Červen/červenec 2019

adriis
7. lis 2018

Ahojky vsem nove prichozim. Tak se hlasim mezi tehotne. Miminko cekam na prelomu cervna a cervence. Doma mam uz 22m chlapecka. Miminko bylo planovane, ale necekali jsme, ze to pujde tak rychle. Založila jsem i stejnojmennou Fb skupinku. Muzete se pridat 🙂🙂

kittym
12. led 2019

@petulejan v druhé diskusi někdo doporučoval větší dávky vit C (3 celaskony) nebo rozpustit hořčík, silné kafe..

petulejan
12. led 2019

@kittym super,to mohu skusit 👍 kafe ne,jako milovnici kávy místo teď kafe hrozně smrdí 😉 děkuji

m_tina
12. led 2019

@kittym jej, tak snad to taky brzo skončí! pak bude příval energie, jo? hele, to bych asi taky brala, já sem jak spící panna :D

lemaan1
15. led 2019

@petulejan jeden ibalgin taky neublíží a mne pomáhá mastička Slaviton od Tiande ,ale jak pisou zkus navíšit hočík a vitamin C ti taky neublíží 🙂

petulejan
15. led 2019

@lemaan1 když ja bych ten Ibalgin musela brát asi každý den a to se mi vůbec nechce 😒

ria35
15. led 2019

Dneska jsem říkala doktorovi,že mě často bolí hlava, že jsem si párkrát vzala Ibalgin 200, říkal,že když už tak se mu vyhýbat a raději atalrgin

kittym
15. led 2019

@petulejan ibalgin by se fakt neměl no.. Pomohlo něco?

petulejan
15. led 2019

@kittym skouším céčko a zatím ok 👍😉

lemaan1
18. led 2019

@petulejan já naštěstí musela jen jednou 🙂

editkaromana
18. led 2019

Holky chci se zeptat víte některá už pohlaví? Mi to dr. když jsem byla na poradne skoro v 17 týdnů nedokázala říct, tak mě zajímá jestli je na tom někdo tak samo jako já... ☹

smisca
18. led 2019

@editkaromana Já vím, ale jen díky krevním testům, na kterých jsem byla kvůli dědičné chorobě, kterou máme v rodině... Ale tím jsem ti asi moc náladu nezlepšila 😉

lemaan1
18. led 2019

@editkaromana my se to dozvěděli teď v pondělí a to jsem byla 20+1tt do té doby jsme nevěděli 🙂

iivetaak
19. led 2019

My jsme se pohlavi dozvěděli ted v 16tt. Ale k tomu i na srdicku ze jsou 2 hyperechogenni fokusy..pry to vesměs nic není.. ale internet 😕 Nemate s tim někdo zkušenost?

kittym
19. led 2019

@editkaromana my máme dvě možná, ale to jsme měli i u syna typ, že to bude holka 🙂 takže do druhého screeningu to neřeším.. Vám nějak víc zkoumají na prohlídkách srdíčka? Já myslela, že se to hromadně řeší při druhém screeningu, ale někdo zmiňoval samostatné Fecho?

zazulinka
19. led 2019

Ahojky tak se také přidávám termín máme 11.6.2019 a doma už mám 2.6.2011 kluka a 5.4.2015 holčičku

zazulinka
19. led 2019

@iivetaak já jsem tet 20tt a mimi se ne a ne ukazat

editkaromana
20. led 2019

Aha tak snad mi to už řeknou teď na tom echu jak půjdu, snad se bude chtít ukázat 🙂 už bych si pomaličku chtěla něco koupit 🙂

paulline_loli
26. led 2019

Ahoj holky ráda se přidám, termín mám 24/7 a doma už skoro 2 letou dceru. Pořád bojuji s velkými nevolnostmi, jako u první dcery😭 a také nechutenstvím😒zvracím hlavně večer...

zup
8. únor 2019

ahoj mohu se taky přidat? termín mám 5.7., ale určitě to bude ještě v červnu neb musím na sekci. POvídáte tu, nebo jsem ve špatném tématu?

zazulinka
8. únor 2019

@zup určitě tu můžeš být snami nikdy nevíme kdy ty naše prdoiskove se rozhodnou že musejí ven 😉a povídáme si tu vše co nás trápí a naopak
😉

vapka
14. únor 2019

@zup Ahoj, proč musíš na sekci? Já už mám za sebou 2 a asi mě bude čekat 3.

kittym
15. únor 2019

ahoj, tak včera 2. screening a já si konečně začala připadat těhotná 🙂) vědět že je tam zdravý prcek to je taková euforie 🙂 paní doktorka to vzala fakt pečlivě a protože prcek nespolupracoval, dělala ještě vnitřní utz kvůli páteři z boku, ale vše jak má být 🙂 bodýčko na oslavu se mi koupit nepovedlo, neboť všude jen nechutnej kýč, nepraktické soupravičky nebo bodýčka na patentky.. Prolezla jsem 4 obchody.. no neva 🙂 mozek si každopádně myslí své a moje noční můra o porodu 350g holčičky pokračující smrtí mého druhého dítěte mě vrátila do reality, takže ještě ty 4 týdny na hranici přežitelnosti a fakt si to těhotenství začnu užívat (slibuju 🙂

petulejan
15. únor 2019

@kittym mám úplně stejné pocity a chápu vás. Mě čeká v pondělí druhý screening a taky si pořád říkám,že až po dobrých výsledcích si to snad začnu i užívat. Úplně mě to štve,místo aby byl člověk pozitivní,tak se jen stresuje a jen doufám,že to neprenesu i na malou.

iivetaak
15. únor 2019

To jsme na tom všechny podobne 😕 Musíme věřit, že to bude ok.. ale teď jak už jsou cítit pohyby, tak je to o něco lepší 😉

hankaklem
15. únor 2019

@kittym tak to je super,že je vše v pořádku.Mě to čeká až 27.2.Doufám,že taky vše dopadne dobře.
@iivetaak můžu se zeptat od kterého týdne jsi cítila pohyby??

kittym
15. únor 2019

tak všem koho to ještě čeká držím palce 🙂 ono to bude lepší i tím jak teď bude lepší počasí, tak myslím, že to pozitivní myšlení už půjde samo 🙂

lazuli35
15. únor 2019

@kittym to je super, že je vše v pořádku 👏 🎉
Nás to čeká v úterý a teda už se taky těším, že bude snad vše dobré a budeme si moct zas trochu více oddychnout. A je pravda, že od 18. týdne cítím pohyby, tak jsem hned o něco klidnější 😊 všem nám držím pěsti, holky! ✊

iivetaak
15. únor 2019

@hankaklem Pohyby citím od 19tt. Ale je to mé druhé těhotenství. Při prvním to bylo dýl. Nám tedy na tom druhém screeningu našli ty hyperechogenní fokusy na srdíčku.. ale prý jen to nic neznamená a mám být v klidu.

editkaromana
15. únor 2019

Holky já jsem 22 týdnů a ještě necítím pohyby myslíte že je to ještě v pořádku?!

iivetaak
15. únor 2019

@editkaromana Jo. Můžeš mit placentu na zadní straně.. neboj, urcite se dočkáš 😉