Prodloužené těhotenské kalhoty, kde koupím?

zdenk_a
14. črc 2017

Ahoj holky,
kde všude se dají koupit prodloužené kalhoty, rifle....
Četla jsem, že v H&M, ale když jsem tam psala e-mail, než někam vyrazím na nákupy, odepsali mi, že momentálně nemají v nabídce. Popř. tip na nějaký eshop? Díky za rady ☺

al_pajda
15. črc 2017

H&M má i eshop, já osobně mám z tama těhu rifle, kalhoty i kraťasy a velká spokojenost, docela mě i mrzí, že je budu muset za chvíli přestat nosit🙂

jitavrtule
16. črc 2017

Na zoot maji celou těhotenskou sekci vcetne kalhot od mamalicious. Ruzne delky,sirky, ne jen s, m, l. Hmko je celkem fajn, ale kvalita nic moc (letos koupeny kratasy vypadaj jako aspon dve sezony noseny), kupuju spis ve slevach. Navic maji posunute velikosti a těhotenská 36 je o dost vetsi nez netehotenska. Leginy jsem doslova za hubičku (99.90/kus) koupila v lidlu a jsou super, oproti jejich trickum a kojicim podprdam ktery mi teda absolutne nesedi.

kaliopea
16. črc 2017

Bonprix maji myslim dvoje nebo troje prodlouzene v nabidce...ja jeste kupovala tady http://betterfly.mimishop.cz ,kvalita sice nic moc,ale byly hodne pohodlny a jedno tehu vydrzi v pohode 🙂 a hlavne ta cena je nekde jinde...

zdenk_a
autor
21. črc 2017

@al_pajda a jak prosím poznám, že se jedná o prodlouženou velikost?
http://m2.hm.com/m/cs_cz/zeny/shop-by-product/t...

zdenk_a
autor
21. črc 2017

@jitavrtule na zoot žádné prodloužené nevidim ☹

katryn
7. pro 2017

hm nema prodloužené tehu kalhoty, meriam 187cm a skúšala som si asi 12 gatí, nakoniec som si vzala o 2 čísla vačšie, ale sú mi aspon ku kotníkom...z lidlu mám elasťáky tehu a tiež sú mi hodne krátke..a objednávať si veci z netu, tomu neverím, potrebujem si veci vyskúšať, či mi dobre sadnú

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru