Těhotenské kalhoty mě ryjou do břicha, jsem divná?

karlajasmine
19. kvě 2015

Měla jste některá problém, že vás ta guma na těhotenských kalhotech ryje do břicha? Jsem v 16.tt, ale už teď mám docela velké břicho (normálně nosím velikost 36, ale jsem prostě celkově úzká a to břicho nemá kam růst do stran, tak roste jenom dopředu..) a když sedím, tak mě ta guma dost tlačí na břicho. Pracuju v kanceláři, kde musím celý den sedět. Tak moc nevím, co budu nosit, až budu v osmém měsící, když mám problém už teď..
Gumu na jedněch kalhotách už jsem rozpárala a našila tam novou, mnohem širší, takže je to lepší, ale moc se mi nechce přešívat každé kalhoty, které si koupím...
Měla jste některá tenhle problém? Jak jste to řešily?

ladie
19. kvě 2015

Vyzkoušej těhotenské kalhoty od různých výrobců. Každý má trochu jiný střih. Jinak nos šaty - tam tě nemá co tlačit 🙂

frantiska85
19. kvě 2015

Neseděly by ti líp větší normálné bokovky v pružného materiálu?

alubif
19. kvě 2015

Já si žádný těhotensky oblečení ani nekoupila ... , nosím elasťáky z h&m a k nim trikošaty nebo takové harémové kalhoty a až bude větší teplo tak šaty a dlouhé sukně prostě to, co mám hromadu let doma. trika si kupuju dlouhé už dávno aby mi netahlo na záda. Jsem 36tt.
Jinak tlačit bude cokoli celé těhotensví, mám pcit že mě tlačí i bezešvé spodní prádlo, ale v těhotenství je člově na tyhle věci přecitlivělý.

michalusenka
19. kvě 2015

taky me od pocatku vadi abych mela cokoliv pres bricho, tak to musim mit pod nim...nastesti oblecu jeste dzeginy z lidlu a mam od svagrove cerne gate s povolovaci gumou....

karlajasmine
autor
19. kvě 2015

tak jsem rada ze nejsem jedina komu to vadi 🙂.. no asi si koupim pak proste nejake dlouhe sukne a saty a budu nosit leginy.. to bude asi lepsi. Je to fakt, ze kdyz jsem treba doma o vikendu tak me nic netlaci, ale jak clovek cely den sedi v te kancelari..

sannnya
19. kvě 2015

měla jsem stejný problém, koupila jsem si zezačátku troje kalhoty a dvoje mě škrtily při sezení, šly do kouta....třetí byly v pohodě a pohodlné, ale teď už jsou taky škrtící....tak jsem si v Lidlu koupila těhu legíny za 125,- a ty jsou pecka, nejlepší ze všeho. Neškrtí, jsou pohodlné a dají se nosit ke každý příležitosti. Vřele doporučuju

hanik73
19. kvě 2015

@sannnya
Taky mám ty těhotenské legíny z Lidlu a fakt jsou super.Jinak do práce nosím pořád ještě džíny bokovky,ty mi vyhovují.

michalusenka
19. kvě 2015

@sannnya no tak ty lidlacke sou hrozne.tlusta vylozene nejsem, vzala sem si ty nejvetsi a uz mi vadi

sannnya
19. kvě 2015

@michalusenka mám ta S a nemůžu si je vynachválit a to nejsem žádná srna, teď mám 74 kg a na jakýkoliv tlak je malá vyloženě háklivá

michalusenka
19. kvě 2015

@sannnya a jsou to ty ktere byli tak pred mesicem v akci tam jako tehu?

mishell56
19. kvě 2015

Mě jsou pohodlný džínový lacláče, nikde nic netlačí a můžu si je štelovat podle bříška 😉 sice nic moc moderního, ale strašně pohodlný

elen222
19. kvě 2015

Já jsem měla džíny bokovky a až jsem měla bříško větší, tak jsem si tam našila ještě jeden knoflík a koupila si ve švadlence takovou gumu s dírkama na knoflíček a postupně povolovala a přes to jsem nosila pohodlné trička, co mají gumu pod prsa a pak jsou volná. Nic těhu jsem si nekupovala

zo_ja
19. kvě 2015

Nesnesu přes břicho nic, vadí mi i volný.... Můžeš si pomoct nějakýma šatama, když bude teplo, nebo delší sukni na gumu, kterou vytáhneš nad břicho, některý sukně z normálního šatníku mi takhle poslouží, přes to zas nějaký triko/halenku. Nad břichem mi to nevadí, pod břichem jo.
A ano, lacláče jsou k nezaplacení, protože netáhnou nikde. Vzdor tomu, že to není nejrychlejší a nejpohodlnější při chození na wc jsou to jediný pohodlný gatě.

shine2015
19. kvě 2015

čekame třetí mimi...první dve v poho ale ted, nesnesu přes břicho taky nic...dokonce ani ne volne pyžamove kalhoty, v noci se probudím a bolí mě břicho....začínají mi vadit i nektere spodní prádlo.....a to jsem taky cca 16tt.....ještě že bude leto, nakoupím prostě šaty a hotovo..... 😉

ginaibk
19. kvě 2015

Divna nejsi, ja to mela taky tak, ze asi do toho 16. jsem nosila netehu kalhoty a pres bricho to uz zacinalo vadit, takze od toho tydne uz jen leginy. Za celou dobu tehu jsem si koupila troje tehotensky a ty sem stridala k satum apod. Je to nejlevnejsi a nejpraktictejsi investice. A ani pri spani sem nemohla mit prilehlou deku okolo briska, vsechno vadilo, takze sem se nemohla ani podkladat. Brisko chtelo kolem sebe prostor.

bien_1987
20. kvě 2015

ja to mam taky stejne. mam pocit, ze se me ta guma snazi prerezat vejpul. koupila jsem si ted siroke tehotenske kalhoty v HM, ktere maji takove ty zabicky a konci pod brichem a jsou bozske. v lete budu nosit saty, uz jsem si udelala zasobu 🙂

tommisa
20. kvě 2015

Já jsem také od 8. týdne nesnesla nic, co by mě tlačilo na břicho. Nejprve jsem nosila legíny a gumu stahovala pod bříško, to ale nebylo moc velké, tak se mi guma vždy vyhrnula zpět, což bylo nepříjemné. Zašla jsem do HM a tam si koupila těhotenské rifle - slimky, které končí pod bříškem a dál je našitý bavlněný pás, který lze navléknout až nad bříško a ani nevím, že na břiše něco mám. Teď jsem 25. týden a snesu opět i netěhu legíny, které nyní drží pod bříškem, ale těhotenské rifle bych za nic nevyměnila, opravdu moc pohodlné.

dana3262
20. kvě 2015

@karlajasmine ja nejsem žádnej tlustoch, ale kupuju si tehotensky kalhoty i jako netehotna, prostě mi vyhovujou, ale ta guma mi nesnesitelně tlačí na žaludek. Musím vždycky celý ten uplet odparat a nosit bez. I jako těhotná i jako netehotna. Stejne teď bude léto a bylo by mi v tom vedro.

mishell56
20. kvě 2015

@zo_ja jo to nesmíš chodit na poslední chvíli :D taky jsem zažila 🙂

kocour1
20. kvě 2015

já jsem to měla stejně a nakonec jsem těhu kalhoty nenosila vůbec,místo toho jen leginy a tuniky a nebo doma tepláky.-)

stellamax
20. kvě 2015

Já jsem žádné těhotenské oblečení nekupovala. Nosila jsem hodně šaty a pružné bokovky nebo leginy. Z Calzedonie jich mám spoustu co vypadají jako džíny.

hanik73
20. kvě 2015

@michalusenka
Ano,to jsou ony,byla tehdy v akci i spousta mimi oblečků za dobré ceny.

mojeuzivatelskejmeno
20. kvě 2015

Já mám těhotenské kalhoty z happymum. Mám xs a mám je dnes poprvé na sobě (37.tt), pač mi pořád byly velké, ale teda přes břicho vůbec netlačí. Pak mám těhotenské legíny z lindexu a ty mě někdy tlačí, tak si je přehnu, aby ta guma byla v bocích a pak mě nestahují vůbec. Na doma mám i ty těh. legíny z Lidlu a taky si ten vršek přehýbám. Když to mám přes břicho, tak mi je pak moc vedro.

idiska
20. kvě 2015

taky jsem si koupila krásné těhotenské kalhoty a prostě mi při delším nošení dost vadily ☹ ...takže jsem je měla asi 2x a dál nic, nenosila jsem je ☹ ...nosím legíny nebo tepláky, ony vypadají docela dobře a nikde mě neškrtí 😉

michalusenka
20. kvě 2015

@mojeuzivatelskejmeno ty nemas zadny bricho, ty se nepocitas :D

mojeuzivatelskejmeno
20. kvě 2015

@michalusenka Mám panděroooo! Včera mi taťka řekl:,,No, páni, ty už jsi pořádná!" Velmi milého tatínka mám 😀

perfectdays
23. kvě 2015

Zkuste naše těhotenské kalhoty. Jsou elegantní a z příjemných materiálů, do kanceláře tedy ideální. Kalhoty mají vysoký pás z jemného úpletu nebo snížený pás nebo pas pod bříško.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru