Kde seženu těhotenské rifle? Jsem silná

deniska.a6
26. únor 2009

ahoj holky prosím vás už se mě rýsuje pupajs budu začínat 5 měsíc ale jsem tak trochu tlustoch a hlavně kuželka hadr mám dotázek je tady někdo stejný postavy a sehnal bez problémů těhu rifle mám na to pech i u klasickejch riflí

laska.nezna.hranic
27. únor 2009

jo, holka, tak tohle jsem nedávno řešila taky. ale buď na mě nic neměli anebo to bylo tak drahé, že jsem si řekla, že raději budu chodit v pytli. je to smutný, nikomu nedochází, že i silnější holky mohou být těhulky. nakonec jsem to vyřešila tak, že mi ségra půjčila svoje normální džíny, které ji byly velké (mně teda taky nesedí úplně nejlíp, ale netlačím v nich mimíska a na návštěvu poradny mi stačí) a jen co sleze sníh, tak mám v záloze jedny pružné kalhoty s gumou v pase, které mám od jednoho kompletu, takže doufám, že ten třetí trimestr v nich odchodím. takže sama za sebe ti radím nechat si je ušít, ušetříš tím čas, nervy a možná i peníze. ale záleží, odkud jsi, ve větším městě je třeba lepší výběr, nevím.

wsmoulinkaa
27. únor 2009

no teda holky, tak já byla v céáčku a tam měly těhugatě od l-xxl a na mě nic!!!

usak
27. únor 2009

Ahojky, já teda nevím jak moc jsi silná ale mám pocit, že určitě seženeš - já mám normálně tak 44 a do těhu kalhot jsem se vlezla i do 40 - takže si myslím, že to číslování je hodně laskavé a navíc většina kalhot je elastická - takže třeba zrovna ty 40 oblečou jak právoplatné majitelky téhle velikosti tak i větší velikosti. Zkus C§A nebo H§M. Dostupné ceny. Nebo ti poradím i to, co dělám já - mám svoje kalhoty, rozepnuté a v knoflíkové dírce mám přivázanou gumu a v ní dírku na ten knoflík - to si můžes libovolně povolovat. A když přes to dáš dlouhé tílko či halenku, tak není nic vidět - tak to řešily už naše mamky když nic nebylo 🙂 nebo si prostě kup bokovky ve větší velikosti, než máš ty. Nebo zkus pánské odděl - takhle to řeší kamoška - podotíkám netěhotná. Tak jsem ti snad trošičku pomohla.

usak
27. únor 2009

Wsmoulinkaa - tak zkus dětské 🙂 🙂

deniska.a6
autor
27. únor 2009

já mám právě zadek a boky a stehna to se blbě rifle scháněj hlavně chci streč to bych se v jeanách ani nevohla wsmoulinkaa co je céáčko c and a neumim americký a 😀

usak
27. únor 2009

Většina těhu riflí je streč - logicky - maminkám opuchají nohy, tak aby je to netísnilo. Neboj, seženeš.

k.ate
27. únor 2009

Já sice ještě těhu oblečení moc nepotřebuju, ale kalhoty, co jsem normálně nosila (je fakt, že byly celkem nadoraz) jsem vyměnila za kalhoty o dvě čísla větší... Zatím mi teda padaj, jen co je pravda, ale alespoň mě netlačí na břicho... Na těhu kalhoty jsem koukala jen v obchodě s těhu modou a ty kalhoty mi přišly hrozně drahý (já obecně kupuju spíš ve výprodejích v tescu a tak, takže dávat teď za těhu kalhoty 1600 se mi fakt nechtělo 😀 ), asi zkusim kouknout ještě jinam, jestli to nebude lepší no... Ale až mi budou malý i ty kalhoty, co mám teď... 🙂

deniska - postavu máme asi stejnou 😀 Jsem sice docela vysoká, ale zadek mám jak štýrskej valach 😀 Každopádně většinou na sebe kalhoty celkem bez problémů seženu... Právě v tom tescu... V těch značkovějších obchodech mám pocit, že velikosti normálního oblečení končí někde u 40 a víc ani ťuk... 😕 😖

deniska.a6
autor
27. únor 2009

no já ne v tscu to jen ted ty dětský oblečky a pouze hooodně zlevněný a stěma kalhotama no já měla značkový kathoty 2x to když jsem byla hubená ale stáli jedny 800,- a druhý 1000,- a jinak vietnamci za 300-500,- a taky nejsem nadšená že za jedny těhu rifle vyplajznu 1500,- k.ate postavu já nemá nikdo popis 162cm,ted asi tak 83kg no od spoda dolů pěkný špalky připevněný obr širokým zadkem a prsa hm no příroda byla lakomá nic moc jen ted když jsem v tom to lehce postouplo ale zas na háčko mám elasticitu jelikož jsem popraskaná až na zadku a to doslova ☹ a ruce holka arnie švancik je asi můj brácha jen on je má no měl vymakaný já špekatý

k.ate
27. únor 2009

deniska - tak to já jsem na tom podobně, jen měřím nákejch 178 cm... 🙂 a vážim nějakejch 86 kilo, taky nic moc... Nechci se dožít toho, že bych po porodu měla mít metrák, tak se teď snažím stravovat aspoň trošku zdravě... I když mi to občas ujede... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru