Registrace k porodu Královské Vinohrady. Lze se registrovat emailem?

marthaaristocrat
1. únor 2020

Ahoj maminky. Chtela bych se zeptat, zda nemate nekdo spíše aktuálně info, zda je možná na Vinohradech i registrace k porodu mailem? Vím, že na stránkách je uvedeno osobně a už jsem při prvním těhotenství u registrace byla osobně. Teď bydlíme u Říčan, mám doma 8 měsíční holčičku a auto nemam k dispozici, nechce se mi ji tam tahat MHD, tak proto ten dotaz, zda nemáte nekdo zkušenost. Případně, že by vzal partner teh.prukazku s mou kartickou ci jinym dokladem a zaregistroval mě tam on? Pokud nebude jina moznost, tak tam samozřejmě s malou zajedu sama, ale moc s ni dlouhe cestování v MHD nemusim, kdyz slyším jak každý kašle a smrka 🙄☺️ no a za optání nic, ze 🙂

splavicek
1. únor 2020

Nejsem si jistá na sto procent, ale řekla bych, že mailem to nepujde. Musi ti dat razitko do prukazky, aby pak videli, ze jsi registrovana k nim. Manzela s prukazkou poslat muzes, staci jim karticka pojistovny a tehotenska prukazka, kam daji to razitko, zapisou si te do knihy a daji papir s informacema jak se objednat na vysetreni od 36tt. Pisou to i na svych strankach, ze se muze dostavit zastupijici osoba, tak klidne posli manzela 😉

marthaaristocrat
autor
1. únor 2020

@splavicek no asi vlastne joo. ☺️ja blbec jsem pochopila toho zástupce jakoze v pripade nezletile osoby 🤣🤣🤣

legelata
1. únor 2020

@marthaaristocrat Ne, musis osobne, byla jsem tam pred tremi tydny.

lith
1. únor 2020

Pred 6 lety to slo. Ted uz ne. Musi se osobne ;)

marthaaristocrat
autor
16. únor 2020

@marthaaristocrat tak jen hlasim i pro ostatni maminky pripadne, ze pokud z nějakého duvodu nemuzete provest osobne registraci v tom 14 tydnu, muze registraci provest s vaší prukazkou jen partner. Ani se nevyptavali, proc jsem neprisla osobne, dali jen razitko, zapsali a vyreseno. ✌😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru