• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Plzni, kterou doporučíte?

9. února 2014 
Kterou z porodnic v Plzni by jste mi doporučily?Jarka
17. zář 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
FN Plzeň - za mě spokojenost :wink:
18. zář 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
FN Lochotín :slight_smile: Vše bezproblému. Za pár týdnu se tam chystám znova rodit :slight_smile:
18. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seetra tam byla dvakrat a super. ja se tam chystam za par tydnu taky. :slight_smile:
21. zář 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě Lochotín !!! Zrovna dneska nás odsud pouští a bylo to tu fajn. Všichni moc příjemní, prostředí krásné.
22. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno asi OK, ale prý nechtějí moc dávat epidurál. Máte zkušenost?
12. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
FN na Lochotíně. poporodní oddělení je uplně úžasný, jen je tam frmol, ale jinak spokojenost. s porodem jako takovým moc ne, ale určitě lepší než třeba v Mulačovce. já měla pak už velké bolesti a epidurál mi nedali, protože jsem rodila poprvé a ono to pak prodlužuje porod a to docela o hodně. dali mi nějaké 2 injekce na bolest, ale ty mám pocit že nezabrali.

jinak naprostá spokojenost...hlavně por. asistentka Černá, té musím ještě poděkovat, až bude prcek větší.
25. říj 2013 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky a nevíte jestli se má vyběhávat příjem do porodnice kde bych chtěla rodit?Jsem z Karlovarského kraje.Ve Varské nemocnici jsme před rokem,s manželem o miminko přišli,kvůli zanedbání péče :frowning2: takže tam se nechystám jsem teď ve 30tt a celé těhotenství jezdím na genetiku do Plzně,rodit bych chtěla na Lochotíně v té nové,a tak nevím jestli tam mám nejdřív zajet nebo ne?
29. říj 2013 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte som z Tachova a neviem sa rozhodnut ci plzenska porodnica alebo mam ist do stodu nemame auto a chcem to mam blizko dakujem vopred za radu.pekny den
9. únor 2014 ve 14:27  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek