Těhotenské kalhoty v Ostravě/Olomouci - kde?

bilabotka
18. únor 2017

Ahoj holky, prosím, máte některá vyhlídnutý nějaký KAMENNÝ obchod v Ostravě nebo v Olomouci, kde mají pohodlné a dobře držící těhotenské kalhoty/rifle? Nemůžu nějak nic najít, a už je to pro mě akutní. Přes net nechci kupovat, ráda bych si to totiž vyzkoušela.
Díky za tipy! 🙂

horymili
18. únor 2017

v H&M mají těhu módu a mají jak džíny tak pohodlné kalhoty...a pak je myslím jeden obchod v Šantovce v Ol (http://www.galeriesantovka.cz/obchody/moda-taleti/)

luciapaja
19. únor 2017

ja kupovala v Lidlu,min tyden v akci do 200 a velmi mile prekvapeni,fakt sedi a drzi

bilabotka
autor
19. únor 2017

@horymili
@luciapaja
Moc děkuju! Zašla jsem do toho HM v Ostravě v Karolině, a opravdu tam to těhu oblečení měli , výběr kalhot dobrý, tak jsem si hned dvoje koupila. 🙂 Jsou pohodlné a drží.

horymili
19. únor 2017

@bilabotka ráda jsem pomohla...taky jsem s H&M spokojená (mám i jejich těhu tepláky 🙂 )...jinak jestli ještě můžu poradit tak trika, mikinu (těhu a nosící zároveň) a kojící podprsenky mám z Bon prix 🙂...dobrou kojící podprsenku jsem koupila také v Globusu...a dobrá jsou trika a kojící trika od Jožánka (česká značka)...těhu oblečení z Lídlu je také prima, jen je to jen dvakrát do roka a teď to právě bylo před týdnem 🙂...pohodové těhotenství

bilabotka
autor
19. únor 2017

@horymili Na Bonprix jsem se taky dívala, ale zrovna ty kalhoty jsem si radši chtěla osobně vyzkoušet. Jinak díky moc za tipy! 🙂 Taky ti přeji krásný zbytek těhotenství a hodně sil.

murkyf
19. únor 2017

Ted jsem si (v hibym městě) koupila kalhoty v HM a v lindexu..

gry
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru