Hezké letní těhotenské oblečení, kde v Praze?

miskapav
3. čer 2015

Ahoj 🙂 dnes jsem se zdesenim zjistila, ze zadne moje letni obleceni ( ani šaty které jsem mela naposledy před 14 dny ) mi uz neni.. :-/ tak bych se rada zeptala, kde nakupujete vy a co začínajících teplých dnech nejraději nosite? Mam před sebou cele leto a tak bych ho rada ve zdravý přežila i s nabivajicimi kily, protože černé leginy a cerne tilko v tomhle pocasi nejsou nic moc 😀 moc diky za rady a odpovědi 🙂

kacaba85
3. čer 2015

V létě jsem nosila nejvíc maxi šaty. Vybrala jsem o jednu velikost větší a stačilo mi to. A taky sukně s úpletovým pasem.

miskapav
autor
3. čer 2015

@kacaba85 ja kdyz jsem prave náhodou nejaké hezke šaty videla, tak byly bud hrozne uple a nebo byly nejak stažené gumou v pase.. V sobotu se chystáme na kamaradovu svatbu a ani tam nemam co na sebe ☹ bývá mi horko i kdyz jen sedím v praci, natož kdyz litam po Praze a praží do me sluníčko, jako dnes.. 😀

scruffy
3. čer 2015

Mně přijde, že léto je super v tom, že si člověk žádné extra těhotenské oblečení kupovat nemusí. Investovala bych maximálně do džínových šortek s těhotenským pásem nebo do látkových kalhot, jinak jsem to v pohodě zvládla ve svých letních šatech, ale samozřejmě záleží na střihu a taky na tom, do jakých rozměrů člověk doroste, já měla břicho menší.

miskapav
autor
3. čer 2015

@scruffy dnes jsem si zkoušela tehu džínové šortky v HaM a 38 mi byly docela těsné pres stehna a pak měli uz jen 34 a 36 😀 a šaty co jsem nosila dřív jsou dost krátké nebo upnute a nebo uz mi nejsou pres prsa 😀 ☹ ja mam prave břicho docela velké uz ted, mam ho věcne hrozne nafouknute.. Krom tech 4kg co uz mam nahoře teda 😀

elen123
4. čer 2015

Ahoj, já jsem si na léto kupovala těhotenské kraťasy a sukni na tehotenskamodazanglie.cz. Velikosti ok a oblečení vůbec nevypadá jako těhotenské 😉

zuzichichi
8. čer 2015

Ahoj, sháněla jsem taky nějaké letní těhu oblečení a celkově kamenné prodejny, kde mají těhu a trochu obstojné a za normální ceny jsem našla jen C&A (nejlepší asi Václavák - největší výběr) a H&M. No a nedávno jsem náhodou narazila v KIK na věci se širokými úpletovými pásy 🙂 Jinak nic, za další tipy budu taky ráda.

terulanovotna
11. črc 2015

@miskapav : Ahoj já te´d nejradší nosím těhu kraťásky a maxi šaty. Naprosto dokonalé teď mají v Happymum na Harfě, vlastně musim říct, že už jinde nenakupuju 😀 😀 😀 Tyhle jsem si vybrala:
http://www.happymum.cz/index1.php?kod_pr=D705&g...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru