Těhotenské plavky pro velká prsa - 70F-G, kde koupím?

karlajasmine
15. kvě 2015

Ahoj,
holky prosím o rady, kde se dají koupit pěkné těhotenské plavky, nejlépe tankini? Ale má to jeden háček - mám velikost 65-70F (no teď už tak FF nebo G), a nejsem absolutně schopná nic sehnat. Už jsem zkoušela značku Anita ale ta má šíleně velký obvody, 70ka u nich neexistuje. Mám proste strašně uzký samotný hrudník ale opravdu velká prsa. Což sice může znít fajn, ale sehnat plavky je těžké i normálně a obzvlášť teď.

Většinou kupuju v Debenhams na Václaváku, ale tam těhotenské nemají...

Zkoušela jsem objednat přes net z Anglie ale to nedopadlo dobře (taky měly strašně velký obvod), tak prosím o radu jestli existuje kamenný obchod, nejlépe v Praze?

Díky! 🙂

madulinka
15. kvě 2015

Bohužel neporadím, ale wau - 70 obvod? To nemám ani já a to mám prsa tak jedničky nebo dvojky 😀

terunka88
15. kvě 2015

@karlajasmine Mám prsa ještě větší a koupila jsem si předevčírem plavky v Tescu 😉 Jsou teda vcelku, ale vypadají fakt dobře.. Jen teda obvod mám trochu větší, ale třeba by seděly i na menší nebo jiný typ..mají tam docela výběr.

karlajasmine
autor
19. kvě 2015

No dopadne to tak, ze si koupim normalni dvoudilny plavky ale s vetsim kosickem a holt budu vsem ukazovat v bazenu bricho 🙂.. protoze jednodilny/tankini na moje prsa nesezenu no. Ale kazdopadne diky za odpovedi 🙂

raddyka
1. únor 2016

Ahoj @karlajasmine, zkus Lechaton-http://www.lechaton.cz/luxusni-spodni-pradlo/pl.... Kupuji tam podprsenky vel 70F a mají široký výběr. Určitě vybereš. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru