Porodnice. Založila jsem stránky s peticí

langova12345
2. pro 2011

Ahoj,jsem maminka,která je rozhořčená ze situace v českých porodnicích.Píší mi desítky rodičů své příběhy a podepisují petici proti citovému vydírání rodičů v případě tahání peněz za pobyt otce u porodu.Porodnice nemají oporu v zákonech,je to jen vnitřní pravidlo,které ovšem rodiče nemusí dodržet,pokud nadmíru zasahuje do rodinného života.Zkrátka pokud pobyt otce u porodu nehodláte zaplatit,protože platit za své právo být u porodu jakožto zákonný zástupce je nesmysl,platit jej nemusíte a nemocnice peníze nevysoudí.Píší mi mnozí,že na to ani nemají prostředky,nebo,že platí 1000 kč jen za to,že ještě své ženě pomáhají a tím samozřejmě i personálu.Založila jsem tedy stránky s peticí,právním okénkem,kde jsou názory právníků,toto téma jsem dostala do hlavních zpráv na Nově i Primě a psali o tom leckteré noviny.Jsem v kontaktu s Ligou lidských práv.Pokud spolu se mnou s tímto nešvárem chcete něco udělat,koukněte se na www.byznysnaporodech.tode.cz a kontaktujte mne na pomahejme.potrebnym@seznam.cz. Petra Langová

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru