Registrace Podolí na únor 2019

neomenia
20. srp 2018

Zdravím maminky, je tu nějaká s TP kolem 25.2? Zvolila jsem si Podolí a za týden mě čeká registrace. Jdu tam poprvé, podělite se o typy, jak se úspěšně registrovat?

xkalisto
20. srp 2018

V klidu na to ráno sedni, vyplň a ono to půjde. Strašně jsem se bála jak to rychle zmizí, ale vpodstatě napoprvé jsem se tam přihlásila v poho.

zavodnice
20. srp 2018

Obvykle tyden po první možnosti registrace na ten daný den se místa uvolní, protože se ženy nedostavi k registraci osobně. Hlavně žádný stres, navíc se můžeš hlásit na termín plus minus tyden od termínu porodu.

neomenia
autor
21. srp 2018

@zavodnice aha takže teoreticky když se mi to nepodaři první den, tak to můžu zkoušek zase další atd?

zavodnice
21. srp 2018

Buď úplně v pohodě, termíny se dost uvolňuji. Klidně to sleduj par dni předem. Já to první den zapomněla, druhy den jsem byla pomalá a třetí den se mi povedlo přihlásit na datum o 6 dni dřív, než mam termín.

tvojemama
30. srp 2018

Ahoj všem, mám termín v březnu 2019, tudíž se termín registrace nezadržitelně blíží.
Mám paniku z porodu jinde než v podoli a tak se ptám, není moznost zaplatit predem za moznost byt v podoli? Nebo si jakkoliv zajistit místo v danny termín? Klidně v rámci nějakého porodního balicku, nebo i programu který mi pomuze zvládnou vyplnění formuláře? Mate někdo zkušenost? Děkuji predem za rady.

zuzka017
30. srp 2018

@neomenia Ahojky, mam termin 21.2. registrace se mi podarila napoprve. odeslala jsem formular presne v 8,00,00. ale zkouset to muzes cely tyden po terminu😉 obcas jsou dole na strance napsany volne terminy, i na unor jsem tam videla volne, kdyz jsem se registrovala.

neomenia
autor
31. srp 2018

@tvojemama zkus event. ať tě prihlašuje víc lidí, zvýší se šance.

neomenia
autor
31. srp 2018

@zuzka017 díky, už to mám za sebou, povedlo se taky napoprve🙂

uzjetotak
25. zář 2018

@tvojemama Zdravim, muzu se jen zeptat proc panika ohledne jineho mista nez Podoli?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru