Porodnice v Hradci Králové vs. Pardubice

pidalka12
24. únor 2017

Ahoj mamky 🙂
otázka je jasná. Kterou porodnici byste doporučily a proč? Máte nějaké pozitivní nebo negativní zkušenosti?
Já jsem totiž na vážkách, kterou zvolit. Ale nejspíš se přikloním k HK.

Děkuji za rady a názory 🙂

miska43
24. únor 2017

Rodila jsem v HK pred 3 mesici. Mile porodni asistentky i novorozenecke sestricky. Skvela pece. Jidlo teda nic moc. Ale to si myslim, ze bude vsude podobne. Takze za me doporucuji. Ja byla spokojena. 🙂

lendulinkaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
pidalka12
autor
25. únor 2017

@lendulinkaaa
@miska43
Holky děkuji. Asi nakonec taky pojedu do Pardubice. Taky jsem slyšela, že v Pcích se polepšili. Ono když to jde jde hladce, je to super. běda, jak se něco podělá.

miska43
25. únor 2017

@pidalka12 Presne tak... Tak ti preji rychly a bezproblemovy porod a zdrave miminko, to je nejdulezitejsi 🙂

pidalka12
autor
26. únor 2017

@miska43
Moc děkuji 🙂

lizzie02
10. bře 2018

@pidalka12 Dobrý den, rozhodla jste se nakonec pro Pardubice? Já právě nejspíš budu rodit tam, tak hledám nějaké recenze a moc pěkné nečtu, tak se chci zeptat 🙂 moc děkuji 😉

hofi36
10. bře 2018

Já rodila v HK 3x. V roce 2007, 2010 a na začátku ledna tohoto roku. Vždy jsem tam byla spokojená. Hodný personál i dobré jídlo.
Nyní v lednu se mi narodila holčička o 5 týdnů dřív, tak můžu zhodnotit i péči na dětské klinice (JIP pro novorozence a odd. nedonošenců). I tam jsem byla moc spokojená s péči i s přístupem personálu. Dokonce jsem dostala postel na odd. matek a mohla jsem jít na Jipku za malou kdykoliv. Díky tomu jsem začala plně kojit. Sestřičky malou nejdřív krmili sondou a pak stříkačkou mým odsátým mlíčkem. A pak mi jí vyndávali z inkubátoru. Na odd. nedonošenců jsme už byly spolu na rooming-in jednolůžkovém pokojíku.

areh
10. bře 2018

Já jsem v říjnu 2017 rodila v Pardubicích a dobrý. Myslím, že kdyby porod probíhal hladce, tak je tam jen porodní asistentka. Já to nakonec měla i s lékařem. Všichni jsou milí. Hlavně teda dětské sestry. Vždycky byly milé a usměvavé. Jídlo v nemocnici je kapitola sama o sobě, to asi nemá cenu moc komentovat, 3 dny se to přežít dá 😀
Já jinak zastávám názor, že je to vždy na personálu - může být super nemocnice, ale jakmile je tam špatná sestra/lékař, tak to dokáže pobyl znechutit a naopak 🙂
Přeji hlavně bezproblémový porod 😉

lizzie02
10. bře 2018

@areh Děkuji, alespoň pár pozitivních recenzí čtu 🙂

eviicka
10. bře 2018

Ja mám zkušenost s HK a spokojenost, ale co beru i podle kamarádek, tak je to podobné oboje (teda pokud nejsi alternativneji zaměřená, pak asi ani jedno 🙂). Akorát pokud by u miminka hrozily komplikace, tak pak HK.

pidalka12
autor
3. dub 2018

@lizzie02 Ahoj, nakonec jsem se rozhodla pro Pardubice (nevím, jestli neodepisuji pozdě,ale už sem téměř nechodím)
"Rodila" jsem plánovaným císařem,na sále super, profesionální a milý přístup. Jak se chovají k rodičkám co rodí normálně nedokážu posoudit. Ale všechno je o lidech... No a to tím chci narazit na oddělení šestinedělí. To bylo šílený. Ale vzhledem k tomu,že jsi tam jen pár dní, tak jsem to neřešila. Nesmíš se sebou nechat orat a nechat si vše líbit, slušně se ozvat a trvat si na tom,co tobě je příjemné. Za mně také velké mínus přístup je kojení a "naučit" maminku rozkojit. Malá byla první dvě noci u sester (kvůli císaři) a narvaly ji dudák,ptž plakala a mně se nešlo kojit,malá se nechtěla přisát a já tam zoufale chodila ať mi pomůžou a ony mně doslova poslaly na pokoj,že už tu jsem déle a mám to umět :D Závěr je takový, že mám doma krásnou zdravou holčičku,takže skoro vše zapomenuto (až na tu příšernou bolest po císaři ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru