Porodnice v okolí Žatce. Chomutov, Louny, Kadaň, Most

spagatice
23. dub 2008

Ahoj holky,
slyšela jsem, že se porodnice v Žatci zavírá, povídá se že jen do září, ale co když ji už neotevřou? Chceme se začít snažit, proto mě docela zajímá, kde je nejlepší nemocnice v okolí. Máte někdo zkušenosti s Chomutovem s doktorem Lochovským? Děkuju

janinac
23. dub 2008

Ahoj, já jsem rodila v Žatci a téhle porodnice je fakt škoda ☹ Pana doktora Lochovského neznám, ale holky co rodili v Rakovníku si to nemůžou vynachválit.

pirlenka
23. dub 2008

Ahoj, já rodila v Rakovníku a byla jsem maximálně spokojená 😵

janinac
23. dub 2008

Joo tak Pirlenka je jedna z těch co si to chválí 🙂 Jooo a nevím co je na tom pravdy, ale v Chomutově ani ve Slaném nedávají na noc miminka k sobě. A to bych fakt nechtěla.

pirlenka
23. dub 2008

Ve Slaném jsou velké pokoje, snad až po 7 😕, nadstandardy jen 2. V Rakovníku jich je mnohem víc a normál pokoje jsou snad po 2, max. po 3.
Chtěla bych tam rodit znovu, i když jet tu cestu v kontrakcích si vůbec neumím představit 😝 😀

janinac
23. dub 2008

Leni já bych tam s dalším taky šla...Žatec už znám 😀 Chomutov, Most, Slaný, Kadaň nechci zkoušet 😀 takže příště to bude Rakovník....teda jestli za těch pět let tam ještě porodnice bude 😀

pirlenka
23. dub 2008

Třeba se tam sejdeme 😵

spagatice
autor
24. dub 2008

Holky moc Vám děkuju. Já jen doufám, že než budu rodit já, tak bude Žatec otevřený.

nursik
24. dub 2008

Tak já jsem z Rakovníka a jela jsem rodit do Žatce, rakovnickou porodnici nikdy. Jsem zdrav.sestra a v rakovnický nemocnici si nenechám už ani zalepit nohu 😠 Taky jsem se těšila, že budem další rodit v Žatci, tak uvidíme.

andilek
24. dub 2008

spagetice, já jsem ležela na gynekologii v Chomutově přes celé léto (3 měsíce), nemůžu si to tam vynachválit 😉 , nicméně poporodní péče zase tak super nebyla... Ondru mi přinesli v den porodu ještě k přiložení k prsu, pak druhý den ráno a po desáté hodině (po vizitě) jsem ho dostala už na pokoj, ženské sestry OK, poradily, vysvětlily, ale dětské sestry nebyly nic moc (byly tam zrovna 2 nové) ... ležela jsem tam 12 dní po porodu, takže se jich tam vystřídalo docela dost, ale všechny bych do jednoho pytle určitě neházela, hlavně mi pomohly 2 sestřičky s přikládáním Ondry k prsu 🙂

jinak, Kadaňská nemocnice z doslechu - ženské sestry OK, dětské taky nic moc
Most - na oddělení špína a nic moc přístup, ale zase mají inkubátory a jsou specializovaní na předčasné porody
o ostatních nic moc nevim - Rakovník si většina holek na koníkovi chválí 😉

mumumu
24. dub 2008

Holky, v Kadani se něco pokazilo? Jáý tam před 3 lety jela schválně rodit z Varů jako do vyhlášené porodnice široko daleko a byla jsem po všech stránkách maximálně spokojená jak na porodním tak na šestinedělí. Kámoška to samé rok po mně...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru