Vstřícný gynekolog v okrese Přerov, Olomouc. Existuje?

petja
11. kvě 2007

Ahoj holky, víte někdo o fajném gynekologovi v okolí Přerova nebo Olomouce?

andrea84
22. kvě 2007

ja mela a mam i kdyz bydlim v cizine,z olomouce u billy nebo spis skola lingua je takove centrum na 3D 4D videa a fota a tam je pan doktr skrivanek ale u toho nevim,ja mela pani doktorku weinbergovou jsou tam super sestricky a pani doktorka je hrozne prijemna kolem 40 a ma krasne novou udrzovanou ordinaci a zaroven tam je i vysetreni jesli nema problem mimi ve druhem tretim trimestru a nemusis nekam do nemocnice aji krev titam berou.hodne stesti cauky

ranyah
22. kvě 2007

Chodim k Sykorovi uz od puberty (v Prerove) a je uzasny. Ale ma narvanou ordinaci k prasknuti, uz tehdy jsme s kamoskou u sestricky skemraly 😖 Lepsiho doktora (at uz jakekoliv specializace) skutecne neznam.

denousek
22. čer 2007

a nemuze byt z Prostějova??Balák Martin...ma užasne vybavenou ordinaci nemusis na UZV jinam a je docela fajn,..

petja
autor
23. čer 2007

Díky všem holky,já už jsem nakonec toho svýho dr.Pavlicu vyměnila asi před měsícem za gyndra Tempíra a uvidím,snad v poho.papa

sarahs
19. črc 2007

Ahoj Petjo, já tedy vřele doporučuji pana doktora Radima Burdu.Sídlí v tak zvaném ušatém domě, kousek od Náměstí hrdinů..Chodím k němu už deset let a patří mezi špičku 😉

petja
autor
23. črc 2007

sarahs díky moc,ušatý dům znám,já jsem teď u gyndra Tempíra v Přerově a je super,moc milý lidský doktor.papa

bzunda
1. srp 2007

sarahs mohla bych se zeptat, jestli má tvůj dr. u sebe ultrazvuk? Teď chodím do rizikové poradny v nemocnici, ale po porodu chci určitě změnit gynekologa, s mou dr. mám hodně špatné zkušenosti. Dík 😉

rezetka
5. lis 2007

Nemá někdo zkušenosti s MUDr. Márií Aldabbah?

cipin
7. pro 2007

Ahoj, chodila jsem k MUDr. Witaskové (Přerov), ale pak jsem šla na VŠ a změnila jsem, tak nevím, jaká je třeba k těhotným, jinak byla fajn...

rezetka
30. led 2008

petjo, Tempír sídlí na náměstí přer. povstání že?
Jak ordinuje a beze bez objednání?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru