Vlastní odsávačka MM do porodnice. Můžu ji tam mít?

widowblack
8. led 2020

Můžu mít do porodky vlastní odsávačku ? A tím pádem i dudl na tu flašku co je k odsávačce ? I když počítám že budu kojit a flašku nepoužiju .

adel2507
8. led 2020

@widowblack Určitě můžeš. U prvního mi půjčili, protože se nedařilo kojení (ale krmila jsem přes stříkačku) a u druhého jsem si už brala svoji.🙂

widowblack
autor
8. led 2020

@adel2507 děkuji , vezmu tedy svou 😉

janablizka
8. led 2020

Ano určitě můžeš mít svoji.

mom333
8. led 2020

Na druhou stranu super nápad..Ale teď mi došlo, že bych si ji neměla jak umýt pořádně a sterilizovat 🙂

widowblack
autor
8. led 2020

@mom333 to sem si taky říkala - kdyztak to ale vyresím že si vemu sebou mycí přípravek na lahvičky atd a umeju to tim a o sterilizaci poprosim sestry a nebo to bude muset stacit

adel2507
8. led 2020

@widowblack Já jsem ji normálně jenom umývala horkou vodou.🤷‍♀️

widowblack
autor
8. led 2020

@adel2507 já si myslim 😉 doma ju taky budu umejvat vodou a čistícím přípravkem a jednou za den převařím 😉

zelenoockaa
8. led 2020

Já měla půjčený nástavec na elektrickou a taky se sterilizovala jen po vrácení (po třech dnech) jinak umýt horkou vodou a nechat uschnout. Jinak lahvičku nepotřebuješ, dají ti když tak na dokrm stříkačku. Odsávačka je super na rozkojení, taky budu mít svoji 🙂

widowblack
autor
8. led 2020

@zelenoockaa tak já doufám že ani stříkačku ani flašku nevyužuju 😉👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru