Těhu kalhoty s gumou od rozkroku. Našli jste takové?

zdenkapo
27. srp 2009

ahoj,nenarazily jste někdy na kalhoty,nejlépe riflíky,které mají těhu gumu už od rozkroku? myslím jako tam mají kalhoty na tomto odkazu: http://www.ciazowe.com.pl/?p=productsMore&iProd..., -tady v Čechách jsem je nikde neviděla,všude mají gumu až od bříška. to mě nevyhovuje,protože při prvním těhu jsem měla bříško od začátku hodně dole,takže to pro mne bylo nepohodlné- asi budu muset riskovat a objednat je od této polské firmy-nabízí kalhoty i na aukru,ale chtěla jsem si vyzkoušet...

popřípadě kde nakupujete těhu oblečení a věcičky pro dětičky-klidně přihoďte www adresy

kleopatris
27. srp 2009

ahojky, ja teraz kukam stranku jednej slovenskej znacky, dam sem link, ale mozno ho zmazu. Tieto sa mi zdaju, ze zacinaju dost nizko.
http://www.ma-ma.sk/?page=shop&cat_id=3&id=326&...

zdenkapo
autor
27. srp 2009

ahoj,děkuji za odkaz, ale takové podobné mám a není to nic moc pohodlné,na tom odkazu,co mám v prvním příspěvku je ta guma opravdu už od rozkroku,což mi připadá skvělé.Tyto kalhoty z tvého odkazu mají gumu až od bříška a když se v tom místě stáhne ,aby kalhoty držely,tak mne to tlačilo.ale pokud někdo má bříško výš,tak mu to asi nevadí 😉

andrejusa
27. srp 2009

ahoj, ja som tušim také videla v Topoľčanoch v Tehotke, tak skús pozrieť na stránku www.tehotka.sk

martulikk
27. srp 2009

Ahoj, těhu oblečení měli docela výběr v C&A. S tou gumou máš pravdu, já měla malé bříško a docela dost nahoře, ale i tak mi těhu kalhoty nebyly moc pohodlný... Zlatý těhu tepláky 😀 Oblečky na malou ráda nakupuju v Tescu nebo H&M 🙂

zdenkapo
autor
27. srp 2009

také jsem měla malé bříško,ale dost dole a ty kalhoty jsou dost nepohodlné-asi je navrhujou chlapi 😉 nebo já nevím,že v Čechách prostě takové co bych chtěla nejsou-budu muset asi risknou to Polskou-a ta cena i s dopravou do 800,-Kč je taky paráda,takže to není tak strašné....

anicka164
27. srp 2009

Zkus Terranovu. Maji tam kalhoty i sukne, ktere nejsou tehotenske, ale maji neco jako tehotensky pas (moc teda nechapu, jak to muze nosit nekdo netehotnej) a jsou moc prijemny, plateny, prochodila jsem v nich vetsinu tretiho trimestru. Nikde fakt netlaci. A jak nejsou tehotenske, tak maji i prijemnou cenu, tusim tri nebo ctyri stovky 🙂

annika
27. srp 2009

Ahojte! Ja som mala tehu nohavice od MamMystycu, boli super, dokonca dva boli bez šnúrky, elastické, super držali a boli veeelmi pohodlné!!!!! Jedny nosím až dodnes...xixixixi
Škoda, ale asi to nemáte v Česku...ale skús.
http://sk.mammystic.hu/index.php?lang=sk

jeudi
27. srp 2009

ahoj zkus mimibazar tam sezenes vse ale moje osobni zkusenost je ze uz si tehu kalhoty neporidim jsou strasne nepohodlne leze to dolu a vubec nedrzi..a vyhodila jsem za ne 1500kc uplne zbytecne ..zasla jsem k vetnamcum a koupila si latkove ,moderni kalhoty s gumovym lemem pod briskem nic me neskrtilo a nevypadala sem jak blbec,kdezto v tech tehu sem si jak blbec pripadala ..muj nazor na tehu kalhoty je,ze je to podle me uplne zbytecne na tech par mesicu,ale zalezi na kazdem v cem se citi nejlepe..

tiki
27. srp 2009

Já teda taky kupovala na mimibazaru, protože tisicovku a vic jsem za ne davat nehodlala (i když jsem je kupovala s tím, že ty těhotenství budou nejmíň tři 😉 ), a byla jsem celkem spokojená. Je ale fakt, že břicho jsem měla dost malý, dodnes nechápu, jak se tam ten víc jak tříkilovej prcek mohl vejít 🙂 . A taky je fakt, že mi občas trošku padaly. Nejpohodlnější byly lacláče, když teda odmyslim to, že jsem musela rozepínat kšandy každou půl hodinu, když jsem šla čůrat.
Kalhoty pod bříško si vůbec nedovedu představit, možná proto, že mám únorové děcko, takže jsem byla těhotná přes zimu a jenom při představě, že bych neměla bříško kryté, se nemůžu ubránit dojmu, že by se mi narodil malej sněhulák...

kamila02
28. srp 2009

>zdenkapo
Ahoj,
snažila jsem se těhukalhoty odkládat jak to šlo, ale už to fakt v normálních sesunutých na boky nějak nejde🙂 - takže včera jsme s mamčou šmejdily a koupily těhukalhoty s opravdu vysokým úpletovým lemem, začíná už tak nějak od rozkroku, jsou strašně pohodlné. A ještě zároveň stejně udělanou sukni. Oboje je po obyč kalhotech (sukně už neobléknu dlouhodobě🙂 )neuvěřitelně příjemné. Koupily jsme to v obchůdku Jejda v Praze Podolí, paní, co to prodává, to přímo sama šije a případně i vyhoví a uzpůsobí to "na míru".
Kalhoty teda nejsou rifle, spíš takové společenštější do práce, já rifle nechtěla. Ale zkoušela jsem tam i jiné, třeba manšestráky. Nejspíš bude mít i rifle, nekoukala jsem po nich.

zdenkapo
autor
28. srp 2009

jeudi -na mmb koukám,ale tam maminy prodávaj kalhoty co tu koupili v Čechách a na gumu od rozkroku jsem nenarazila 😢

tiki- však ty pasové kalhoty mají také vysokou gumu přes celé bříško takže zima rozhodně nebyla 😉

kamila02- jet kvůli kalhotám do Prahy 😒 to se mi fakt nechce, ale něco snad seženu,když ne,objednám ty polské a je to-žádný stres,že? 🙂

bury
28. srp 2009

na takové kalhoty jsem narazila na aukru. mají jich tam hodně 🙂
dneska jsem okukovala kalhoty v HM a moc mě to neuchvátilo 😒

zdenkapo
autor
28. srp 2009

bury- no to jsem psala,že je mají na aukru-to je právě ten polský prodejce,ale tad v čechách nic,takže asi to risknu 😉

zelvatko
1. zář 2009

náhodou.. kupovala jste některá těhu-kalhoty velikosti 50????

zdenkapo
autor
3. zář 2009

zelvatko,to zrovna ne,ale dívala jsem se ti na toho polského prodejce co si od něj asi budu i já objednávat-prodává i na českém aukru a tam maj v pohodě i větší velikosti,určo si vybereš a hlavně-ta guma od rozkroku je nenahraditelná-zda čekáš první mimčo,tak si na mě jistě vzpomeneš 😉 ,,,,,,odkaz: http://www.ciazowe.com.pl/?p=productsList&iCate...

hannah23
4. zář 2009

Holky hodně mají v c&a

konsa
11. zář 2009

holky, poraďte kde koupit elegantní těhu kalhoty. Potřebuji něco slušnýho do práce. Ideálně černé, nebo proužkované. HM i CA jsem prolezla, ale tam mají samý džíny, nebo pláťáky a to do práce nemůžu ☹ Na netu se trochu bojím tohle kupovat (jsem dost velká, takže většinou mám problém s délkou).
No v nejhorším ustříhnu vršek od normálních kalhot a našiju pás, ale nechce se mi ničit si takhle kalhoty, který snad budu moct ještě po těhotenství nosit....

konsa
11. zář 2009

kamilo, prosimtě, kde přesně v podolí ten obchůdek je? a nevíš, jestli mají otevřeno i o víkendu (případně do kolika mají ve všední den)?

Holky a nevíte někdo, jestli se dělají nějaký punčocháče (silonky) pro těhotný? Kde je koupit?

kamila02
11. zář 2009

>konsa
Obchůdek se jmenuje Jejda, je to takový pididomek směrem vpravo od vchodu do areálu podolské porodnice.

Těhotenské punčocháče se vyrábějí, mám je koupené v lékárně v Thomayerově nemocnici. Třeba v Motole je nevedou. Jinak se dají koupit i v tom obchůdku Jejda, ale mám dojem, že dráž. A asi i v jiných těhotenských obchodech, ale to jsem nezkoušela.

berynka
11. zář 2009

Konsa, já si před nějakou dobou všimla, že v Kladně v centru je obchod přímo jen s těhu módou. A elegantních věcí jsem tam zahlédla dost 😉 . Ale úplně levný to není 😅 .
Add silonky - já nosila ty samodržící, normální stejně nesnášim 😉 .

hexe66
11. zář 2009

ahojte. ja som si tehu veci kupovala cez net a skoro všetky sadli. a to aj keď som riadnaaaa kobyla, hihi. pozrite mimibazar.sk/cz. je tam skoro všetko a za super ceny. kupovala som tam aj výbavičku, kočiarik,kojenecké potreby, kozmetiku.... a kedže som od začiatku PN-skoro všetko.

martinkasam
25. říj 2009

Ahojky, našla jsem nějaké těhu punčocháče na webu, nejsou ani moc drahé.. chci si je objednat, máte je někdo? http://fertilemind.webnode.cz/ a taky: http://www.eshopkarlik.cz/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru