• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde seženu těhotenské rifle? Jsem silná

27. února 2009 
ahoj holky prosím vás už se mě rýsuje pupajs budu začínat 5 měsíc ale jsem tak trochu tlustoch a hlavně kuželka hadr mám dotázek je tady někdo stejný postavy a sehnal bez problémů těhu rifle mám na to pech i u klasickejch riflí
27. únor 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holka, tak tohle jsem nedávno řešila taky. ale buď na mě nic neměli anebo to bylo tak drahé, že jsem si řekla, že raději budu chodit v pytli. je to smutný, nikomu nedochází, že i silnější holky mohou být těhulky. nakonec jsem to vyřešila tak, že mi ségra půjčila svoje normální džíny, které ji byly velké (mně teda taky nesedí úplně nejlíp, ale netlačím v nich mimíska a na návštěvu poradny mi stačí) a jen co sleze sníh, tak mám v záloze jedny pružné kalhoty s gumou v pase, které mám od jednoho kompletu, takže doufám, že ten třetí trimestr v nich odchodím. takže sama za sebe ti radím nechat si je ušít, ušetříš tím čas, nervy a možná i peníze. ale záleží, odkud jsi, ve větším městě je třeba lepší výběr, nevím.
27. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda holky, tak já byla v céáčku a tam měly těhugatě od l-xxl a na mě nic!!!
27. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já teda nevím jak moc jsi silná ale mám pocit, že určitě seženeš - já mám normálně tak 44 a do těhu kalhot jsem se vlezla i do 40 - takže si myslím, že to číslování je hodně laskavé a navíc většina kalhot je elastická - takže třeba zrovna ty 40 oblečou jak právoplatné majitelky téhle velikosti tak i větší velikosti. Zkus C§A nebo H§M. Dostupné ceny. Nebo ti poradím i to, co dělám já - mám svoje kalhoty, rozepnuté a v knoflíkové dírce mám přivázanou gumu a v ní dírku na ten knoflík - to si můžes libovolně povolovat. A když přes to dáš dlouhé tílko či halenku, tak není nic vidět - tak to řešily už naše mamky když nic nebylo :slight_smile: nebo si prostě kup bokovky ve větší velikosti, než máš ty. Nebo zkus pánské odděl - takhle to řeší kamoška - podotíkám netěhotná. Tak jsem ti snad trošičku pomohla.
27. únor 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wsmoulinkaa - tak zkus dětské :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám právě zadek a boky a stehna to se blbě rifle scháněj hlavně chci streč to bych se v jeanách ani nevohla wsmoulinkaa co je céáčko c and a neumim americký a :grinning:
27. únor 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většina těhu riflí je streč - logicky - maminkám opuchají nohy, tak aby je to netísnilo. Neboj, seženeš.
27. únor 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sice ještě těhu oblečení moc nepotřebuju, ale kalhoty, co jsem normálně nosila (je fakt, že byly celkem nadoraz) jsem vyměnila za kalhoty o dvě čísla větší... Zatím mi teda padaj, jen co je pravda, ale alespoň mě netlačí na břicho... Na těhu kalhoty jsem koukala jen v obchodě s těhu modou a ty kalhoty mi přišly hrozně drahý (já obecně kupuju spíš ve výprodejích v tescu a tak, takže dávat teď za těhu kalhoty 1600 se mi fakt nechtělo :grinning: ), asi zkusim kouknout ještě jinam, jestli to nebude lepší no... Ale až mi budou malý i ty kalhoty, co mám teď... :slight_smile:

deniska - postavu máme asi stejnou :grinning: Jsem sice docela vysoká, ale zadek mám jak štýrskej valach :grinning: Každopádně většinou na sebe kalhoty celkem bez problémů seženu... Právě v tom tescu... V těch značkovějších obchodech mám pocit, že velikosti normálního oblečení končí někde u 40 a víc ani ťuk... :confused: :confounded:
27. únor 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já ne v tscu to jen ted ty dětský oblečky a pouze hooodně zlevněný a stěma kalhotama no já měla značkový kathoty 2x to když jsem byla hubená ale stáli jedny 800,- a druhý 1000,- a jinak vietnamci za 300-500,- a taky nejsem nadšená že za jedny těhu rifle vyplajznu 1500,- k.ate postavu já nemá nikdo popis 162cm,ted asi tak 83kg no od spoda dolů pěkný špalky připevněný obr širokým zadkem a prsa hm no příroda byla lakomá nic moc jen ted když jsem v tom to lehce postouplo ale zas na háčko mám elasticitu jelikož jsem popraskaná až na zadku a to doslova :frowning2: a ruce holka arnie švancik je asi můj brácha jen on je má no měl vymakaný já špekatý
27. únor 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
deniska - tak to já jsem na tom podobně, jen měřím nákejch 178 cm... :slight_smile: a vážim nějakejch 86 kilo, taky nic moc... Nechci se dožít toho, že bych po porodu měla mít metrák, tak se teď snažím stravovat aspoň trošku zdravě... I když mi to občas ujede... :grinning:
27. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek