• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slušivá těhotenská moda. Existuje vůbec?

18. listopadu 2015 
@happymum_sk Happymum je super, mam od tejto znacky perfektne tehotenske tricka a upletove zimne saty...sice nie zo slovenska, ale super :slight_smile: naozaj dobry vyber pre tehulky
28. kvě 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se moc líbí věci na www.dumplavek.cz, kalhoty bych sice přes net nelajzla, ale trička a šaty mám v plánu, navíc za rozumné ceny...
30. črc 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, poradite mi nejake tehotenske kamenne obchody v BA? pripadne vieden...neviete, su nejake tehotenske obchody v parndorfe? dakujeeem.
8. srp 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea77777 ja mam ten isty problem - nechcem kupovat cez internet lebo s velkostou XS mi skoro nic nesedi, bola som pozriet v h&m v Eurovea, c&a v Auparku ale v prvom skoro ziadne male cisla a v druhom moda ako pre dochodkyne. tak sa chystam do rakuska vraj v SCS maju vacsie oddelenie tehotenske h&m, v Parndorfe by aj mna zaujimal obchod co ma aj male velkosti ako XS / 34
8. srp 2013 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
23. srp 2013 ve 12:48 • kukuluna1
@upam nejake tehu rifle vo velkosti 34 som videla aj na stranke www.mojamoda.sk
3. zář 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
9. říj 2013 v 11:25 • eratex
ahojte, pekne tehu oblecko www.newlook.com, kto by nieco chcel objednat, piste sukromnu postu, chcem si rozdelit postovne (9libier)
21. únor 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2014 v 10:50  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Myslím, že i u nás nakoupíte slušivou a pěknou těhotenskou módu. Navíc teď máme jarní výprodej, takže se některé kousky dají koupit za opravdu dobré ceny. Slevněno přes 100 druhů těhotenských šatů a slevy až 500 Kč. Slevy jsou z reálných cen, nikoli jen na oko :slight_smile:
26. dub 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
v HM maji super tehotensky veci :slight_smile:
28. dub 2014 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. kvě 2014 v 16:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zatím nakoupila hadry v tradičních obchodech, kam chodím, s tím, aby mi byly trošku volnější a narůstající rozměry se do nich vešly :grinning: Těhotenské hadry na netu se mi nelíbí, přijde mi, že to z ženy udělá tlustou vzducholoď... pokud si něco těhotenského koupím, tak asi nejspíš džíny, protože tam je ten pružný pas, ale jinak si myslím, že v krámech je toho tolik, že každá něco najde..... Jinak jsem viděla hezké těhotenské oblečení v Lindexu.
26. kvě 2014 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ja teda tricka/ sukne/ saty nosim stale normalni i nakupuji jen treba volnejsi nebo jiny strih....tehotenske me ani v prvnim ani v druhem moc neoslovilo. Jedine kalhoty a ty mam z H&M nebo CA.
26. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy". Důvod: “bazar”
26. kvě 2014 v 11:42 • coreprincess
Krásné těhotenské šaty má www.victoriagrace.cz - fantastický materiál, krásný barvy a hlavně jdou nosit i netěhotensky :D
8. čer 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisstin já si dneska koupila kalhoty a halenu :grinning:
22. čer 2014 ve 23:39  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejda nádherný
22. čer 2014 ve 23:39  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simona83 jojo, nádherný a navíc teď se super letní slevou - některé šaty jsou i -40% :slight_smile: Asi si zítra udělám na victoriagrace.cz udělám další radost :D
23. čer 2014 v 01:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejda nádherné modýlky :wink: ...se ti nedivím a radost musí být :wink: ...se pak pochlub :wink:
23. čer 2014 v 01:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jusnina HM má ještě v Hradci těhu oblečení. Džíny tam měli loni za 900 Kč :slight_smile:
23. čer 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1kacaba1
@andrejda
Modely hezké, ale za tu cenu si nekoupím šaty, které unosím max. 4 měsíce :slight_smile:
21. črc 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se osvědčil asos.com, koukněte na to. Je to anglický obchod a teď mají myslím i slevy. Ale koupila jsem si jen dvoje džíny, jedny normální šaty a jedny slavnostnější na svatbu, do divadla a tak...V létě jsem nosila normální oblečení z HM, Zary, Manga...jen jsem všechno kupovala o pár velikostí větší a kraťasy zásadně na gumu;)
21. črc 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V H&M mají hezké těhotenské oblečení. Ale já jsem to neřešila. Pořád jsem nosila stejnou velikost a kalhoty jsem si kupovala normální o číslo větší.
30. črc 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakoukněte k nám, nabízíme také pěknou těhotenskou modu :slight_smile:
21. srp 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “spam”
14. zář 2014 v 11:35 • kam18
Holky, parádní věci mají v Nextu - ale já jsem objednávala přes net, v Brně v Nextu nemají ani novou kolekci normální, už vůbec ne těhotenskou :grinning: . Je to teda dražší, ale třeba já si koupila jen šaty a džíny, které jsou parádní :sunglasses:
11. kvě 2015 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin Já jsem objednávala přes ZOOT, ale oblečení nic moc, teď jsem ale objevila naprosto úžasný obchůdek v obchodním centru vedle O2 areny, jmenuje se to Happymum a mají tam asi nejhezčí oblečení pro těhulky co jsem zatím viděla. Já jsem potřebovala šaty na svatbu a tam mají i přímo kolekci pro nevěsty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2015 v 18:56  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek