• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rregistrovat se k porodu dle menstruace nebo ultrazvuku?

3. března 2014 
Holky prosím o radu, jsem z toho už celá zmatená. Chci se registrovat do Podolí a tam píšou že je jedno zda podle Ms ci utz.jenže já mám rozmezí dva týdny,mimi je o dva týdny mladší. Jenže v průkazu mám zapsán pouze termín dle Ms protože podle utz se to stále není. Jenže mi přijde divný se registrovat na termín na dva týdny dřív než je miminko v termínu porodu. Nebo je to fakt jedno protože člověk nikdy neví?Jak to máte vy?děkuju za rady:slight_smile:
3. bře 2014 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych rekla, ze je to jedno, skutecne dopředu nevis kdy porodíš.. at mas v průkazce jakokykoliv termin, ten je pouze orientacni. Dulezite je abys tam byla registrovana pokud tam chces rodit. A pak aby měli místo az to na Tebe prijde :slight_smile: Taky je fajn zjistit si kdy budou malovat a mit omezeny provoz atd. Ja tam rodila a spokojenost.. Drzim palec
3. bře 2014 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se zaregistrovala podle toho, co máš uvedené v průkazce. Nikdy nevíš, kdy se miminko rozhodne podívat na svět. Někdo rodí o měsíc dřív a někdo zase přenáší.
A to že je teď miminko "menší" nic neznamená. Může to také dohnat :wink:
3. bře 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo malování už mám zjištěne,naštěstí to vychází až na říjen a to snad přenášet nebudu:grinning: je fakt že ono to je stejně rozmezí několika týdnů, to je fakt. Já jen že na všechny vyšetření a screeningy chodím dle utz,takže týdny dle menstruace vůbec neřeším. Jen tohle mě právě zarazilo.
3. bře 2014 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sonik:to máš taky pravdu, taky se mimco už posunulo o dva dny dle posledních dvou ultrazvuku. A aspoň mám ještě jeden pokus kdybych se tam teď nedostala:slight_smile:
3. bře 2014 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na všechna vyšetření chodila dle MS a na UTZ mi třeba akorát řekli, že je miminko o 2 týdny "menší" po obvodu bříška. Ale to já nijak neřeším. Do "tabulek" se stále vejde, tak bude prostě drobnější...k porodu je to o to lepší :wink:
3. bře 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik05 Sonicko, drzime moc palce k porodu. Tereza a Vojta z Vydrysku
3. bře 2014 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova jé, moc děkuji. Už jen týden do termínu. Ráda bych to měla už za sebou :wink:
3. bře 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik05 Jste sportovkyne, zvadnete to levou zadni :slight_smile:
3. bře 2014 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Sonik:to mě zase zatím všude dle utz,no je v tom trochu zmatek, i jak počítat tt,každý taky říká něco jiného. Je tak to taky moc držím palečky, určitě bude vše ok:wink:
3. bře 2014 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik05 Doufam, ze se mi to pratelstvi podarilo a dekuji :slight_smile: Letim za Vojtou, zacina vysilovat :slight_smile:
3. bře 2014 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaregistruj se podle toho TP co máš v průkazce, tedy dle PM. Kdyby náhodou - v pravidlech registrace je psáno, že akceptují oba termíny....takže třeba kdyby ses náhodou nedostala dle PM. Hodně štěstí!
3. bře 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kacka :jojo asi to tak udělám, děkuju za radu:wink:
3. bře 2014 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek