• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vstřícný gynekolog v okrese Přerov, Olomouc. Existuje?

30. ledna 2008 
Ahoj holky, víte někdo o fajném gynekologovi v okolí Přerova nebo Olomouce?
11. kvě 2007 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mela a mam i kdyz bydlim v cizine,z olomouce u billy nebo spis skola lingua je takove centrum na 3D 4D videa a fota a tam je pan doktr skrivanek ale u toho nevim,ja mela pani doktorku weinbergovou jsou tam super sestricky a pani doktorka je hrozne prijemna kolem 40 a ma krasne novou udrzovanou ordinaci a zaroven tam je i vysetreni jesli nema problem mimi ve druhem tretim trimestru a nemusis nekam do nemocnice aji krev titam berou.hodne stesti cauky
22. kvě 2007 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodim k Sykorovi uz od puberty (v Prerove) a je uzasny. Ale ma narvanou ordinaci k prasknuti, uz tehdy jsme s kamoskou u sestricky skemraly :confounded: Lepsiho doktora (at uz jakekoliv specializace) skutecne neznam.
22. kvě 2007 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
a nemuze byt z Prostějova??Balák Martin...ma užasne vybavenou ordinaci nemusis na UZV jinam a je docela fajn,..
22. čer 2007 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Díky všem holky,já už jsem nakonec toho svýho dr.Pavlicu vyměnila asi před měsícem za gyndra Tempíra a uvidím,snad v poho.papa
23. čer 2007 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Petjo, já tedy vřele doporučuji pana doktora Radima Burdu.Sídlí v tak zvaném ušatém domě, kousek od Náměstí hrdinů..Chodím k němu už deset let a patří mezi špičku :wink:
19. črc 2007 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sarahs díky moc,ušatý dům znám,já jsem teď u gyndra Tempíra v Přerově a je super,moc milý lidský doktor.papa
23. črc 2007 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sarahs mohla bych se zeptat, jestli má tvůj dr. u sebe ultrazvuk? Teď chodím do rizikové poradny v nemocnici, ale po porodu chci určitě změnit gynekologa, s mou dr. mám hodně špatné zkušenosti. Dík :wink:
1. srp 2007 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemá někdo zkušenosti s MUDr. Márií Aldabbah?
5. lis 2007 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, chodila jsem k MUDr. Witaskové (Přerov), ale pak jsem šla na VŠ a změnila jsem, tak nevím, jaká je třeba k těhotným, jinak byla fajn...
7. pro 2007 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
petjo, Tempír sídlí na náměstí přer. povstání že?
Jak ordinuje a beze bez objednání?
30. led 2008 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek