Cítím v bříšku jakoby zrychlený tep 🙂 26tt

sssmisek
18. led 2015

Zdravím všechny maminky nebo čekatelky. Jsem ve26 tt pohyby cítím asi tak od 22 tt není to nic převratného asi z něho fotbalista nebude 🙂 ,ale je to krásný pocit když víte že se ve vás ten maličký zázrak hýbe 🙂 včera jsme byli i na plese zatím zvládáme vše OK. Akorát dneska cítím takový pocit na pravé straně jak by fakt vám rychle tlouklo srdíčko třeba při dlouhém běhu nevím jak to mám popsat prostě místama takové rychlé tlučení a potom zase nic. Jen se chci zeptat jestli jste taky něco takového místama cítili.Děkuji za jakoukouliv odpověd

darkwitch
18. led 2015

@sssmisek mohla by to být škytavka miminka 🙂

elana
18. led 2015

@sssmisek to bude s největší pravděpodobností škytavka. Mě to dělaly obě děti, hlavně když jsem prudce změnila polohu...prostě se lekly, lokly si vody a už to jelo 😀

juldaska
18. led 2015

Můj chlapeček měl často škytavku ještě v bříšku, ale zrychlený tep mi to nepřipomínalo.. normálně škytal, škytání bys určitě poznala. S tím, co cítíš, nemám zkušenosti, ale za mě to škytavka není..

loilla
18. led 2015

@sssmisek Nevím, co to je, ale přesně vím, co myslíš - taky to sem tam cítím.. 🙂

d_dee
19. led 2015

Tak to stejné cítím taky !!! ale cítím to docela často. Jako kdybych cítila její srdíčko, což je blbost. Takže jak čtu tady, tak to může být škytavka? Tak to by mě nikdy nenapadlo :D. Ale fakt to cítím jako kdyby šíleně bilo srdíčko 🙂

jamia
19. led 2015

No a nemůže to být tvůj vlastní tep? Já jsem ho teda v břiše cítila často.

aklin
19. led 2015

taky cítím v bříšku takový tep. A pak mi manžel řekl, že je to můj tep.

suzik161
19. led 2015

Moje dr se mě ptala jestli cítím už nějaké pohyby? Říkala jsem, že ne, že ale cítím jakoby tepání břicha. Ona říkala, že je to normální, že je břicho překrvené.

nikousek1
19. led 2015

A jak se teda rozezná ta ŠKYTAVKA od našeho TEPU?

teenyel
19. led 2015

Sice plácnu možná blbost, ale nemůže to být nějakým způsobem tep nebo srdíčko mimča? Protože je všeobecně známé, že mimča a děti mají rychlejší tep než my dospělí. Tak že bys to cítila, když je v určité poloze? Nevím zda je to možné, jen mě to tak napadlo.

nasaluca
19. led 2015

Ja jsem teda poslední dva dny, nejvíc dneska v noci, to bylo pořad, cítila takový jakoby tikání. Nevím, jestli jste to někdy mely, takový jako nervový záškuby, rychlý a zrychlujici se. Mívám to někdy třeba v očním víčku, proste tik, ale neni to vidět. Nebo v ruce, v noze. No a teď to břicho. Trvá to par vteřin a konec. Je to ono?

nikousek1
20. led 2015

@nasaluca to stejné jsem měla ve 20tt. Pod pravými žebry takové jakoby 20tiků za sebou, pak chvíli klid a pak zase. Ale netuším co to bylo. Na mimčo by to bylo dost silné kopance :D

zubecek
20. led 2015

je to škytání miminka, já jsem se na to ptala doktora...ta škytavka je opravdu jako tikání rychlého mimi srdíčka...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru