tak to je dobrý 😀
A ptala jsi se ho třeba na to kdyby si ho chtěla u porodu jestli by to šlo? 😅

panterka
19. bře 2008

gynipral mi prý začne vysazovat mezi 32 a 34tt, ale dá se říct, že jsem byla pochválená, hlavně sestřičkou 😅

a co malá, je to zlatíčko, viď? 😵

panterka
19. bře 2008

no, ještě jsme se ho neptali natvrdo, ale jak nám říkal o tý dovče, tak jsem se ho na to ptala ještě přesně s tím, abych věděla, kdy nesmím rodit 😀

krista
19. bře 2008

Panter tak věřím že ti to na něj vyjde 🙂

Malá je zlatíčko, ale teď zrovna zlobí, u mě v ruce spí a v postýlce vyvádí 😖 Slyšim jí jak tam heká 😝 Až dorazí MM z posilovny a fotbalu tak jí budeme koupat, to bude zase řevu 😅 Zítra jdeme k Dr. tak jsem zvědavá jak pochodíme, jsem objednaná na 15h a nevim jak to udělat aby zrovna malá nebrečela hlady, jak jste to dělali vy? 😅

panterka
19. bře 2008

kristý, já jsem Ti už psala do plánovalek, abys nemusela lítat sem a tam 😉 tak s náma se, holky, vůbec nesrovnávejte, náš Hyneček totiž jedl pravidelně každý 3 hodiny, ať měl hlad nebo ne a sám se prakticky na jídlo ze začátku nebudil, takže jsme většinou chodili, když byl najeden a já věděla, že nám ty 3 hodiny stačí 😅 prostě je to jiný než donošený miminko 😕

krista
19. bře 2008

Panter no já vím, že malá taky vydrží 3 hodiny bez jídla, ale zrovna dnes mi napsala kamarádka že zajde a zašla akorát když malá spala ty tři hodiny, to víš že tady pak vyváděla 😖
Vůbec nevim jak to naplánovat, jestli jí jako vzbudim když bude spát nebo co 😖

gabcos
20. bře 2008

Ahojky, konečně jem tu - měla jsem absták, ale vůbec jsem se sem nedostala...

Panerka, moc moc gratuluji k prima kontrole, šikulka !!! 🙂 😀 😉

Terka, tak at vám to zítra dobře dopadne u Dr., normálně já to dělám tak, že ji nakojím předtím než jdeme k doktorce..i když to třeba zrovna vychází po míň než po třech hodinách...a u Dr. stejně někdy brečí...je třeba v klidu, ale začnou brečet ostatní děti tak se přidá, aby nezůstala pozadu...🙂

My kočárkujeme denně, Emminka je v kočárku hodná a je na čerstvým v zduchu...zrovna včera jsme se vrátilia s Emmi domů a začala ta hrozná chumelenice...:.)

Takže na kočíkování se můžeme domlivit tak, že ji nakrmíš a pak prostě vyrazíš...sejít se na půli cesty není problem,ale nevidím ani problém jet autobudem...v kořárku ti 100% Kristýnka usne...🙂 Emmi taky někdy brečí, když ji frknu do kořárku,ale rychle přestane...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru