Strakonická porodnice, jaký máte názor?

lhubajda1
1. led 2018

Ráda bych znala váš názor na porodnici ve Strakonicích. Je tu někdo kdo tu rodil v roce 2017? Myslím tím, jaký je tam tým - jména doktorů a jaký byl přístup k rodičce. Již jsem tam rodila v roce 2015 a byla jsem spokojená. Teď slyším, že je to tam hrozný. Tak prosím o vaše zkušenosti. Děkuji předem

mandarinkka
1. led 2018

@lhubajda1 Ahoj,rodila jsem tam taky v roce 2015 a teď podruhé v říjnu 2017 a byla jsem spokojená. U porodu jsem měla doktorku Sádlovou a dvě porodní asistentky, jména bohužel nevím,a všechny byly moc milý, podporovaly mě. Při příjmu mě vyšetřoval doktor Chalupa a pak ještě doktor Fialkovič,oba v pohodě. Oba porody proběhly bez problémů,druhý dokonce bez jakéhokoliv zásahu včetně nástřihu. U druhého porodu jsem chtěla bonding a nebyl s tím problém. I na šestinedělí bylo všechno v pohodě,já osobně strakonickou porodnici doporučuju🙂

klaraslavickova
1. led 2018

Já tam teda zatím nerodila ale byla sem tam během roku 2017 celkem často kvůli miminku dokonce i hospitalizováno a přístup měly super krom pana doktora Fialkovice ten je takový dost protivna ale zase proste ví co děla! Takže já tam půjdu rodit s důvěrou!prvni dceru sem rodila v Prachaticích a malém byl peknej pruser tam už ne

denisahradecka
1. led 2018

Ono že je to hrozný uslyšíš asi o každé porodnici, hodně často je to i o tom, že spousta maminek je nepříjemná a vždycky si něco najdou.. Já jsem rodila v červnu, rodila mě Sádlová a dvě asistentky, jedna se jmenovala Filipová, druhá nevím. Byly ale milé, pomáhaly, podporovaly.. Na šestinedělí byly sestry příjemné, pomáhaly s kojením apod.

aemmi
1. led 2018

Rodila jsem ve Strakonicích 3x, naposledy tedy v roce 2016 za pomoci a podpory dr. Sádlové, která byla naprosto úžasná. U druhého porodu byl mudr Chalupa, na kterého si též nemůžu stěžovat. Jinak i všechny porodní asistentky byly skvělé. Slabší je to na šestinedělí, některé sestry jsou nepříjemné a podporu kojení si představuju jinak, bohužel špatná osvěta. Nicméně mít ještě nějaké dítě, tak jednoznačně jedu zase do Strakonic.

lhubajda1
autor
2. led 2018

@klaraslavickova a v cem byl průser? Jestli to tedy není tajný.

mari90
2. led 2018

Ted tu aktualne lezim a pokud neporodim predcasne, tak tu budu i rodit. Doktori jsou tu vcelku dobry. Jen mi nesedi jedna mlada ukrajinka, prijde mi takova nejista, tu kdybych mela pri porodu, tak jako nevim, ale spise to u me vypada na cisare, takze to bude doufam delat zkuseny doktor, ono je to tezke, na kazdou nemocnici je neco...

klaraslavickova
2. led 2018

@lhubajda1 jejich přístup chování s vše ostatni..byla katastrofa nehledě na to ze dcerka měla snížené score.. prvotně nedychala.. takže dekuju pěkné mužů ti říct ze když je dítě na světě a ono nastane naprosté ticho a s ditetem ti beze slova někam odejdou není to moc pěkný pocit

klaraslavickova
2. led 2018

@lhubajda1 o celém tom porodu v Prachaticích mám na svém profilu článek

lhubajda1
autor
2. led 2018

@klaraslavickova tak to jsem už také slyšela, že to v PT tak chodí. No já mám první porod ukončen akutním císařem , jelikož malý měl špatný monitor. Když jsem dostala kontrakci tak se začal dusit. Ale v ST na nic doktor nečekal a hned mě vezl na císaře. Ke všemu jsem už přenášela

lhubajda1
autor
2. led 2018

@mari90 jakto, že to vypadá na císaře? Máš problémové těhu? Já teď teda při druhém mám snad všechno. Hypertenze na 3* D Dopegyt a těho. Cukrovku. Jinak první byl císař, tak nevím jak to bude u druhého. Ale docela se bojím aby bylo všechno OK. S dr. jsem se zatím nebavila o porodu, zda bude druhý radši sekce nebo ne.

lhubajda1
autor
2. led 2018

@klaraslavickova koukám, že máš termín také v únoru. 🙂

mari90
2. led 2018

@lhubajda1 no problemove temer od zacatku, ale cisar hlavne kvuli tomu, ze mimco je KP a vypada to, ze se nejspis neotoci, je takhle prdelkou dolu uz dobrych deset tydnu, k tomu mam i uzsi panev, prvni sice byla prirozene, ale ta byla malinka, narodila se ve 33tt. Tenhle broucek mel v 31tt, vahu co mala po narozeni, takze uz na otoceni nema asi tolik mista...jinak take mam TP v unoru 😉

mirunka1990
2. led 2018

Rodila jsem tam v dubnu 2017 a naprostá spokojenost. Rodila mě tuším MuDr. Komárková nebo nějak tak 🙂 a strašně příjemná. Hodně pěkně mě zašila, že i gynekoložka to vychvalovala 😉 . Také jsem slyšela před porodem hodně špatný ohlasy na oddělení šestinedělí. Tak jsem byla připravená na tu hrůzu 😀 a přitom naprostá pohoda. Sestry úplně v pohodě, pomáhaly, ale zároveň nestály neustále za zadkem. Pokud budu těhotná znovu, půjdu do Strakonic rodit zase.

klaraslavickova
2. led 2018

@lhubajda1 6,7,8 unora a ty?

mari90
2. led 2018

@mirunka1990 vid? Take na sestry na sestinedeli slysim jen negativa, za tohle tehotenstvi tu lezim po treti a na sestricky si rozhodne stezovat nemuzu

lhubajda1
autor
2. led 2018

@mari90 tak to chápu, kp bych normálně rodit asi nechťela. A je tam i určité riziko. Tak se možná potkáme 🙂

lhubajda1
autor
2. led 2018

@klaraslavickova já mám tp 23.2 ale ještě nevím zda nepůjdu na císař dříve.

lhubajda1
autor
2. led 2018

@mari90 já jsem měla sestry celkem fajn, až na jednu, která byla fakt hrozná. Po císaři jsem neměla mléko, tak se fakt snažila sestra ve službě abych se rozkojila, říkala mi jak a co. A ta protivná mi ukazovala jak se koupe a ošetřuje pupík to byl rychlokurz za 3 min byl už oblečený a byl podepsaný i nějaký papír zodpovědnost za dítě. Jinak si nemohu stěžovat, pokud jsem něco potřebovala nebyl problém, dá se vše domluvit. Hodně je to o symoatiich jako kdo komu sedne. Mě tedy osobně neseděla jediná sestra, jinak ok vše. A doktory u prvního jsem měla Komárkovou a Chalupu. Operoval mě primář a Komárková

mari90
2. led 2018

@lhubajda1 jednu sestru tu taky nemusim tedy....jinak od soboty co tu lezim tu byly i sestricky z gyndy a ty jsou tedy jeste o neco sympatictejsi....jinak ja mam TP 19.2, ale urcite tak dlouho nevydrzime

deniee
2. led 2018

Rodila jsem v ST jednou a podruhé v PI, ale kdybych se měla znova rozhodovat, tak jednoznačně Písek vede!

klaraslavickova
2. led 2018

@lhubajda1 no tak se třeba budeme míjet ve dveřích :D

lhubajda1
autor
3. led 2018

@deniee Tak Písek je ok, ale od nás je to už daleko.

lhubajda1
autor
3. led 2018

@klaraslavickova Třeba jo, a už vím kam s tebou, byla jsi u mne pro samolepky do penny.😊

klaraslavickova
3. led 2018

@lhubajda1 tak svět je fest malej

deniee
3. led 2018

@lhubajda1 Vimperk? No nene.. 😂

lhubajda1
autor
3. led 2018

@klaraslavickova jj je, tak hlavně ať ti vše dobře dopadne

@deniee jj bydlím kousek od Vimperka. Ty jsi také Vimperačka?

deniee
3. led 2018

@lhubajda1 podle nicku mě napadlo, že jsi Lenča Hubáčků, ale ta by mě z fotky poznala a z Vimperka je.. 😂 Vimperk znám jak svý boty a i plno lidí tam, ale Vimperačka nejsem.. Bohudík.. 😅

lhubajda1
autor
3. led 2018

@deniee tak sice jsem, ale myslíš určitě tu druhou Lenku jen schoda jmen. 🙂 Hodně lidí si nás plete. Podle fotky tě neznám.

deniee
3. led 2018

@lhubajda1 Lenku znám léta, takže bych si ji nespletla.. Jen ten nick k tomu naváděl.. 🙂

lhubajda1
autor
3. led 2018

@deniee jj, ta má skoro 3 letou holčičku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru