• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenské oteplovačky, existují?

11. ledna 2013 
Ahojte holky. Existuje něco jako těhotenské oteplovačky? :confused: Chystáme se na hory a i když nehodlám lyžovat, tak pokud bude venku -20 až -30 jako loni, tak mi asi rifle stačit nebudou (ani s termoprádlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a v 7. měsíci už svoje "normání" lyžařský kalohoty neobleču. Řešila jste to některá taky? Já jsem žádný takový výrobek nenašla... Existují vůbec zateplené kalhoty pro těhulky? :wink: Díky!
9. led 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla Ahoj . Vím, že si sestra kupovala oteplovačky V 6 měsíci v Rakousku, ale nevím jaká to byla značka, takže určitě existujou
9. led 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kotito Díky, to je pozitivní zpráva. :grinning: Kdyby se Ti náhodou podařilo zjistit, co to bylo zač (jaká značka, případně jestli je pořídila v těhotenském či sportovním oddělní), budu vděčná! :wink: (Mimochodem, neměla by je třeba na prodej...? :wink: )
9. led 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulla teď je v egyptě. Zkusím zjistit. Kdy jedete?
9. led 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kotito Díky moc, :wink: úplně to nehoří, jedem jedem až první týden v únoru...
10. led 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, me se osvedcilo - koupit si pansky strih (nastesti jsem nebyla moc prdelata ;o)) o cislo, dve vetsi a takovy typ, co jsou jen kalhoty a maji ksandy, takze mi nedrzely na brise, ale na ksandach na ramenou, pres bricho jsem je mela volne a pod to jsem si oblikla tehotenske leginy pres brisko
11. led 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tehotenskatrickacz Díky, :wink: Mně to taky napadlo řešit takhle... (a nespíš to tak asi dopadne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Ale jsem si právě nebyla moc jistá, jestli je to reálný. :sunglasses: Tak díky...
11. led 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyz ti nahodou sedi partnerovy kalhoty a on si bude tim padem moct koupit nove, tak budou spokojeni vsichni ;o)))))))
11. led 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@tehotenskatrickacz To musím vyzkoušet. Manžel je jak za groš kudla. Normálně máme skoro stejnou velikost gatí, jen on má prodlouženou délku a já zkrácenou. :grinning: (tedy jeho rifle bych už stejně neoblíkla) Ale pravda je, že lyžařský gatě má spíš volnější, to by třeba mohlo klapnout. A to by ho aj mohlo bavit, protože je má už dlouho. Tak díky.. :wink:
11. led 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek